profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

U nas otrzymasz profesjonalną stronę internetową dla firmy
już za 1370 zł netto

Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
wykonanie strony internetowej: Wawim - produkty masarskie
Wawim - produkty masarskie
skontaktuj się z nami
projekt strony WWW: Firma remontowo-budowlana
Firma remontowo-budowlana
skontaktuj się z nami
projekt strony WWW: Producent paneli ogrodzeniowych
Producent paneli ogrodzeniowych
skontaktuj się z nami
wykonanie strony internetowej: Szkoła języka hiszpańskiego
Szkoła języka hiszpańskiego
skontaktuj się z nami
wykonanie strony internetowej: Sklep internetowy Bigle
Sklep internetowy Bigle
skontaktuj się z nami
projekt strony WWW: Księgarnia AbA Verlag
Księgarnia AbA Verlag
skontaktuj się z nami
projekt strony WWW: Kancelaria Prawna Guzicki Rafał Guzicki
Kancelaria Prawna Guzicki Rafał Guzicki
skontaktuj się z nami
wykonanie strony internetowej: Agencja celna Meritum
Agencja celna Meritum
skontaktuj się z nami
projekt strony WWW: Nowoczesne domy na Śląsku
Nowoczesne domy na Śląsku
skontaktuj się z nami
projekt strony WWW: Hyla Möbel Service
Hyla Möbel Service
skontaktuj się z nami
wykonanie strony internetowej: Producent paneli ogrodzeniowych
Producent paneli ogrodzeniowych
skontaktuj się z nami
projekt strony WWW: Hotel u Grubego
Hotel u Grubego
skontaktuj się z nami
projekt strony WWW: Aerobik w wodzie
Aerobik w wodzie
skontaktuj się z nami
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie

U nas otrzymasz profesjonalną stronę internetową dla firmy
już za 1370 zł netto

W cenie usługi zawsze otrzymasz:

 

unikalne projekty strony WWW2 unikalne projekty graficzne:
wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są oparte o indywidualnie przygotowany projekt graficzny, który w 100% odpowiada branży i wytycznym konkretnego Klienta. Nie używamy darmowych i ogólnodostępnych szablonów graficznych. Twoja strona internetowa będzie w 100% unikalna.

 

responsywne strony internetowestronę w 100% responsywną:
powierzając naszej firmie zaprojektowanie strony WWW masz pewność, że zostanie wykonana wg. najnowszych technologii i trendów. Twoja strona internetowa będzie idealnie prezentowała się na komputerach i urządzeniach mobilnych typu: tablet czy smartfon.

 

panel administracyjny strony WWWpanel administracyjny CMS:
nowoczesna strona internetowa musi posiadać aktualne treści. Dlatego wszystkie nasze strony internetowe posiadają intuicyjny panel administracyjny (potocznie zwany CMSem), który umożliwia szybkie zarządzanie stroną internetową. Teraz zmiana oferty lub dodanie treści i zdjęć na stronę WWW będzie szybkie i łatwe.

 

optymalizację SEO strony internetowej

optymalizacje SEO:
zaprojektowana przez naszą firmę strona internetowa będzie przyjazna dla wyszukiwarek internetowych. Zadbamy o jej odpowiednią optymalizację, która umożliwi w późniejszym czasie skuteczne pozycjonowanie strony w Google.

 

przyjazne linki dla każdej podstronyprzyjazne linki dla każdej podstrony:
to właśnie dzięki odpowiedniej budowie strony internetowej wyszukiwarki internetowe lepiej ją oceniają i umieszczają na wyższych pozycjach w wynikach. Jest to szczególnie ważne podczas pozycjonowania strony internetowej na tzw. "długi ogon".

 

intuicyjny formularz kontaktowyformularz kontaktowy:
szybki kontakt z Twoją firmą to podstawa każdej strony internetowej. Dlatego wszystkie nasze strony internetowe posiadają intuicyjny formularz kontaktowy, który umożliwi szybki kontakt z Twoją firmą.

 

galeria zdjdęć Light Boxnowoczesną galerię zdjęć typu LightBox:
doskonale sprawdzi się na każdej stronie internetowej. Dzięki jej zastosowaniu sprzedawane przez Ciebie produkty zostaną jeszcze lepiej wyeksponowane. Opcja miniaturki zdjęcia, jego powiększenia oraz skalowania umożliwi jeszcze lepsze poznanie Twojej oferty.

 

strona internetowa z mapą dojazdowąinteraktywną mapę Google Maps:
na każdej stronie internetowej powinna znajdować się podstrona "kontakt". Oprócz podstawowych danych kontaktowych oraz formularza kontaktowego warto umieścić interaktywną mapę wskazującą lokalizację Twojej firmy.

 

statystyki wejść na stronę WWWstatystyki Google Analytics:
warto wiedzieć jak postrzegana jest nasza strona internetowa i skąd pochodzą nasi Klienci. Rozbudowane statystyki Google Analytics umożliwią szczegółową analizę danych. Będziesz wiedział z jakich rejonów pochodzą Twoi Klienci i jakie produkty ich najbardziej interesują.

 

interaktywna strona internetowaanimowany banner (slider zdjęć), który nada dynamicznego charakteru Twojej stronie firmowe:
pierwsze wrażenie jest najważniejsze i można go zrobić tylko raz. Dlatego oferujemy naszym Klientom animowane bannery, które umożliwiają ciekawą prezentację najważniejszych informacji o firmie bądź flagowych produktów.

