profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Panel administracyjny strony internetowej

sklepy internetowe

sklepy internetowe, panel administracyjny

Wiele osób przesyła do naszej firmy zapytanie odnośnie naszego panelu administracyjnego strony www, lub pyta czy mogą samodzielnie aktualizować swoją stronę internetową. Oczywiście, że tak. Wszystkie nasze strony internetowe mają panel do zarządzania treścią, zwany potocznie CMS.

Panel administracyjny służy do edytowania zawartości strony www, w tym:

  • edycja treści,
  • dodawanie, usuwanie zdjęć,
  • określanie metadanych dla strony internetowej,
  • dodawanie aktualności,
  • dodawanie produktów,
  • zarządzanie sprzedażą (sklepy internetowe).

Funkcje każdego panelu administracyjnego są inne i sprowadzają się do sprawnego zarządzania Państwa stroną internetową.

Firma DevilArt stosuje wyłącznie autorskie rozwiązania, które umożliwiają dowolną konfigurację funkcji w naszym CMSie. Dzięki temu możemy dostosować go do dokładnych wytycznych naszych zleceniodawców. Stosując taką politykę możemy zagwarantować jego poprawne działanie oraz intuicyjność obsługi, czego nie umożliwiają darmowe, ogólnodostępne panele tj:

  • WordPress,
  • Joomla.

Nie twierdzimy, iż wymienione wyżej platformy są złe. Jednak ich obsługa wymaga pewnej wiedzy z zakresu informatyki, a zazwyczaj w firmie takich osób brakuje, lub mają inne ważniejsze zajęcia niż edycję treści na stronie www. Tym zajmują się zwykle osoby z przypadku, którym przydzielono nowy obowiązek, z którego muszą się sprawnie wywiązywać. Więc im łatwiejsze zarządzania treścią, tym dla nich lepiej.

Poniżej przedstawiamy wygląd naszego panelu administracyjnego strony www: "dCMS". Na pierwszym rysunku prezentujemy możliwość ustawienia domyślnych tagów dla strony internetowej. Dla każdej podstrony serwisu możemy ustalić inne. Jeśli tego nie zrobimy, system będzie generował je dynamicznie, wykorzystują główne tagi witryny.


Rysunek drugi przedstawia dodawanie dynamicznych zakładek do strony www. Przyjazny edytor tekstowy umożliwia tworzenie rozbudowanych opisów, które mogą zawierać zdjęcia produktów, tabele, animacje FLASH, itp. Istniej również opcja edycji w trybie HTML (nie zalecana dla osób, które nie mają doświadczeni z tym językiem skryptowym oraz podstawowej wiedzy z zakresu tworzenia stron internetowych).


Kolejny rysunek przedstawia dodawanie zdjęć. Wystarczy wybrać odpowiedni obraz z naszego dysku twardego i wgrać na serwer. Operacja zajmuje kilka sekund. Później możemy dowolnie ustawić jego wielkość i położenie w edytowanym dokumencie.


Dodawanie produktów do strony internetowej też nie jest problemem. Dzięki intuicyjnemu panelowi CMS zajmie to kilka sekund.


Również zarządzanie osobami, które zapisały się w sklepie internetowym nie jest problemem. Dzięki sortowaniu możemy w łatwy sposób odnaleźć interesujące nas rekordy.


Wszystkie nasze strony internetowe są inne. Wykonujemy je pod dokładne wytyczne naszych klientów. Są one "szyte na miarę", dlatego nasze panele administracyjne są różne. W zależności od złożoności danej realizacji CMS jest mniej lub bardziej rozbudowany.

Dodano: 13-06-2012
wszystkie wpisy
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
projekt strony internetowej - JFM Furniture Warszawa
portal internetowy - 4MFX
sklep internetowy - Tkaniny Dziecięce Radom
przykład strony WWW - Trans Sat Warszawa
realizacja strony internetowej - Holrys Warszawa
strona internetowa Macc Partner Warszawa
wykonanie strony WWW - Double Kick Studio Warszawa
projekt strony internetowej - 4M International
wykonanie strony internetowej - Dryten Radom
strona WWW - Montaże CNC
strona internetowa Stekro
sklep internetowy My Home
Wykonanie strony WWW - Sj Cam Poznań
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.