Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystkie" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.
Zezwól na:
Niezbędne Wszystkie
Zezwalam
KONTAKT
projektowanie, budowa, tworzenie stron internetowych

Odlotowe strony!
Otrzymane referencje

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?
Kontakt z nami
wykonane strony internetowe: Radom, Warszawa

Odlotowe strony!
Otrzymane referencje

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?
Otrzymane referencje od naszych Klientów
strony internetowe to dopiero początek
Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Westfal
Dodano: 27-02-2024
Niniejszym pismem chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z współpracy z firmą Devilart S.C. w zakresie zaprojektowania strony internetowej westfal.pl.

Firmę DevilArt S.C. cechuje terminowość, profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania. Dzięki temu, współpraca z firmą DevilArt S.C. zaowocowała stworzeniem funkcjonalnej strony www, dopasowanej do potrzeb naszej kancelarii prawnej i jej profilu działalności.

Tak więc możemy zaświadczyć, że firma DevilArt S.C. jest firmą godną polecenia w zakresie tworzenia stron internetowych.
OsteoTeam
Dodano: 07-02-2024
Firma DevilArt S.C. została nam polecona przez ich poprzedniego klienta, który był bardzo zadowolony z efektu ich pracy. Współpraca z tą firmą przebiegała w bardzo miłej atmosferze.

Nie było żadnych problemów w komunikacji czy w spełnianiu naszych wymagań.

W efekcie finalnym otrzymaliśmy nowoczesną i szybko działającą stronę internetową, która w pełni odpowiadała naszym wymaganiom. Dlatego możemy w 100% polecić tą firmę jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
NOMAT S.C.
Dodano: 06-11-2023
Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas nowoczesną stronę internetową, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. Współpraca z tą firmą przebiegała bez najmniejszych problemów. Komunikacja, szybkość działania to niewątpliwie atuty, które przemawiają na jej korzyść. Dlatego możemy polecić firmę DevilArt S.C. jako solidnego wykonawcę stron internetowych.
Dekarol
Dodano: 03-11-2023
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C. za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie naszej strony internetowej.

Wykonany projekt cechuje się dużą oryginalnością, wysoką estetyką a strona internetowa spełniła wszystkie nasze oczekiwania i jest przyjazna w obsłudze. Ponadto wykonana strona bardzo szybko działa na każdym urządzeniu.

Polecamy firmę DevilArt S.C. jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi profesjonalnie oraz terminowo. Przebieg dotychczasowej współpracy (jest to już kolejna strona, którą zleciliśmy tej firmie) pozwala nam spostrzegać firmę DevilArt S.C. jako partnera rzetelnie wypełniającego zobowiązania wobec swojego klienta.
Media Gold
Dodano: 10-08-2023
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas nową stronę internetową. Po porównaniu kilku ofert konkurencyjnych firm, oferta firmy DevilArt S.C. wypadała najlepiej na tle konkurencji. Dlatego postanowiliśmy podjąć z nim współpracę.

Nie bez znaczenia w wyborze tej firmy były jej liczne referencje i profesjonalne podejście przy pierwszym naszym kontakcie. Firma DevilArt S.C. podczas całej współpracy wykazała się należytą rzetelnością. Nie było żadnych problemów z wprowadzanie zmian czy personalizacją naszych wymagań. Otrzymaliśmy stronę dokładnie taką jak chcieliśmy!

Mając na uwadze powyższe, możemy w 100% polecić tą firmę jak rzetelnego wykonawcę stronę internetowych.
Zbigniew Brzezicki
Dodano: 02-08-2023
Firma Devilart S.C. wykonała dla mnie dwie nowoczesne strony internetowe, które zastąpiły poprzednie, przestarzałe wersje. Obie strony prezentują się bardzo ciekawie, posiadają wszystkie potrzebne funkcji oraz działają bardzo szybko.

Od początku współpracy zwróciłem uwagę na bardzo dobrą komunikację, szybkość działania oraz profesjonalne podejście. Firma DevilArt S.C. oprócz stworzenia wspomnianych stron zajęła się promocją jednej z nich w Google.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy, dlatego mogę polecić tą firmę!
Leadsy sp. z o.o.
Dodano: 07-07-2023
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania wizualne i założenia merytoryczne.

Współpraca z firmą DevilArt od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Dużą zaletą tej firmy jest szybkość działania i odpowiadania na wiadomości e-mail. Wszystkie nasze uwagi i prośby były wprowadzane praktycznie natychmiastowo.

Dlatego możemy w pełni polecić wszystkim firmę DevilArt. Jest to godny polecenia wykonawca stron internetowych.
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej AW SPORT
Dodano: 02-03-2023
Wybraliśmy firmę DevilArt do realizacji naszej strony internetowej z wielu otrzymanych ofert. Wspomniana firma charakteryzowała się konkurencyjną ceną i bogatym doświadczeniem w realizacji stron internetowych.

Liczne pozytywne opinie o tej firmy miały również duże znaczenie w wyborze tego wykonawcy.

Nasz wybór okazał się bardzo trafny i otrzymaliśmy nowoczesną stronę internetową, która została wykonana dokładnie wg naszych wymagań. Możemy w 100% polecić firmę DevilArt każdemu!
Ceiron Sp. z o.o.
Dodano: 18-02-2023
Zlecenie, które powierzyliśmy firmie DevilArt polegało na zaprojektowaniu nowoczesnej strony internetowej dla naszej spółki.

Współpraca z firmą DevilArt przebiegała w bardzo miłej atmosferze.

Na wszystkie nasze pytania i wątpliwości otrzymywaliśmy praktycznie natychmiast wyczerpujące odpowiedzi.

Bardzo dobry kontakt, wsparcie merytoryczne oraz finalny efekt strony internetowej zasługuje na pochwałę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą DevilArt.

Dlatego możemy ją polecić wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
DROPPLANT SP. J. Krzysztof Zimnicki
Dodano: 14-02-2023
Współpracę z firmą DevilArt S.C. należy zaliczyć do udanych. Firma wykonała dla nas nowoczesną stronę internatową. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a nasze sugestie były na bieżąco wprowadzane do projektowanej strony. Otrzymaliśmy stronę internetową, która w 100% spełnia nasze oczekiwania.

Dlatego możemy w pełni polecić tą firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego wykonawcy stron internetowych.
Metal-Progress
Dodano: 01-02-2023
Firma DevilArt wykonała dla nas profesjonalną stronę internetową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego rezultatu i podejścia, które wykazała firma DevilArt podczas całej współpracy.

Brak jakichkolwiek problemów, szybka i sprawna komunikacja to tylko niektóre atuty tej firmy, którą możemy polecić każdemu!
TOBZAMER S.C.
Dodano: 26-01-2023
Firma DevilArt wykonała dla nas nowoczesną stronę internetową, z której jesteśmy zadowoleni. Wykonawca strony został wybrany z pośród kilku innych ofert. Firma DevilArt przedstawiła najkorzystniejszą ofertę cenową w stosunku do jakości oferowanej usługi. Nie bez znaczenia były dla nas poprzednie realizacje dla innych Klientów tej firmy.

My również po współpracy z firmą DevilArt możemy wyrazić pozytywną opinię na temat tej firmy. Otrzymaliśmy nową funkcjonalną stronę. Nie było problemu z licznymi zmianami, które pojawiały się podczas realizacji strony internetowej, a przesłane zmiany były wprowadzane praktycznie natychmiastowo.

Mając na uwadze powyższe, możemy polecić firmę DevilArt.
Archeoserwis P. Leńczyk
Dodano: 09-01-2023
Współpraca z firmą DevilArt od samego początku przebiegała w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Już w pierwszych dniach współpracy zwróciliśmy uwagę na szybką i bezproblemową komunikację. Dzięki temu realizacja zlecenia przebiegła bardzo szybko i jesteśmy w 100% zadowoleni z otrzymanej strony internetowej.
Comfort Glass
Dodano: 08-12-2022
Firma DevilArt wykonała dla nas nowoczesną stronę internetową. Na uwagę zwraca profesjonalny charakter świadczonych usług, stałe informowanie klienta o etapach realizacji strony internetowej, szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi. Te cechy świadczą o wysokim profesjonalizmie jakimi wyróżniała się firma Devilart przy realizacji zleconej strony WWW.
van Maurik
Dodano: 27-11-2022
Firma DevilArt wykonała dla nas profesjonalną i nowoczesną stronę internetową. Wybór wykonawcy był trafny i finalny efekt w 100% nas satysfakcjonuje.

Od samego początku czuliśmy pełen profesjonalizm, szybkość działania oraz doskonałą komunikację. Każda nasza prośba była zawsze wdrażana. Nigdy nie usłyszeliśmy, że czegoś się nie da lub trzeba za to dopłacić.

Współpraca z firmą DevilArt to czysta przyjemność i możemy ją polecić wszystkim, którzy szukają dobrego wykonawcy stron internetowych.
Budopol Sp. z o.o.
Dodano: 13-09-2022
Niniejszym pismem chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z współpracy z firmą Devilart S.C. w zakresie zaprojektowania strony internetowej budopol.pl.

Firma DevilArt S.C. charakteryzuje się terminowością, profesjonalizmem oraz odpowiedzialność za powierzone zadania. Od samego początku współpracy z firmą DevilArt S.C. można było zauważyć profesjonalne podejście, szeroki zakres wiedzy oraz prawdziwe zaangażowanie w realizowany projekt strony internetowej.

Tak więc możemy w 100% polecić firmę DevilArt S.C. jako rzetelnego partnera w zakresie tworzenia stron internetowych.
MaG inwest sp. z o. o.
Dodano: 24-08-2022
Firma DevilArt wykonała dla naszej spółki sklep internetowy, z którego jesteśmy w 100% zadowoleni. Współpraca przy tym projekcie, jak i przy poprzednich przebiegała w miłej i bezproblemowej atmosferze. Wszystkie nasze uwagi i sugestie były odbierane pozytywnie i szybko wdrażane.