 

konfiguracja strony WWW na serwerzekonfigurację strony internetowej na serwerze:
nasza firma oferuje kompleksową usługę, która obejmuje również wgranie strony internetowej na serwer oraz jej poprawną konfigurację. Ty otrzymujesz gotową usługę w postaci strony WWW - o nic nie musisz się martwić.

 

założenie kont pocztowych i ich konfiguracjakonfigurację kont pocztowych typu e-mail:
podstawą komunikacji w Internecie jest poczta elektroniczna. Dlatego nasza firma tworzy i konfiguruje odpowiednie konta e-mail. Dzięki temu będziesz w stałym kontakcie ze swoimi Klientami.

 

wsparcie technicznebezpłatne wsparcie techniczne:
jeśli jesteś naszym Klientem - zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i bezpłatne wsparcie techniczne. Nidy nie zostaniesz sam z wykonaną przez naszą firmę stroną internetową.


Gratis otrzymasz:

 

logo do strony internetowejlogo Państwa firmy na potrzeby strony WWW:
Państwa marka musi być rozpoznawalna w Internecie, dlatego nasza firma wykona dla Państwa całkowicie bezpłatnie logo na potrzeby strony internetowej, FaceBooka i innych portali społecznościowych.

 

domena dla strony WWWwykupienie domeny na rok czasu:
każda strona internetowa musi posiadać swój unikalny adres w postaci domeny. Nasza firma wykupi dla Państwa domenę (z wybranym rozszerzeniem: PL, EU, NET, COM) na rok czasu. Dodatkowo doradzimy, która domena będzie najlepsza dla Państwa firmy.

 

hosting stronywykupienie serwera na rok czasu:
szybki i bezpieczny hosting strony internetowej to podstawa. Dzięki odpowiedniemu serwerowi, Twoja strona WWW będzie zawsze dostępna dla potencjalnych Klientów. U nas otrzymasz go GRATIS na rok czasu.

 

utworzenie skrzynek e-maildo 3 skrzynek pocztowych e-mail:
w ramach oferowanej usługi w postaci wykonania strony internetowej, utworzymy dla Ciebie do 3 kont pocztowych. Dzięki nim będziesz mógł sprawnie kontaktować się z Klientami. Skrzynki poczty e-mail otrzymasz bez żadnych opłat.

 

indeksacja strony internetowej w wyszukiwarcezaindeksowanie strony w wyszukiwarce Google:
oprócz wykonania strony internetowej zadbamy o jej widoczność w wyszukiwarce Google. Bezpłatnie dodamy ją do zasobów wyszukiwarki. Dzięki czemu szybciej pojawi się w wynikach Google.

 

wstępne pozycjonowanie strony WWWwstępne pozycjonowanie strony - utworzenie 50 bardzo mocnych linków do Twojej strony:
widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwarki jest jednym z istotniejszych elementów każdej kampanii e-marketingowej. Od nas na starcie otrzymasz bezpłatnie 50 bardzo mocnych linków, które pomogą ją rozpocząć.

 

Dlaczego warto wybrać nasze strony internetowe

 

Marketing internetowy w dobie XXI wieku nabrał całkiem nowego znaczenia, również strony internetowe. O ile kilka lat temu można było funkcjonować bez strony www, to teraz jest to niemożliwe. Każda firma, która chce osiągnąć sukces musi ją stworzyć.Realizowane przez naszą agencję interaktywną strony internetowe są dopasowane do branży klienta, jego potrzeb, a co najważniejsze idealnie odzwierciedlają profil jego działalności w Internecie. Tworzenie stron to dość złożony proces, który polega na ustaleniu potrzeb klienta, sprawdzeniu konkurencji. Dopiero po tych czynnościach można przystąpić do projektowania strony internetowej.


Czym różnią się nasze usługi od konkurencyjnych ofert?

  • Po pierwsze projektowane przez nas tanie strony www posiadają zawsze unikalny projekt graficzny. Nie korzystamy z ogólnodostępnych szablonów. Dlatego zamawiają u nas stronę internetową masz pewność iż twoja strona www będzie zawsze niepowtarzalna.
  • Po drugie nie korzystamy z darmowych CMSów, które są uciążliwe w obsłudze przez potencjalnego klienta. Faktem jest iż serwisy internetowe oparte na WordPressie czy Joomli są o wiele wolniejsze, a ich ładowanie w przeglądarce trwa dużej. Również zarządzanie treścią czy zdjęciami na stronie www jest bardzo utrudnione. Gotowe CMSy posiadają wszystkie możliwe funkcje, których nie można wyłączyć w panelu administracyjnym. Tanie strony internetowe, które są stworzone na bazie gotowych CMSów są bardziej podatne na automatyczne ataki. Ich kody źródłowe są ogólnie dostępne.
  • Po trzecie nasze realizacje to nie tylko ładny projekt graficzny. Już od początku tworzenia strony WWW, dbamy o jej funkcjonalność i przygotowujemy ją pod przyszłe pozycjonowanie w Google.
  • A co najważniejsze budowane przez nas tanie strony www są tańsze od konkurencyjnych ofert firm, które oferują usługi na podobnym poziomie graficznym i funkcjonalnym.

 

Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.