KONTAKT
projektowanie, budowa, tworzenie stron internetowych

Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?
Strony internetowe: tworzenie, projektowanie, budowa

Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?

Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

strony internetowe to dopiero początek

W cenie usługi zawsze otrzymasz:

 

 

unikalne projekty strony WWW2 unikalne projekty graficzne:
wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są oparte o indywidualnie przygotowany projekt graficzny, który w 100% odpowiada branży i wytycznym konkretnego Klienta. Nie używamy darmowych i ogólnodostępnych szablonów graficznych. Twoja strona internetowa będzie w 100% unikalna.

 

responsywne strony internetowestronę w 100% responsywną:
powierzając naszej firmie zaprojektowanie strony WWW masz pewność, że zostanie wykonana wg. najnowszych technologii i trendów. Twoja strona internetowa będzie idealnie prezentowała się na komputerach i urządzeniach mobilnych typu: tablet czy smartfon.

 

panel administracyjny strony WWWpanel administracyjny CMS:
nowoczesna strona internetowa musi posiadać aktualne treści. Dlatego wszystkie nasze strony internetowe posiadają intuicyjny panel administracyjny (potocznie zwany CMSem), który umożliwia szybkie zarządzanie stroną internetową. Teraz zmiana oferty lub dodanie treści i zdjęć na stronę WWW będzie szybkie i łatwe.

 

optymalizację SEO strony internetowej

optymalizacje SEO:
zaprojektowana przez naszą firmę strona internetowa będzie przyjazna dla wyszukiwarek internetowych. Zadbamy o jej odpowiednią optymalizację, która umożliwi w późniejszym czasie skuteczne pozycjonowanie strony w Google.

 

przyjazne linki dla każdej podstronyprzyjazne linki dla każdej podstrony:
to właśnie dzięki odpowiedniej budowie strony internetowej wyszukiwarki internetowe lepiej ją oceniają i umieszczają na wyższych pozycjach w wynikach. Jest to szczególnie ważne podczas pozycjonowania strony internetowej na tzw. "długi ogon".

 

intuicyjny formularz kontaktowyformularz kontaktowy:
szybki kontakt z Twoją firmą to podstawa każdej strony internetowej. Dlatego wszystkie nasze strony internetowe posiadają intuicyjny formularz kontaktowy, który umożliwi szybki kontakt z Twoją firmą.

 

galeria zdjdęć Light Boxnowoczesną galerię zdjęć typu LightBox:
doskonale sprawdzi się na każdej stronie internetowej. Dzięki jej zastosowaniu sprzedawane przez Ciebie produkty zostaną jeszcze lepiej wyeksponowane. Opcja miniaturki zdjęcia, jego powiększenia oraz skalowania umożliwi jeszcze lepsze poznanie Twojej oferty.

 

strona internetowa z mapą dojazdowąinteraktywną mapę Google Maps:
na każdej stronie internetowej powinna znajdować się podstrona "kontakt". Oprócz podstawowych danych kontaktowych oraz formularza kontaktowego warto umieścić interaktywną mapę wskazującą lokalizację Twojej firmy.

 

statystyki wejść na stronę WWWstatystyki Google Analytics:
warto wiedzieć jak postrzegana jest nasza strona internetowa i skąd pochodzą nasi Klienci. Rozbudowane statystyki Google Analytics umożliwią szczegółową analizę danych. Będziesz wiedział z jakich rejonów pochodzą Twoi Klienci i jakie produkty ich najbardziej interesują.

 

interaktywna strona internetowaanimowany banner (slider zdjęć), który nada dynamicznego charakteru Twojej stronie firmowe:
pierwsze wrażenie jest najważniejsze i można go zrobić tylko raz. Dlatego oferujemy naszym Klientom animowane bannery, które umożliwiają ciekawą prezentację najważniejszych informacji o firmie bądź flagowych produktów.

 

konfiguracja strony WWW na serwerzekonfigurację strony internetowej na serwerze:
nasza firma oferuje kompleksową usługę, która obejmuje również wgranie strony internetowej na serwer oraz jej poprawną konfigurację. Ty otrzymujesz gotową usługę w postaci strony WWW - o nic nie musisz się martwić.

 

założenie kont pocztowych i ich konfiguracjakonfigurację kont pocztowych typu e-mail:
podstawą komunikacji w Internecie jest poczta elektroniczna. Dlatego nasza firma tworzy i konfiguruje odpowiednie konta e-mail. Dzięki temu będziesz w stałym kontakcie ze swoimi Klientami.

 

wsparcie technicznebezpłatne wsparcie techniczne:
jeśli jesteś naszym Klientem - zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i bezpłatne wsparcie techniczne. Nidy nie zostaniesz sam z wykonaną przez naszą firmę stroną internetową.


Gratis otrzymasz:

 

logo do strony internetowejlogo Państwa firmy na potrzeby strony WWW:
Państwa marka musi być rozpoznawalna w Internecie, dlatego nasza firma wykona dla Państwa całkowicie bezpłatnie logo na potrzeby strony internetowej, FaceBooka i innych portali społecznościowych.