Podczas współpracy z firmą DevilArt można wyróżnić najważniejsze zalety:
 • nieszablonowe działanie,
 • indywidualny projekt, który był przygotowany pod nasze wymagania,
 • szybkość komunikacji,
 • brak jakichkolwiek problemów podczas tworzenia sklepu,
 • pomoc na każdym etapie wdrożenia.
Mając na uwadze powyższe, możemy polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają sprawdzonego wykonawcy stron internetowych.
WebTruck Sp. z o.o.
Dodano: 03-08-2022
Firma DevilArt wykonała dla nas nowoczesną stronę internetowe. Zrealizowana strona internetowa spełnia wszystkie nasze wymagania, dobrze się prezentuje, bardzo szybko działa oraz wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Współpraca z firmą DevilArt przebiegała w przyjaznej atmosferze. Zlecenie zostało wykonane bardzo szybko. Dlatego możemy polecić firmę DevilArt każdemu, kto szuka rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Expertwpc Sp z o.o.
Dodano: 30-06-2022
Z firmą DevilArt współpracujemy już od dłuższego czasu. Do tej pory wykonała dla nas wiele stron internetowych, szablonów Allegro, materiałów reklamowych oraz zajmowała się szeroko rozumianą promocją w Internecie.

Zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Dlatego również zwróciliśmy się do nich o pomoc przy budowie sklepu internetowego dla naszej nowej marki.

Jak zawsze efekt ich prac był bardzo dobry, wszystko zostało wykonane w uzgodnionym terminie. Ponadto powierzyliśmy im pozycjonowanie sklepu - po trzech miesiącach już widzimy znaczący wzrost sprzedaży w sklepie internetowym, który nas bardzo pozytywnie zaskoczył.
GORAN Wojciech Gorczyca
Dodano: 26-06-2022
Z firmą DevilArt mieliśmy przyjemność współpracować ponad 10 lat temu, kiedy wykonywała dla nas pierwszą stronę internetową. Przez ten czas wykonana poprzednio strona działała prawidłowo. Natomiast nie spełniają już obecnych wymogów naszej firmy. Dlatego zleciliśmy firmie DevilArt wykonanie kolejnej, nowej strony.

Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety firmy DevilArt. Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest wręcz błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi klienta i ich natychmiastowe wdrażanie w procesie tworzenia strony internetowej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecamy firmę DevilArt, do której będziemy z pewnością wracać w przyszłości.
Katharsis Investment Sp. z o.o.
Dodano: 16-05-2022
Współpracę z firmą DevilArt S.C. należy zaliczyć do udanych. Firmie zleciliśmy wykonanie 2 stron internetowych, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Firma DevilArt S.C. wykazała się bardzo sprawnym działaniem, dobrą komunikacją i realizacją zlecenia na bardzo wysokim poziomie.
Łukasz Kantorski
Dodano: 12-05-2022
Firma Devilart S.C. wykonała dla mnie nowoczesną stronę internetową, która ma prezentować ofertę mojej firmy w Internecie. Zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko i na wysokim poziomie.

Dobry kontakt, konkurencyjna cena i brak jakichkolwiek problemów to tylko nieliczne zalety tego wykonawcy. Dlatego mogę ze 100% przekonaniem polecić firmę Devilart S.C. każdemu, kto szuka niezawodnego wykonawcy stron internetowych.
DINPRO SA
Dodano: 05-05-2022
The DevilArt company made a website for our company, which is dedicated to 3 different countries. The website was made in 3 language versions and adapted to mobile devices.

The cooperation was conducted in a pleasant atmosphere, and our suggestions were introduced to the designed website on an ongoing basis. We received a website that met our expectations in 100%.

Bearing in mind the above, we can recommend DevilArt as a trustworthy business partner who will perform the entrusted work on time.
Svetsteel Sp. z o.o.
Dodano: 15-04-2022
Firmie Devilart zleciłam zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej nowego producenta ogrodzeń i barierek. Choć branża nie była najłatwiejsza, a pomysłów po stronie naszego działu marketingowego było sporo, wykonawca poradził sobie z tym tematem w stu procentach. Wykazał się otwartością na naszą wizję, cierpliwością, ale i terminowością. Usługa była też bardzo atrakcyjna cenowo.
Spinel
Dodano: 05-04-2022
Z firmą DevilArt współpracuje już od ponad 5 lat. Do tej pory wykonała dla mojej firmy: sklep internetowy oraz stronę firmową. Zawsze byłem zadowolony z ich usług dlatego postanowiłem zlecić im kolejną realizację, którą była strona internetowa dla nowego projektu.

Również tym razem finalny efekt w 100% mnie zadowolił. Otrzymałem nowoczesną stronę internetową, która bardzo szybko działa i doskonale prezentuje się na wszystkich urządzeniach.

Dlatego mogę w pełni polecić firmę DevilArt!
VERTIT Weronika Popławska
Dodano: 31-03-2022
Chciałam podziękować firmie DevilArt za wykonanie nowoczesnej strony internetowej. Przed rozpoczęciem współpracy analizowałam klika ofert konkurencyjnych firm i zdecydowałam się na współpracę z firmą DevilArt.

Za wyborem ich oferty przemawiała bardzo dobra komunikacja. Odpowiedzi na moje pytania otrzymywałam praktycznie w ciągu kilku minut od wysłania wiadomości. Również koszt wykonania strony był konkurencyjny na tle innych ofert.

Dlatego zdecydowałam się na wybór właśnie tej firmy, którą obecnie mogę bardzo polecić wszystkim, którzy szukają sprawdzonego wykonawcy stron internetowych.
Otwocki Klub Sportowy "START"
Dodano: 09-03-2022
Firma DevilArt wykonała dla naszego klubu stronę internetową, która ma promować naszą działalność sportową w Internecie.

Strona została wykonana w bardzo szybkim tempie i spełnia wszystkie nasze oczekiwania pod względem funkcjonalnym i graficznym. Od samego początku mogliśmy liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo w zakresie tworzonej strony.

Mając na uwadze powyższe, możemy w pełni polecić firmę DevilArt każdej osobie, która pragnie posiadać profesjonalną stronę internetową.
Przedsiębiorstwo Man Zbigniew Maj
Dodano: 27-01-2022
Firma DevilArt wykonała dla nas profesjonalną stronę internetową, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Współpraca z firmą DevilArt od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Firma DevilArt wprowadzała wszystkie nasze uwagi i na każdym etapie służyła profesjonalną radą.

Szybkość działania, sprawna komunikacja, konkurencyjna cena i usługi najwyższej jakości to atuty, które warto podkreślić. Dlatego możemy w 100% polecić usługi tej firmy!
Ramza
Dodano: 29-12-2021
Z firmą DevilArt S.C. współpracujemy od wielu lat. W tym czasie firma DevilArt S.C. wykonała dla nas 2 strony internetowe, zajmuje się ich administracją oraz pozycjonowaniem w Google.

Od początku naszej współpracy DevilArt S.C. wykazuje profesjonalne podejście w zarządzaniu naszą stroną www.

Nasze pomysły realizowane są szybko i sprawnie. Współpraca z nim to znakomite rozwiązanie dla nas, ponieważ zależy nam na skutecznym funkcjonowaniu naszej firmy w sieci.

Dlatego możemy polecić tą firmę każdemu, kto szuka pewnego partnera w dziedzinie marketingu internetowego.
Proeurosystem
Dodano: 28-12-2021
Z firmą DevilArt współpracujemy od ponad 5 lat. Za pierwszym razem zleciliśmy im wykonanie strony internetowej. Z biegiem lat nadszedł czas na zastąpienie starej strony internetowej, nową jeszcze lepszą wersją. Zarówno za pierwszym razem, jak i teraz jesteśmy bardzo zadowolenie z otrzymanego efektu końcowego.

Dlatego możemy w 100% polecić firmę DevilArt jako solidnego partnera, który przez lata utrzymuje wysoką jakość świadczonych usług.
Bookolika Sp. z o.o.
Dodano: 23-11-2021
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas nowoczesny sklep internetowy, który charakteryzuje się ciekawym wyglądem i zaawansowanymi funkcjami, które są dopasowane dokładnie do naszej branży.

Współpraca z firmą od samego początku przebiegała bezproblemowo i w bardzo miłej atmosferze. Naszą szczególną uwagę zwróciła szybka komunikacja. Na każdy pytanie otrzymaliśmy odpowiedź.

Mając na uwadze powyższe oraz końcowy efekt, możemy w 100% polecić firmę DevilArt jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Fortify S.C.
Dodano: 28-10-2021
Z firmą DevilArt współpracujemy od kilku lat. Obecne zlecenie obejmowało wykonanie nowoczesnej strony internetowej oraz kompleksowej identyfikacji wizualnej (logotyp, wizytówki, ulotka oraz teczka na dokumenty).

Zlecenie zostało wykonana wg naszych wytycznych, a efektem prac firmy DevilArt jest reprezentatywna strona internetowa, która nam się bardzo podoba. Ponadto strona działa bardzo szybko i doskonale się prezentuje na wszystkich urządzeniach. Identyfikacja wizualna również spełnia nasze wszystkie wymagania i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

Na wyjątkową uwagę zasługuje szybka i bezproblemowa komunikacja z firmą oraz terminowość. Dlatego możemy w pełni polecić usługi firmy DevilArt.
Cleverhome Inteligentny Dom Paweł Mrozek
Dodano: 21-10-2021
Firmę DevilArt wybraliśmy spośród wielu innych ofert. Naszą szczególną uwagę zwróciła liczba pozytywnych opinii o firmie oraz staż w branży. Jak się okazało wybór był bardzo trafny i otrzymaliśmy nowoczesną stronę internetową.

Strona internetowa spełnia wszystkie nasze wymagania, dobrze się prezentuje, bardzo szybko działa oraz wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Od samego początku współpraca z firmą DevilArt przebiegała w przyjaznej atmosferze. Zlecenie zostało wykonane bardzo szybko. Dlatego możemy polecić firmę DevilArt każdemu, kto szuka rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Consultum International DMCC
Dodano: 27-09-2021
We have been cooperating with DevilArt for many years. The company made many websites and advertising materials for us. We are always satisfied with the cooperation and we can recommend it.
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Dariusz Wojtak
Dodano: 14-09-2021
Firma DevilArt wykonała dla mojej kancelarii nowoczesną stronę internetową z panelem administracyjnym. Strona działa bardzo szybko i dobrze prezentuje się na komputerach oraz telefonach i tabletach.

Od samego początku współpraca z tą firmą przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Nie było najmniejszego problemu z kontaktem. Odpowiedzi na moje wiadomości otrzymywałem natychmiastowo.

Dlatego mogę polecić firmę DevilArt każdemu, kto szuka rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Viva Oliwa
Dodano: 27-05-2021
Firma DevilArt wykonała dla mnie nowy sklep internetowy, który zastąpił poprzednią wersję wykonaną na WordPressie. Różnica w działaniu oraz bezpieczeństwie nowego sklepu jest znacząca. Nowy sklep internetowy działa kilka razy szybciej, strona od razu się wczytuje i nie trzeba długo czekać jak w przypadku poprzedniego sklepu na WordPressie. Również jeśli chodzi o wygląd graficzny to nowy sklep prezentuje się znacznie lepiej.

We współpracy z firmą DevilArt należy podkreślić przede wszystkim szybkość działania, bezproblemową komunikację oraz brak jakichkolwiek problemów z wprowadzaniem zmian czy sugestii.

Mając powyższe na uwadze, mogę w pełni polecić tą firmę każdemu!
Fizjoterapia Dziecka - TeraPlus
Dodano: 30-03-2021
Podjęcie współpracy z firmą DevilArt zaliczam do jednych z bardziej trafnych decyzji. Strona internetowa stworzona przez firmę DevilArt oddaje charakter i specyfikę naszej działalności, która jest szczególna. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wykonawca zawsze był do naszej dyspozycji i służył natychmiastową pomocą. Bardzo podoba nam się projekt graficzny strony, kolorystyka, elegancja i prostota obsługi panelu administracyjnego.

Bardzo dziękujemy za udaną współpracę i szczerze zachęcamy innych do skorzystania z doświadczenia firmy DevilArt.
Klinika Zdrowego Włosa
Dodano: 23-03-2021
Firma DevilArt wykonała dla mnie nowoczesną stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolona. Współpraca z firmą od samego początku przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze.

Nie było żadnych problemów w komunikacji oraz we wprowadzaniu moich zmian czy sugestii. Elastyczny stosunek firmy DevilArt zaowocował stroną, którą chciałam otrzymać - dokładnie wg moich wytycznych!

Dlatego mogę w pełni polecić tą firmę jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Asklepios - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Dodano: 14-03-2021
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej Asklepios AS sp. z o.o., sp. kom. 02-744 Warszawa, ul. Sonaty 6d z firmą DevilArt współpracuje od ponad 11 lat. Przez ten okres współpracy zleciliśmy jej wykonanie wielu stron internetowych oraz liczne działania marketingowe. Za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni z efektu jej pracy. Dlatego w br. zwróciliśmy się z prośba o zbudowanie kolejnej, nowej strony dla naszej przychodni. Zlecone prace informatyczne firmie DevilArt były zawsze realizowane fachowo, terminowo i na bardzo wysokim poziomie.

Mam zaszczyt polecić firmę jako godnego i wiarygodnego partnera biznesowego.
VENTUS Berdzik Parzelski Sp.J.
Dodano: 02-02-2021
Firma Devilart S.C. wykonywała dla naszej firmy nowoczesną stronę internetową. Zamówiona usługa została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb. Jesteśmy zadowoleni z finalnego efektu, jaki prezentuje nasza strona internetowa.

W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
MG BUD
Dodano: 01-02-2021
Z firmą DevilArt współpracujemy już od ponad 8 lat. Zawsze jak potrzebujemy nowej strony internetowej dla jednej z naszych spółek, zwracamy się do nich.

Od lat współpraca z firmą DevilArt przebiega bez żadnych zastrzeżeń. Dobra komunikacja, bezproblemowe podejście to tylko początek zalet tej firmy. W efekcie zawsze otrzymujemy stronę internetową wg naszych wytycznych, z której jesteśmy zadowoleni.

Również w tym przypadku, strona która powstała w pełni spełnia nasze oczekiwania i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Dlatego możemy śmiało polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają sprawdzonego wykonawcy stron WWW.
PPHU Dax
Dodano: 23-12-2020
Firma DevilArt wykonała dla naszej firmy profesjonalną stronę internetową, z której jesteśmy w 100% zadowoleni.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z tą firmą ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do prezentowanych realizacji. Był to bardzo dobry wybór i możemy potwierdzić opinię poprzednich Klientów - firma godna polecenia!

Naszą uwagę zwróciła bardzo dobra i błyskawiczna komunikacją z firmą DevilArt, dla której nie było żadnych problemów z wprowadzaniem naszych sugestii. Strona została wykonana bardzo szybko.

Mając na powadze powyższe możemy w pełni polecić firmę DevilArt jako rzetelnego wykonawcę stroną internetowych, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania.
Jan Wijata
Dodano: 27-11-2020
Firma Devilart wykonała dla mojego gabinetu nowoczesną stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolony. Strona działa bardzo szybko i wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Współpraca z firmą Devilart to czysta przyjemność i brak jakichkolwiek zmartwień. Dlatego mogę polecić tą firmę każdemu, kto szuka rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Wiesław Słomski
Dodano: 24-11-2020
Firma DevilArt wykonała jakiś czas temu moją stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolony. Współpraca z firmą od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze.

Najważniejsze aspekty, które są godne uwagi to:
 • szybkość i precyzja działania,
 • bezproblemowa i natychmiastowa komunikacja,
 • brak jakichkolwiek problemów.
Dlatego mogę jak najbardziej polecić tą firmę jako rzetelnego i godnego polecenia wykonawcę stron internetowych.
COOL CUT Rafał Kobak
Dodano: 30-10-2020
Namiary na firmę DevilArt otrzymałem od kolegi, który wykonywał u nich swoją stronę internetową. Był bardzo zadowolony ze współpracy i wykonanej strony.

Dlatego postanowiłem również skorzystać z usług tej firmy i przyznaje, iż mogę potwierdzić opinię swojego kolegi. Firma DevilArt jest warta polecenia!

Współpraca od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego otrzymałem wszystkie potrzebne informację o przebiegu naszej współpracy. Później było już tylko lepiej!

Finalnie otrzymałem profesjonała stronę internetową z konfiguratorem zamówienia, który umożliwia złożenie dokładnego zamówienia na produkowane przez nas osłony grzejnikowe. Dzięki niemu proces wyceny został znacznie ułatwiony i zautomatyzowany.

Mając na uwadze powyższe mogę śmiało polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają profesjonalnego oraz terminowego wykonawcy stron internetowych.
Kuki Cars
Dodano: 08-10-2020
Firma DevilArt wykonała dla mojej firmy nowoczesną stronę internetową z panelem administracyjnym. Strona działa bardzo szybko i dobrze prezentuje się na komputerach oraz telefonach i tabletach. Ponadto firma zaprojektowała dla mnie wizytówki wraz wydrukiem, które otrzymałem przesyłką kurierską.

Od samego początku współpraca z tą firmą przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Nie było najmniejszego problemu z kontaktem. Odpowiedzi na moje wiadomości otrzymywałem natychmiastowo.

Biorąc pod uwagę powyższe jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy i mogę polecić tą firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i niedrogiego wykonawcy stron internetowych na wysokim poziomie.
Studio Vector Stuff
Dodano: 01-10-2020
Rekomenduje firmę DevilArt jako profesjonalnego partnera w zakresie tworzenia stron internetowych. Firma z pełnym profesjonalizmem, terminowo zrealizowała dla mnie stronę internetową wraz z panelem CMS.

Polecam firmę DevilArt, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.
VesCapital Sp. z o.o. S.K.
Dodano: 10-09-2020
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas dwie strony internetowe. Pierwsza z nich dotyczyła naszej strony firmowej VesCapital. Druga strona internetowa została wykonana dla funduszu inwestycyjnego Summit SSF.

Obydwie strony internetowe były realizowane równolegle. Naszą szczególną uwagę zwróciły takie aspekty jak:
 • szybkość realizacji projektów graficznych obu stron,
 • bezproblemowa komunikacja,
 • natychmiastowe wprowadzanie naszych uwag,
 • jakość i szybkość działania zrealizowanych stron.
Dzięki współpracy z firmą Devilart S.C. otrzymaliśmy w ciągu dwóch tygodni zamówione strony internetowe, które spełniają wszystkie nasze wymagania.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić tą firmę jako uczciwego, rzetelnego i terminowego partnera biznesowego, który zaprojektuje i wykonana profesjonalną stronę internetową.
Michał Mrozek
Dodano: 01-08-2020
Chciałem podziękować za owocną współpracę firmie DevilArt. Muszę przyznać, że początkowo miałem pewne obawy co do tego jak firma poradzi sobie z moim indywidualnym zapytaniem. Jednak ku mojemu zaskoczeniu jestem bardzo zadowolony ze współpracy oraz efektu jaki otrzymaliśmy. Wykonana przez nich strona internetowa spełnia wszystkie moje oczekiwania. Współpraca od samego początku przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie uwagi były natychmiastowo uwzględniane w projekcie - reaktywność 100%. Dlatego na chwilę obecną mogę z czystym sumieniem polecić firmę DevilArt jako solidnego wykonawce.
Fan Gift Wojciech Paszkowiak
Dodano: 10-05-2020
Z firmą DevilArt współpracuje już od kilku lat. Dlatego powierzyłem im projekt odświeżenia mojego sklepu internetowego fangift.pl. Firma DevilArt przygotowała nowoczesny projekt sklepu internetowego, który odpowiadał moim wytycznym. Nowy sklep internetowy charakteryzuje się szybkim działaniem oraz bardzo dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych.