 

domena dla strony WWWwykupienie domeny na rok czasu:
każda strona internetowa musi posiadać swój unikalny adres w postaci domeny. Nasza firma wykupi dla Państwa domenę (z wybranym rozszerzeniem: PL, EU, NET, COM) na rok czasu. Dodatkowo doradzimy, która domena będzie najlepsza dla Państwa firmy.

 

hosting stronywykupienie serwera na rok czasu:
szybki i bezpieczny hosting strony internetowej to podstawa. Dzięki odpowiedniemu serwerowi, Twoja strona WWW będzie zawsze dostępna dla potencjalnych Klientów. U nas otrzymasz go GRATIS na rok czasu.

 

utworzenie skrzynek e-maildo 3 skrzynek pocztowych e-mail:
w ramach oferowanej usługi w postaci wykonania strony internetowej, utworzymy dla Ciebie do 3 kont pocztowych. Dzięki nim będziesz mógł sprawnie kontaktować się z Klientami. Skrzynki poczty e-mail otrzymasz bez żadnych opłat.

 

indeksacja strony internetowej w wyszukiwarcezaindeksowanie strony w wyszukiwarce Google:
oprócz wykonania strony internetowej zadbamy o jej widoczność w wyszukiwarce Google. Bezpłatnie dodamy ją do zasobów wyszukiwarki. Dzięki czemu szybciej pojawi się w wynikach Google.

 

wstępne pozycjonowanie strony WWWwstępne pozycjonowanie strony - utworzenie 50 bardzo mocnych linków do Twojej strony:
widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwarki jest jednym z istotniejszych elementów każdej kampanii e-marketingowej. Od nas na starcie otrzymasz bezpłatnie 50 bardzo mocnych linków, które pomogą ją rozpocząć.

 

Dlaczego warto wybrać nasze strony internetowe

 

Marketing internetowy w dobie XXI wieku nabrał całkiem nowego znaczenia, również strony internetowe. O ile kilka lat temu można było funkcjonować bez strony www, to teraz jest to niemożliwe. Każda firma, która chce osiągnąć sukces musi ją stworzyć.Realizowane przez naszą agencję interaktywną strony internetowe są dopasowane do branży klienta, jego potrzeb, a co najważniejsze idealnie odzwierciedlają profil jego działalności w Internecie. Tworzenie stron to dość złożony proces, który polega na ustaleniu potrzeb klienta, sprawdzeniu konkurencji. Dopiero po tych czynnościach można przystąpić do projektowania strony internetowej.


Czym różnią się nasze usługi od konkurencyjnych ofert?

  • Po pierwsze projektowane przez nas tanie strony www posiadają zawsze unikalny projekt graficzny. Nie korzystamy z ogólnodostępnych szablonów. Dlatego zamawiają u nas stronę internetową masz pewność iż twoja strona www będzie zawsze niepowtarzalna.
  • Po drugie nie korzystamy z darmowych CMSów, które są uciążliwe w obsłudze przez potencjalnego klienta. Faktem jest iż serwisy internetowe oparte na WordPressie czy Joomli są o wiele wolniejsze, a ich ładowanie w przeglądarce trwa dużej. Również zarządzanie treścią czy zdjęciami na stronie www jest bardzo utrudnione. Gotowe CMSy posiadają wszystkie możliwe funkcje, których nie można wyłączyć w panelu administracyjnym. Tanie strony internetowe, które są stworzone na bazie gotowych CMSów są bardziej podatne na automatyczne ataki. Ich kody źródłowe są ogólnie dostępne.
  • Po trzecie nasze realizacje to nie tylko ładny projekt graficzny. Już od początku tworzenia strony WWW, dbamy o jej funkcjonalność i przygotowujemy ją pod przyszłe pozycjonowanie w Google.
  • A co najważniejsze budowane przez nas tanie strony www są tańsze od konkurencyjnych ofert firm, które oferują usługi na podobnym poziomie graficznym i funkcjonalnym.

 

Postaw na pewnego wykonawcę!
Nasze umiejętności potwierdzają referencję od naszych Klientów.
Ponad 100 sztuk podpisanych skanów referencji.
tanie strony internetowe Radom, Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Westfal
Niniejszym pismem chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z współpracy z firmą Devilart S.C. w zakresie zaprojektowania strony internetowej westfal.pl.

Firmę DevilArt S.C. cechuje terminowość, profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania. Dzięki temu, współpraca z firmą DevilArt S.C. zaowocowała stworzeniem funkcjonalnej strony www, dopasowanej do potrzeb naszej kancelarii prawnej i jej profilu działalności.

Tak więc możemy zaświadczyć, że firma DevilArt S.C. jest firmą godną polecenia w zakresie tworzenia stron internetowych.
Zobacz nasze realizacje
Zobacz jak może wyglądać Twoja strona internetowa. Setki zrealizowanych projektów to gwarancja najwyższej jakości usług, które może Ci zaoferować.
wykonane strony internetowe
Szybkie linki
Oferta
Realizacje
Referencje
Kontakt
Może Cię zaciekawić
Pozycjonowanie
Aktualności
Radom
Warszawa
Kontakt z nami
DevilArt S.C.
NIP: 796 288 59 10
Tel: 600 395 128
E-mail: info@devilart.pl