Jestem bardzo zadowolony z nowego sklepu internetowego. Dlatego mogą polecić ponownie firmę DevilArt jako sprawdzonego wykonawcę stron internetowych.
"DAR" Dariusz Dziurdziak
Dodano: 07-05-2020
Dziękujemy za współprace firmie DevilArt, która wykonała dla nas stronę internetową. Współpraca od samego początku przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Dobra komunikacja, szybkość działania to tylko niektóre zalety firmy DevilArt.

Efektem 3 tygodniowej współpracy jest strona internetowa, która została wykonana z uwzględnianiem wszystkich naszych uwag.

Mając na uwadze powyższe możemy w 100% polecić firmę DevilArt jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych, który charakteryzuje się wysoką dokładnością i terminowością.
DAGdentall
Dodano: 11-03-2020
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas nową stronę internetową. Po porównaniu kilku ofert konkurencyjnych firm, oferta firmy DevilArt S.C. wypadała najlepiej na tle konkurencji. Dlatego postanowiliśmy podjąć z nim współpracę.

Od samego początku komunikacja z firmą DevilArt S.C. przebiegała bardzo dobrze. Nie było problemu z wprowadzaniem naszych sugestii. W efekcie otrzymaliśmy stronę internetową, która spełnia nasze oczekiwania.

Mając na uwadze powyższe, możemy śmiało polecić firmę DevilArt S.C. jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
VELES Engineering Limited
Dodano: 03-03-2020
Firmie DevilArt powierzyłem wykonanie strony internetowej dla mojego przedsiębiorstwa. Po porównaniu wielu ofert dotyczących wykonania strony internetowej wybrałem właśnie firmę DevilArt, której oferta charakteryzowała się najlepszym stosunkiem ceny do jakości.

Był to bardzo trafny wybór, który zaowocował nowoczesną stroną internetową, która spełnia wszystkie moje wymagania.

Współpracę z firmą DevilArt uznaje jako bardzo udaną i mogę ją polecić każdej firmie, która szuka rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Gabinet MAZUR Osteopatia i Fizjoterapia
Dodano: 17-01-2020
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas nową stronę internetową. Było to nasze drugie podejście do zbudowania odpowiadającej nam strony internetowej. Poprzednia firma, która podjęła się realizacji naszej strony nie spełniła naszych oczekiwań: strona ładowała się bardzo długo i posiadała szereg błędów. Dlatego musieliśmy zlecić jej ponowne zbudowanie innej agencji reklamowej.

Nasz kolejny wybór padł na firmę Devilart S.C. Był to bardzo trafny wybór wykonawcy. Nowa strona działa bardzo szybko, nie posiada błędów a co najważniejsze spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Firma Devilart S.C. od samego początku budziła zaufanie, które zostało potwierdzone bardzo szybkim i terminowym wykonaniem strony.

Mając na uwadze powyższe, możemy polecić firmę Devilart S.C. każdemu kto szuka profesjonalnego projektanta stron internetowych. Wybierając tą firmę unikniecie niepotrzebnych nerwów i rozczarowań. Firma naprawdę godna polecenia.
Great Plate & Events
Dodano: 17-12-2019
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i zrozumiała.

Projekt strony został wykonany według naszych oczekiwań, a firma Devilart wykazała się pomocą i poradą w kwestiach problematycznych.

Dodatkową pozytyną stroną firmy było przesłanie nam filmiku instruktażowego, który ułatwia zarządzanie stroną.

Jestem zadowolona z rezultatu pracy firmy Devilart i jak najbardziej polecam współpracę z Nimi.
Epicenter Sp. z o.o.
Dodano: 09-12-2019
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. wykonanie 2 rodzajów katalogów (projekt oraz wydruk).

Obydwa zlecenia zostały wykonane terminowo i wg najwyższych standardów. Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy. Dlatego możemy polecić tą firmę wszystkim osobom, które szukają profesjonalnego wykonawcy stron internetowych oraz materiałów reklamowych.
Usługi Malarsko-Budowlane Sebastian Jurczyk
Dodano: 02-12-2019
Firma DevilArt wykonała dla mnie stronę internetową, która bardzo dobrze wyświetla się telefonach, komputerach oraz tabletach. Wszystkie projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów oraz najnowocześniejszych technologii.

Współpraca z firmą DevilArt układała się od samego początku bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracując z firmą DevilArt. Na szczególną uwagę zasługuje szybkość działania. Gotową stronę otrzymałem w ciągu 1 tygodnia od złożenia zamówienia.

Polecam ich usługi w zakresie projektowania stron internetowych.
FHU STEKRO Stefan Król
Dodano: 28-11-2019
Z firmą Devilart S.C. współpracujemy od kilku lat. Obecne zlecenie polegało na wykonaniu 2 stron internetowych, które były dedykowane na różne rynki. Powierzone zlecenie zostało wykonane wg wszystkich naszych wytycznych. Firma Devilart S.C. zaproponowała ciekawe rozwiązania, które umożliwiły jeszcze lepsze wyeksponowanie naszej oferty.

Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z firmą Devilart S.C. Dlatego możemy ją polecić wszystkim, którzy szukają profesjonalnego wykonawcy stron internetowych.
MERITUM AE S.C.
Dodano: 26-11-2019
Z firmą Devilart S.C. współpracujemy nieprzerwanie od 2013 roku. Nasza współpraca rozpoczęła się od wykonania strony internetowej dla naszej agencji celnej. Następnie zleciliśmy firmie Devilart S.C. promocje naszej strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych.

W tym roku zleciliśmy firmie Devilart S.C. wykonanie nowej strony internetowej, która miała zastąpić poprzednią wersję. Nowa strona internetowa spełnia wszystkie nasze oczekiwania i dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych.

Przez te wszystkie lata współpracy zawsze mogliśmy liczyć na fachową pomoc, doradztwo oraz dyspozycyjność pracowników tej firmy. Dlatego możemy ją polecić wszystkim, którzy szukają sprawdzonego wykonawcy strony internetowych.
El ABC Latino
Dodano: 25-11-2019
Chciałbym polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują profesjonalnej i nowoczesnej strony. Firma DevilArt S.C. wykonała dla mojej szkoły językowej nowoczesną stronę, która dobrze prezentuje się na komputerach i telefonach komórkowych. Ponadto zaprojektowana strona internetowa doskonale oddaje charakter mojej działalności edukacyjnej.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. przebiegała bez żadnych zastrzeż. Strona internetowa została wykonana wg wcześniejszych ustaleń oraz w określonym terminie. Nie było problemu z wprowadzeniem moich sugestii i poprawek. Wszystkie zmiany były wprowadzane na bieżąco, dzięki temu cały proces tworzenia strony trwał około 1 tygodnia.
ABA Verlag UG
Dodano: 14-11-2019
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas sklep internetowy, który jest dedykowany na rynek niemiecki. Sklep został wykonany szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb.

W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
PlejBud
Dodano: 04-11-2019
W imieniu firmy PlejBud sp.j. wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy z firmą DevilArt S.C. którą mogę polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego w dziedzinie tworzenia stron internetowych.

Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas stronę internetową, która ma odpowiadać za promocję nowo powstających osiedli domów jednorodzinnych na Śląsku. Cała współpraca oraz efekt końcowy zasługuje na bardzo dobrą ocenę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego wyglądu i funkcjonalności strony.
Hyla Möbel Service
Dodano: 30-10-2019
Chciałem podziękować firmie DevilArt za wykonanie strony internetowej dla mojej firmy. Efekt końcowy w 100% odpowiada moim oczekiwaniom. Cała współpraca od samego początku przebiegała w miłej atmosferze. Na uwagę zasługuje bardzo dobra komunikacja z firmą i szybkość odpowiedzi na moje wiadomości. Nigdy nie usłyszałem, że czegoś nie można poprawić lub zrobić. Jest to duży plus tej firmy.

Dlatego mogę ją w 100% wszystkim polecić! Wybierając jej usługi na pewno otrzymacie stronę internetową wysokiej jakości.
RE Joanna Duraj
Dodano: 29-10-2019
Na ofertę firmy DevilArt natrafiłam poprzez wyniki wyszukiwania Google. Była to jedna z wielu firm, którą brałam pod uwagę. Po zapoznaniu się z jej dotychczasowymi realizacjami oraz działem ?referencji? postanowiłam im zaufać oraz powierzyć wykonanie strony internetowej dla mojej firmy.

Był to bardzo trafny wybór, który zaowocował udaną współpracą. Firma DevilArt wykonała stronę internetową w ekspresowym tempie. Efekt końcowy spełnił wszystkie moje oczekiwania. Ponadto należy podkreślić bardzo dobrą komunikację z firmą, która na moje wiadomości odpisywała w ciągu niecałej godziny.

Mając na uwadze powyższe, mogę polecić firmę DevilArt jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
INSEL Zbigniew Wojciechowski
Dodano: 25-10-2019
Firma DevilArt wykonała dla naszej firmy stronę internetową Insel.tech. Współpraca od samego początku przebiegała w przyjaznej atmosferze. Wszystkie nasze prośby były natychmiastowo wprowadzane. Końcowy efekt wizualny strony internetowej w 100% nam odpowiada i jesteśmy z niego zadowoleni.

Strona powstała w uzgodnionym terminie. Nigdy nie usłyszeliśmy słów: "że nie można lub się nie da".

Dlatego uważamy, iż firma DevilArt wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm i warto ją polecić innym osobom, które szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Kancelaria Prawna Guzicki Rafał Guzicki
Dodano: 11-10-2019
Firma DevilArt wykonała dla mojej kancelarii prawnej stronę go-odszkodowania.pl. Wykonana strona charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną, dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych, a co najważniejsze spełnia wszystkie moje wymagania.

Współpraca z firmą DevilArt od samego początku przebiegała w miłej atmosferze. Na uwagę zasługuje fakt, iż moja strona internetowa powstała w ciągu 1 tygodnia od złożenia zamówienia.

Dlatego uważam, iż firma DevilArt wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm i warto ją polecić innym osobom, które szukają rzetelnego i szybkiego wykonawcy stron internetowych.
DJ Morfexx
Dodano: 30-09-2019
Firma DevilArt wykonała dla mnie stronę internetową. Od samego początku miałem wizję swoje strony, dokładnie wiedziałem jak chcę aby wyglądała. Nie był to typowy projekt graficzny, który można spotkać w większości obecnych stron. Zależało mi na czymś innym.

Firma DevilArt bez problemu spełniła moją wizję artystyczną, która została przeniesiona na potrzeby strony internetowej. Współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze. Wszystkie moje prośby były natychmiastowo wprowadzane. Strona powstała w uzgodnionym terminie. Nigdy nie usłyszałem słów: "że nie można lub się nie da".

Dlatego uważam, iż firma DevilArt wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm i warto ją polecić innym osobom, które szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Biosens
Dodano: 16-09-2019
Niniejszym pismem chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z współpracy z firmą Devilart S.C. w zakresie zaprojektowania strony internetowej biosens.technology.

Agencję interaktywną DevilArt S.C. cechuje terminowość, profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania. Od pierwszego kontaktu z firmą można było poczuć profesjonalne podejście, szeroki zakres wiedzy oraz prawdziwe zaangażowanie w przyszły projekt.

Dzięki temu, współpraca z firmą DevilArt S.C. zaowocowała stworzeniem funkcjonalnej strony www, dopasowanej do naszych potrzeb oraz specyficznych potrzeb naszych klientów.

Tak więc możemy zaświadczyć, że firma DevilArt S.C. jest firmą godną polecenia w zakresie tworzenia stron internetowych.
Restauracja i hotel - Wielogóra
Dodano: 05-09-2019
Firmę DevilArt S.C. możemy polecić innym klientom jako rzetelną, wiarygodną, dbającą o swojego klienta.

Zlecona strona internetowa została wykonana w ciągu 10 dni. Bardzo zależało nam na czasie realizacji gdyż poprzednia strona została zawirusowana i przestała działać.

Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas stronę przed umówionym terminem. Pracownicy firmy są świetnie przeszkoleni i chętnie udzielają informacji oraz pomocy w stworzeniu strony internetowej.

Nowa strona internetowa działa profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Wszystko zostało zrobione wg indywidualnego i unikalnego projektu w wyznaczonym terminie.
MonitLabs Grzegorz Czapik
Dodano: 02-09-2019
Firma DevilArt S.C. wykonała projekt mojej strony internetowej monitlabs.com. Strona internetowa została wykonana bardzo szybko z uwzględnieniem wszystkich moich uwag i sugestii. Nie było żadnego problemu z dopracowaniem projektu graficznego do moich potrzeb oraz z funkcjonalnością, którą chciałem uzyskać.

Od początku mojej współpracy, firma DevilArt S.C. wykazała się indywidualnym podejście do moich wymagań oraz szybkością działania.

Moje pomysły zostały zrealizowane szybko i sprawnie. Współpraca z firmą DevilArt S.C. zaowocowała stroną internetową, z której jestem w pełni zadowolony.

Dlatego mogę polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego wykonawcy stron internetowych.
Ewa Szczotka Gimnastyka Rekreacyjna
Dodano: 21-08-2019
Wybrałam firmę DevilArt do stworzenia swojej strony internetowej spośród wielu innych wykonawców, z którymi rozmawiałam telefonicznie. Oferta firmy DevilArt wydawała się najlepsza ze wszystkich. Również przekonała mnie rozmowa z pracownikiem firmy, który wykazał się fachową wiedzą i odpowiedział w prosty sposób na wszystkie moje pytania.

Zamówiona strona internetowa została wykonana w ciągu jednego tygodnia! Końcowy efekt w pełni mnie satysfakcjonuje i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą DevilArt.
POL-TRE Włochowska i Wspólnicy Sp.j.
Dodano: 20-08-2019
Firma DevilArt wykonała dla naszej spółki stronę internetową, która jest dedykowana na kraje skandynawskie. Strona została wykonana w 3 wersjach językowych oraz dostosowana do urządzeń mobilnych.

Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a nasze sugestie były na bieżąco wprowadzane do projektowanej strony. Otrzymaliśmy stronę internetową, która w 100% spełniała nasze oczekiwania.

Obecnie zamierzamy powierzyć firmie DevilArt promocję naszej strony w wyszukiwarkach internetowych.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić firmę DevilArt jako godnego partnera biznesowego, który wykona powierzone prace terminowo.
Marek Rytarowski KDF Consulting
Dodano: 07-06-2019
Firmę DevilArt s.c. znalazłem w sieci internetowej. Po kontakcie telefonicznym z przedstawicielem firmy zdecydowałem się na współpracę z tym partnerem i powierzyłem zespołowi DevilArt opracowanie szaty graficznej logo mojej firmy, wizytówek, teczki ofertowej, papieru firmowego i prezentacji internetowej.

Pan Tomasz Frankowski sprawnie przeprowadził mnie ścieżką pracy nad całym projektem. Efekt końcowy uzyskał uznanie moje, moich klientów i współpracowników.

Praca została wykona szybko i za rozsądną cenę.

Podsumowując - rekomenduję współpracę z DevilArt wszystkim zainteresowanym w zakresie, który przedstawiłem powyżej.

W kolejnym etapie planuję powierzyć DevilArt serwis pozycjonowania strony w wyszukiwarkach internetowych i dalsze rozwijanie prezentacji internetowej.
Gyrotonic Warsaw
Dodano: 29-05-2019
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową, która ma promować innowacyjny sposób ćwiczeń, który oferuje Gyrotonic.

Strona została wykonana w bardzo szybkim tempie i spełnia wszystkie nasze oczekiwania pod względem funkcjonalnym i graficznym. Od samego początku mogliśmy liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo w zakresie tworzonej strony.

Mając na uwadze powyższe, możemy polecić firmę DevilArt każdej osobie, która chce posiadać profesjonalną stronę internetową.
Studio foto video VIDKING Grzegorz Wojno
Dodano: 27-05-2019
Firma DevilArt była wykonawcą strony internetowej mojego studia foto-video.

Projekt został wykonany z należytą dbałością, a rezultat spełnił, a nawet przerósł nasze oczekiwania.

Firma DevilArt to godny polecenia, profesjonalny wykonawca stron internetowych.
Your Scalp Pigmentation Clinic
Dodano: 27-05-2019
Namiary na firmę DevilArt znalazłem w Internecie. Firma DevilArt zaprojektowała dla mnie nowoczesną stronę internetową, która dobrze prezentuje się na komputerach i telefonach komórkowych.

Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z firmą DevilArt, dlatego mogę ją polecić każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakość stron internetowych.
Salon piękności FINEZA
Dodano: 24-05-2019
Firma DevilArt S.C. wykonała dla mojego salonu kosmetycznego nowoczesną stronę internetową, która wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach - w tym na telefonach komórkowych.

Cały projekt został wykonany zgodnie z moimi oczekiwaniami w wyznaczonym w umowie terminie.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. od samego początku przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Pracownicy firmy zawsze służyli mi fachową pomocą.

Dlatego zdecydowałam się powierzyć firmie DevilArt S.C., promocje mojej strony internetowej w Google.

Mając na uwadze powyższe mogę polecić usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego.
English For You
Dodano: 15-04-2019
Chciałam serdecznie podziękować firmie DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, która zaprojektowała stronę internetową mojej szkoły językowej oraz logotyp.

Wszystkie prace zostały wykonane w bardzo krótkim czasie. Pracownicy firmy DevilArt wykazali się fachową wiedzą oraz cierpliwością, dzięki czemu strona jest dopracowana, przejrzysta i profesjonalna.

W pełni polecam współpracę z firmą DevilArt wszystkim osobom, którym zależy na fachowości, krótkim terminie realizacji oraz profesjonalizmie.
Oko na Oko - salon optyczny
Dodano: 10-04-2019
Rekomendujemy pana Tomasz Frankowskiego oraz firmę DevilArt w zakresie tworzenia stron internetowych.

Pan Tomasz dał się poznać jako osoba rzetelna i przed wszystkim skuteczna w powierzonych mu zadaniach.

Bardzo szybki kontakt, trafne uwagi oraz duża pomoc techniczna, wyróżnia firmę DevilArt na tle innych firm.

Mając powyższe na względzie polecamy innym korzystanie z usług firmy DevilArt.
Restauracja "Croatia"
Dodano: 02-04-2019
Zlecenie, które powierzyłam firmie DevilArt polegało na stworzeniu nowoczesnej strony internetowej dla mojej restauracji w Łomiankach.

Współpraca z firmą DevilArt przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości otrzymywałam praktycznie natychmiast wyczerpujące odpowiedzi.

Bardzo dobry kontakt, wsparcie merytoryczne oraz finalny efekt strony internetowej zasługuje na pochwałę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą DevilArt.

Dlatego mogę ją polecić wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Darius Kucinski Ltd
Dodano: 30-03-2019
Chciałbym gorąco polecić usługi firmy Devil Art, która przygotowała dla mojej firmy stronę internetową. Wszystkie elementy witryny zostały opracowane na najwyższym poziomie zgodnie z zamówieniem. Poszczególne elementy prac realizowano terminowo a wszystkie uwagi i komentarze do strony internetowej były wprowadzane na bieżąco. Firma Devil Art wykazywała się dużą dyspozycyjnością i doradztwem na najwyższym poziomie.

Usługi świadczone przez Devil Art są realizowane na najwyższym poziomie merytorycznym oraz atrakcyjnych warunkach. Pracownicy firmy wykazali się pełnym profesjonalizmem i podejściem skierowanym na klienta. Gorąco polecam.
Krzysztof Herod KMH INVEST
Dodano: 14-03-2019
Dziękujemy za współprace firmie DevilArt, która wykonała dla nas stronę internetową. Cała współpraca przebiegała w miłej i bezproblemowej atmosferze.

Strona internetowa została wykonana w oparciu o uzgodniony projekt, który odpowiadał naszym wymaganiom. Wszystkie nasze prośby i uwagi zostały uwzględnione w procesie tworzenia strony. Zlecenie zostało wykonane przed uzgodnionym terminem.

Dlatego możemy polecić wszystkim firmę DevilArt jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Kancelaria adwokacka Maciej Domański
Dodano: 04-03-2019
Nasza kancelaria adwokacka współpracuje z firmą DevilArt od blisko 8 lat. W tym czasie firma DevilArt wykonała dla nas 2 strony internetowe oraz zajmowała się promocją strony internetowej w przeglądarkach internetowych (między innymi pozycjonowanie w Google).

Przez ten czas mogliśmy liczyć na wsparcie merytoryczne i szeroko rozumianą pomoc z zakresu marketingu internetowego.

Mając na uwadze powyższe mogę wszystkim polecić firmę DevilArt jako sprawdzonego partnera biznesowego, z którym można nawiązać korzystną i długofalową współpracę.
Ośrodek Usług Psychologicznych
Dodano: 07-01-2019
Firma DevilArt S.C. przygotowała dla naszego przedsiębiorstwa stronę internetową. Wszystkie elementy witryny zostały opracowane zgodnie z zamówieniem. Poszczególne etapy prac realizowano terminowo, a w przypadku konieczności wprowadzenia poprawek i zmian pracownik wykonujący stronę pozostawał w stałej dyspozycyjności. W ramach otrzymanej usługi korzystaliśmy także z doradztwa w pojawiających się, istotnych kwestiach.

Świadczone przez DevilArt S.C. usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Zarówno merytoryczny, jak i formalny zakres współpracy nie wzbudza zastrzeżeń.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę DevilArt S.C. jako wykonawcę nowoczesnych, profesjonalnych stron internetowych na przystępnych, atrakcyjnych warunkach.
Fuhrmann Umzüge & Transport
Dodano: 13-12-2018
Firma DevilArt S.C. wykonała dla naszej firmy profesjonalną stronę internetową, która prezentuje w Internecie charakter naszej działalności. Wykonana strona posiada niestandardowe rozwiązania w postaci konfiguratora mebli, które mają zostać przetransportowane podczas przeprowadzi. Konfigurator umożliwia wybór szerokiej gamy przedmiotów domowego użytku oraz wyliczenie przybliżonego kosztu przeprowadzki wraz z uwzględnieniem liczby kilometrów i innych parametrów wpływających na końcową wycenę.

Całe zlecenie zostało wykonane terminowo i z uwzględnieniem wszystkich naszych oczekiwań i sugestii.

Komunikacja z firmą DevilArt S.C. przebiegała bardzo sprawnie i bez żadnych problemów.

Dlatego możemy polecić tą firmę jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
KWX Krystian Wesołowski
Dodano: 04-12-2018
Podsumowując moją dotychczasową współpracę z firmą DevilArt, zwracam uwagę na profesjonalny i szybki kontakt z pracownikami firmy. Firma DevilArt wykonała dla mnie nowoczesną stronę internetową.

Podczas tworzenia strony internetowej mogłem zawsze liczyć na ich fachowe doradztwo. Strona została wykonana w ciągu kilku dni przed uzgodnionym terminem. Strona internetowa stworzona przez firmę DevilArt, została dobrze odebrana przez klientów i okazała się znaczącym narzędziem sprzedażowym naszych produktów.

Gorąco polecam wszystkim firmę DevilArt, która okazała się rzetelnym i terminowym partnerem biznesowym.
Twój Ranking
Dodano: 04-12-2018
Wszystkim osobom, które poszukują doświadczonego developera serwisów internetowych czy skomplikowanych aplikacji internetowych, możemy polecić firmę DevilArt reprezentowaną przez Pana Tomasza Frankowskiego.

Firma DevilArt zrealizowała dla nas skomplikowany serwis internetowy. Podczas tworzenia portalu internetowego, pracownicy firmy DevilArt wykazali się profesjonalizmem i cierpliwością we współpracy z nami jako inwestorem. Zawsze służyli nam fachową pomocą i wyjaśniali wszystkie nasze wątpliwości.

Prace nad serwisem internetowym zostały zakończone przed uzgodnionym terminem.
Malwina Wołoch Mia Box
Dodano: 03-10-2018
Firma DevilArt podjęła się wykonania mojego sklepu internetowego, który posiadał dość nietypową funkcjonalność w postaci konfiguratora produktów w boxie. Trudność polegała na odpowiednim zapełnieniu pudełka i wyliczeniu dostępnego miejsca na kolejne produkty. Inne firmy nie były wstanie wykonać zlecenia wg moich wytycznych lub podawały bardzo wysokie koszty dodania samego konfiguratora do istniejącego sklepu.

Natomiast firma DevilArt wykonała od nowa cały sklep wraz konfiguratorem i dodatkowymi funkcjami za połowę ceny wdrożenia samego konfiguratora do poprzedniego sklepu internetowego.

Komunikacja z firmą DevilArt przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń. Wszystkie moje sugestie zostały wdrożone. Nigdy nie usłyszałam sformułowania: "nie da się", co zdarzało się u poprzedniego wykonawcy sklepu.

Dlatego mogę polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają sprawdzonego wykonawcy niestandardowych sklepów internetowych. Wybierając tą firmę na pewno otrzymacie produkt wysokiej jakości.
Witkowski Malowanie Proszkowe
Dodano: 24-09-2018
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową malarni proszkowej. Namiary na firmę DevilArt otrzymaliśmy od naszego kontrahenta, który wykonał wcześniej u nich stronę internetową.

Od początku współpraca z firmą DevilArt przebiegała w miłej atmosferze. Na duży plus należy zaliczyć szybki kontakt i brak jakichkolwiek problemów podczas wprowadzania naszych uwag i sugestii. Efekt końcowy spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Dlatego możemy polecić tą firmę.
Restauracja Sól i Pieprz
Dodano: 18-09-2018
Na firmę DevilArt trafiłem po nieudanej próbie realizacji strony przez poprzedniego wykonawcę, który nie mógł zrealizować strony wg moich wymagań. Firma DevilArt bez problemu wykonała dla mojej restauracji stronę internetową wg moich wytycznych. To co było w poprzedniej firmie problemem, w firmie DevilArt było realizowane natychmiast i bez żadnych problemów. Również czas realizacji strony przez firmę DevilArt był pozytywnym zaskoczeniem. Gotową stronę internetową otrzymałem w ciągu 7 dni roboczych.

Dlatego mogę polecić tą firmę wszystkim osobom, które szukają pewnego wykonawcy stron internetowych. Wybierając tą firmę unikniecie niepotrzebnych nerwów i opóźnień.
Med Coach
Dodano: 08-09-2018
Polecenie firmy DevilArt S.C. otrzymaliśmy od naszego Partnera biznesowego. Dzień kontaktu z panem Tomaszem był przełomowym dniem dla wizerunku naszej firmy w sieci.
Pan Tomasz z pełnym profesjonalizmem doradzał, podpowiadał, przedstawiał różne rozwiązania i możliwości. W efekcie otrzymaliśmy interaktywny portal dla firmy szkoleniowej, z pełną funkcjonalnością, jakiej oczekiwaliśmy.

Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie sprawiają, że z czystym sercem polecamy firmę DevilArt S.C. wszystkim wymagającym Klientom.

A my z pełnym spokojem zlecamy firmie DevilArt opiekę nad pozycjonowaniem naszej strony!

Serdecznie polecam!
Benefis sp. z o.o.
Dodano: 06-09-2018
Firma DevilArt wykonała dla nas:
 • stronę dla stacji kontroli pojazdów,
 • stronę dla hotelu i restauracji wraz z logiem.
Wykonane strony spełniają wszystkie nasze oczekiwania wizualne i funkcjonalne. Komunikacja z firmą przebiegała bardzo sprawnie. Obydwie strony były już gotowe w ciągu 2 tygodni od złożenia zamówienia.

Dlatego możemy polecić firmę DevilArt wszystkim osobom, które szukają rzetelnego i terminowego partnera biznesowego.
Matsolution Mateusz Łuckiewicz
Dodano: 05-09-2018
Firma DevilArt S.C. została nam polecona jako sprawdzony wykonawca stron internetowych. Nasze zlecenie obejmowało stworzenie nowoczesnej strony internetowej dla firmy eventowej. Dodatkowo, bezpłatnie otrzymaliśmy logo dla naszej firmy.

Realizacja zlecenia przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Wszystkie nasze uwagi i sugestie były wprowadzane w bardzo szybkim tempie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i wykonanej strony.

Dlatego Firma Matsolution Mateusz Łuckiewicz pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą DevilArt S.C., za wysoką jakość świadczonych usług oraz rzetelne i profesjonalne podejście do klienta.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Jędra
Dodano: 04-09-2018
Chciałam podziękować firmie DevilArt S.C. za wykonanie strony internetowej dla mojej kancelarii prawnej. Współpraca z firmą od samego początku przebiegała w miłej atmosferze. Na początku otrzymałam 2 projekty graficzne do wyboru, które zostały wykonane wg moich wytycznych. Następnie po wyborze jednego z nich zostały uwzględnione wszystkie moje sugestie i zmiany.

Finalny efekt prac spełniania wszystkie moje oczekiwania. Dlatego mogę polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które poszukują rzetelnego i terminowego projektanta stron internetowych.
Radio Luxy
Dodano: 06-07-2018
Zlecenie, które powierzyłem firmie DevilArt, polegało na zaprojektowaniu i stworzeniu radia internetowego. Strona miała umożliwiać słuchanie transmisji radiowych On-Line.

Firma DevilArt wykonała projekt graficzny strony wg. moich wytycznych. Następnie przygotowała odpowiedni moduł radia internetowego, dzięki któremu można słuchać radia w Internecie.

Strona internetowa została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych.

Jestem bardzo zadowolony z efektu ich pracy, dlatego polecam firmę DevilArt wszystkim, którzy potrzebują dobrej jakości strony internetowej.
Engineering In IT Ltd
Dodano: 05-07-2018
Firma DevilArt wykonała dla mojej firmy stronę internetową. Od samego początku współpracy, komunikacja z firmą DevilArt przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Odpowiedzi na zadane pytania były wręcz natychmiastowe.

Projekt graficzny strony został wykonany w ciągu kilku dni od rozpoczęcia współpracy. Do wyboru otrzymałem dwie odmienne koncepcje graficzne, które idealnie pasowały do identyfikacji wizualnej mojej firmy.

Wykonana strona internetowa spełnia wszystkie moje wymagania graficzne i funkcjonalne. Doskonale prezentuje się na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Dlatego pragnę polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Furanga Spedition Jakub Pilczuk
Dodano: 12-06-2018
Firma DevilArt S.C. zaprojektowała dla naszej firmy nowoczesną stronę internetową. Zlecenie, które powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. obejmowało: wykonanie strony dla firmy transportowej, poprawienie posiadanego przez nas loga oraz przygotowanie tłumaczeń na język angielski i niemiecki.

Wszystkie zlecone prace zostały wykonane sprawnie i terminowo. Natomiast nasze uwagi i sugestie były wprowadzane na bieżąco. Dodatkowo warto podkreślić bardzo dobry kontakt z firmą DevilArt S.C.

Mają na uwadze powyższe, możemy śmiało polecić tą firmę wszystkim osobom, które szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
ESP Sp. z o.o.
Dodano: 11-06-2018
Firma DevilArt S.C. wykonała projekt strony internetowej dla naszej spółki. Od samego początku współpraca z firmą DevilArt S.C. przebiegała sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Wszelkie uwagi i nasze sugestie były natychmiastowo wprowadzane. Efekt finalny w 100% nas satysfakcjonuje. Dlatego możemy polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego wykonawcy stron internetowych.
NAWROCCY S.C. A. Nawrocka, B. Nawrocki
Dodano: 08-06-2018
Firma DevilArt S.C. wykonała projekt naszej strony internetowej zebate24.pl. Strona internetowa została wykonana przed ustalonym terminem. Do wyboru mieliśmy kilka indywidualnych projektów, z których wybraliśmy ostateczny wygląd naszej strony.

Od początku naszej współpracy firma DevilArt S.C. wykazała się indywidualnym podejście do naszych wymagań oraz szybkością działania.

Nasze pomysły zostały zrealizowane szybko i sprawnie. Współpraca z nim to znakomite rozwiązanie dla nas, ponieważ zależy nam na skutecznym funkcjonowaniu naszej firmy w sieci.

Dlatego możemy polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego wykonawcy stron internetowych.
Arpi Cleaning Service
Dodano: 10-04-2018
Firma DevilArt w pełni dostosowuje się do potrzeb klienta, bardzo szybko reaguje na sugestie i równie szybko wprowadza wszelkiego rodzaju zmiany.

Wykazuje się pełnym profesjonalizmem i elastycznością, przez co współpraca z zespołem to czysta przyjemność.

W pełnej mierze spełnia oczekiwania klienta, jak również wykazuje się świetną intuicją.

Szczerze polecam usługi firmy DevilArt, z uwagi na ich profesjonalizm i wielkie zaangażowanie w tworzeniu strony.
ORTODONCJA Kabaty Agnieszka Wronka
Dodano: 14-03-2018
Firma DevilArt S.C. wykonała stronę internetową dla naszego gabinetu stomatologicznego. Od samego początku współpraca z firmą DevilArt S.C. przebiegała w przyjaznej atmosferze. Projekt strony internetowej został wykonany wg. naszych wymagań z uwzględnieniem wszystkich naszych wytycznych. Komunikację z firmą DevilArt S.C. oceniamy na bardzo wysokim poziomie.

Jesteśmy zadowoleni z wykonanej strony internetowej oraz współpracy z firmą DevilArt S.C. Dlatego możemy ją polecić każdemu, kto szuka rzetelnego i sprawdzonego wykonawcy strony internetowej.
Serwis samochodowy Auto Raffi
Dodano: 08-03-2018
Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety firmy DevilArt. Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest wręcz błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi klienta i ich natychmiastowe wdrażanie w procesie tworzenia strony internetowej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę DevilArt.
Spinel
Dodano: 17-02-2018
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C. za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej oraz sklepu internetowego.

Wykonane projekty cechują się dużą oryginalnością, wysoką estetyką. Zrealizowana strona internetowa oraz sklep On-Line spełniają wszystkie nasze oczekiwania i są bardzo intuicyjne w obsłudze.

Dlatego powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. pozycjonowanie naszego sklepu internetowego w Google.

Polecamy firmę DevilArt S.C. jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi profesjonalnie oraz terminowo. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę DevilArt S.C. jako partnera rzetelnie wypełniającego zobowiązania wobec swojego klienta.
MECEN - wykończenia wnętrz
Dodano: 25-01-2018
Chciałbym polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują profesjonalnej i nowoczesnej strony. Firma DevilArt S.C. wykonała dla mojej firmy nowoczesną stronę, która dobrze prezentuje się na komputerach i telefonach komórkowych.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. przebiegała bez żadnych zastrzeż. Strona internetowa została wykonana wg wcześniejszych ustaleń oraz w określonym terminie. Nie było problemu z wprowadzeniem moich sugestii i poprawek. Wszystkie zmiany były wprowadzane na bieżąco, dzięki temu cały proces tworzenia strony trwał niecałe 2 tygodnie.
Hadyński Inkaso Biuro Prawne & Windykacja Należności
Dodano: 23-01-2018
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania wizualne i założenia merytoryczne. Współpraca z firmą DevilArt od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Dużą zaletą tej firmy jest szybkość działania i odpowiadania na wiadomości e-mail. Wszystkie nasze uwagi i prośby były wprowadzane praktycznie natychmiastowo.

Dlatego możemy polecić wszystkim firmę DevilArt. Jest to godny polecenia wykonawca stron internetowych.
OpenMedis
Dodano: 16-01-2018
Nasza firma od dłuższego czasu współpracuje z agencją DevilArt, która na przestrzenie lat wykonała dla nas wiele zleceń. Za każdym razem powierzone prace były wykonane terminowo, a ich rezultat zawsze był lepszy od naszych oczekiwań.

Jednym z ostatnich zleceń było wykonanie 2 sklepów internetowych. Sklepy posiadają unikalne projekty graficzne, które zostały dostosowane do naszej branży i wymagań kolorystycznych. Zarządzanie sprzedażą jest bardzo łatwe i przyjemne, co jest dużym plusem i oszczędnością czasu. Oczywiście obydwa sklepu doskonale prezentują się na urządzeniach mobilnych.

Mając na uwadze całą naszą dotychczasową współpracę oraz ostatnio wykonane sklepy internetowe, możemy śmiało polecić firmę DevilArt wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego wykonawcy sklepów i stron internetowych.
FX Network Club Poland Sp. z o.o.
Dodano: 12-01-2018
Nasza współpraca z firmą DevilArt S.C. rozpoczęła się od wykonania firmowej strony internetowej dla naszej spółki. Zlecenie zostało wykonane przed terminem i wg naszych wytycznych. Strona internetowa została wzbogacona o zaproponowane elementy przez firmę DevilArt S.C. Dzięki temu nasza strona internetowa nabrała jeszcze ciekawszego charakteru. Było to nasze pierwsze zlecenie, które powierzyliśmy firmie DevilArt S.C.

Zadowoleni z dotychczasowej współpracy przekazaliśmy do realizacji następne zlecenie, które obejmowało stworzenie rozbudowanego serwisu internetowego. Portal internetowy miał umożliwiać prowadzenie transmisji na żywo dla zarejestrowanych użytkowników oraz sprzedaż narzędzi, które są przeznaczone dla Traderów rynków finansowych Forex. Było to dość skomplikowane zlecenie, z którym firma DevilArt S.C. poradziła sobie bez żadnych problemów. Dodatkowo warto podkreślić fakt, iż większość rozwiązań technicznych została zaproponowana przez wykonawcę, który przyjął kreatywne i aktywne podejście do realizacji zleconego projektu.

Po wykonaniu tego zlecenia nawiązaliśmy stałą współpracę z firmą DevilArt S.C., która polega na szeroko rozumianym marketingu internetowym w tym: prowadzeniu naszego profilu na FaceBooku, pozycjonowaniu strony internetowej, przygotowywaniu grafik reklamowych oraz filmów, prowadzeniu kanału z filami na YouTube, przygotowaniu treści merytorycznych na bloga i jego prowadzenie.

Mając na uwadze powyższe, możemy śmiało polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które szukają sprawdzonych i kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania i budowy skompilowanych serwisów internetowych oraz ich skutecznej promocji w Internecie.
Proeurosystem
Dodano: 10-04-2017
Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Współpraca z firmą od samego początku przebiegała na wysokim poziomie. Wszystkie zgłaszane sugestie były wprowadzone w bardzo krótki czasie. Bardzo dobra i szybka komunikacja z firmą sprawiła, że strona internetowa została wykonana przed uzgodnionym terminem.

Możemy polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego z zakresu kreacji wizerunku w Internecie.
F.H.U. "STEKRO" Stefan Król
Roztoka 138
Dodano: 23-01-2017
Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas profesjonalną stronę internetową wraz z zaawansowanym katalogiem produktów.

Od firmy DevilArt S.C. otrzymaliśmy indywidualnie przygotowane projekty graficzne do wyboru.

Cały projekt strony internetowej został wykonany zgodnie z naszymi czekiwaniami w wyznaczonym w umowie terminie.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie nasze sugestie i poprawki były wprowadzane natychmiastowo.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy strony internetowej.
Kaczorowski-Usługi Elektroniczne
Dodano: 20-01-2017
Firma DevilArt S.C. wykonała dla naszej firmy profesjonalną stronę internetową, która prezentuje w Internecie charakter naszej działalności. Dodatkowo została wykonana dedykowana wersja mobilna strony - przeznaczona dla tabletów i smartfonów.

Całe zlecenie zostało wykonane terminowo i z uwzględnieniem wszystkich naszych oczekiwań i sugestii.

Komunikacja z firmą DevilArt S.C. przebiegała bardzo sprawnie i bez żadnych problemów.

Dlatego możemy polecić tą firmę jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
SMART KURSY SZKOLENIA Stefan Kos
Dodano: 22-12-2016
Dziękujemy firmie DevilArt za stworzenie i wdrożenie dla nas strony internetowej. Wykonana praca jest w pełni zgodna z naszymi wymaganiami i specyfikacją.

Firma DevilArt zaprojektowała dla nas stronę internetową wraz z wersją mobilną, która jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

Całość prac przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a zlecona usługa została wykonana w terminie.

Dlatego możemy w pełni polecić ich usługi, każdemu kto myśli o zaistnieniu na poważnie w Internecie.
Mystictravel Piotr Kopeć
Dodano: 21-12-2016
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia oraz promocji stron internetowych w Google.

Powierzone zlecenie wykonania strony internetowej zostało zrealizowane w ustalonym terminie. Wykonana strona internetowa spełnia wszystkie moje oczekiwania wizualne oraz techniczne.

Dlatego mogę polecić wszystkim firmę DevilArt S.C. jako solidnego partnera biznesowego z zakresu projektowania stron internetowych.
Joli Maciej Wójcik
Dodano: 20-12-2016
Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety zespołu DevilArt.

Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich wdrażanie.

Firma DevilArt wykonała dla mojej firmy 4 strony internetowe, które w 100% spełniają moje oczekiwania. Cały zespół wykazał się ogromnym zaangażowaniem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę DevilArt.
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
Dodano: 15-12-2016
W miesiącu grudniu 2016 roku w firmie DevilArt S.C. wykonywaliśmy stronę internetową. Firma DevilArt wykonała stronę WWW w bardzo fachowy sposób i w umówionym terminie. Kontakt z wykonawcą był natychmiastowy, poprawki nanoszone były w szybki sposób co sprawiło, że nie traciliśmy czasu na uzgadnianie finalnego projektu. Polecamy firmę DevilArt jako sprawdzonego i rzetelnego kontrahenta.
ISG Business Consulting Sp. z o.o.
Dodano: 14-12-2016
Polecam współpracę z Panem Tomasz Frankowskim, który reprezentuje firmę DevilArt z kilku powodów. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy. Wszystkie etapy prac nad stroną internetową były realizowane zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Cała praca nad stroną internetową przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wszystkie uwagi i sugestie były szybko zrealizowane zgodnie z moimi potrzebami.
NZOZ Przychodnia Nieinwazyjnej
Diagnostyki Kardiologicznej Asklepios
Dodano: 17-11-2016
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C., z którą współpracujemy od 2010 roku po dzień dzisiejszy.

Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas wiele stron internetowych oraz nietypowych rozwiązań informatycznych, które w 100% spełniały nasze oczekiwania.

Firma DevilArt S.C. przez te wszystkie lata opiekowała się naszymi stronami i prowadziła z powodzeniem kampanie internetowe, w tym pozycjonowanie naszych stron internetowych. Każde powierzone zlecenie zostało wykonane terminowo i z należytą starannością.

Dlatego polecamy tą firmę wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego z zakresu tworzenia stron internetowych i szeroko rozumianego marketingu w Internecie.
Dariusz Pilis
Centrum Języka Angielskiego
Dodano: 07-07-2016
Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas zaawansowany dziennik elektroniczny, który ma umożliwiać rejestrowanie postępów dzieci w placówkach oświatowych.

Cały projekt został wykonany zgodnie z naszymi oczekiwaniami w wyznaczonym w umowie terminie.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. od samego początku przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Pracownicy firmy zawsze służyli nam fachową poradą. Wszystkie nasze sugestie i poprawki były wprowadzane w bardzo krótkim terminie.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego.
Hatlas Arkadius
Dodano: 05-07-2016
Dziękujemy firmie DevilArt za stworzenie i wdrożenie dla nas strony internetowej. Wykonana praca jest w pełni zgodna z naszymi wymaganiami i specyfikacją. Sama zaś współpraca z zespołem była miłym doświadczeniem.

Jesteśmy zaskoczeni profesjonalizmem świadczonych usług i wysoką kulturą osobistą pracujących tam osób.

Możemy w pełni polecić ich usługi, każdemu kto myśli o zaistnieniu na poważnie w Internecie.
MetFach Krzysztof Rybiński
Dodano: 01-07-2016
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową wraz z logotypem oraz wersją mobilną strony WWW. Wszystkie projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów oraz najnowocześniejszych technologii.

Współpraca układa się od samego początku bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracując z firmą DevilArt.

Polecam ich usługi w zakresie projektowania stron internetowych oraz pozycjonowania stron internetowych - pozycje osiągnięte przez moją stronę należą do ścisłej czołówki wyników Google.
Relax Mind&Body Katarzyna Szymańska
Dodano: 16-03-2016
Relax Mind&Body Katarzyna Szymańska z przyjemnością informuje o podjętej współpracy z firmą DevilArt. Współpraca miała miejsce w okresie: od 26.02.2016 do 14.03.20,16 i była bardzo efektywna. W ramach zawartej umowy firma wykonała:
 • wykonanie strony www z indywidualnym projektem graficznym , 4 podstronami oraz formularzem kontaktowym,
 • wykonanie panelu CMS do strony,
 • wykonanie optymalizacji SEO,
 • wykonanie konfiguracji strony na serwerze zleceniodawcy.
Ceny usług świadczonych przez wykonawcę zachęcają do nawiązania współpracy. Korzystanie z pomocy wykonawcy nie stwarza dużych kosztów, oferowane stawki są dość konkurencyjne.

Oferta firmy jest zdecydowanie warta polecenia. Dobrze skomponowany pakiet propozycji sprawia, iż klient bez najmniejszego problemu się w nim orientuje.

Komunikacja z kontrahentem stoi w firmie na bardzo wysokim poziomie, Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie.

Wykonawca dobrze sprawdza się w zakresie terminowości usług. Świadczenia firmy zawsze dobiegają końca o czasie.

W dalszym ciągu utrzymuję kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecam.
Wydobywanie i sprzedaż kruszywa Krenc Piotr
Dodano: 15-03-2016
Do nawiązania współpracy z firmą DevilArt zachęcił mnie szybki kontakt oraz duża ilość wykonanych stron internetowych dla innych firm. W samej współpracy należy podkreślić takie atuty jak: uczciwość, stały kontakt i udzielanie rad oraz pomocy podczas tworzenia strony www.

Nasza nowa strona umożliwiła nam stworzenie lepszego wizerunku firmy. Z firmą DevilArt nadal mam stały kontakt. Powierzyłem jej pozycjonowanie stworzonej strony w Google. Wiem, że mogę tą firmą swobodnie rekomendować wszystkim swoim klientom i znajomym.
TRANS-SAT Piotr Kaczorowski
Dodano: 25-02-2016
Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Współpraca układa się od samego początku bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracując z firmą DevilArt.

Polecam ich usługi w zakresie tworzenia stron, sklepów internetowych oraz pozycjonowania stron internetowych w Google.
Portale Domowe Sp. z o.o.
Dodano: 24-02-2016
Wszystkim poszukującym doświadczonego developera stron czy aplikacji internetowych serdecznie rekomenduję firmę DevilArt reprezentowaną przez Pana Tomasza Frankowskiego. Firma DevilArt wykonała dla Portale Domowe Sp. z o.o. dość skomplikowaną w naszej opinii aplikację internetową, która zawiera bazę 100 tyś firm z całej Polski.

W całym okresie budowy aplikacji pracownicy DevilArt wykazali się profesjonalizmem i cierpliwością we współpracy z nami jako inwestorem. Prace nad aplikacją zostały zakończone przed uzgodnionym terminem pomimo okresu świątecznego.

Aplikacja została uruchomiona w domenie publicznej na początku lutego 2016. Oczekiwane drobne błędy w pracy aplikacji na etapie startowym są na bieżąco usuwane natychmiast po informacji z naszej strony.
Centrum Stomatologii Rodzinnej
lek. stom. Danuta Majewska
Dodano: 09-02-2016
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia oraz promocji stron internetowych w Google. Powierzone zlecenie zostało wykonane przed ustalonym terminem. Wykonana strona internetowa spełnia wszystkie moje oczekiwania wizualne oraz techniczne.
Łukasz Jurkowski
Dodano: 26-01-2016
Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb Klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety zespołu DevilArt.

Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, to błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi Klienta i natychmiastowe ich wdrażanie.

Projektując moją stronę firmową, cały zespół wykazał się ogromnym zaangażowaniem i należytą precyzją wykonania strony internetowej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę DevilArt
Izabela Szulborska TOUR4CURE.COM
Dodano: 20-01-2016
Firma DevilArt wykonywała dla nas stronę internetową. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Usługa obejmowała wykonanie strony internetowej z panelem administracyjnym CMS, wersji mobilnej strony. Obydwie strony posiadają dodatkowe wersje językowe. Zaproponowane i wdrożone rozwiązania przez firmę DevilArt cechują się wysoką jakością. Obydwie strony działają bardzo szybko.

Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb.

W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
Rafał Świerzewski
Dodano: 18-01-2016
Firma DevilArt może stanowić przykład właściwej współpracy z klientem. Rzadka na naszym rynku umiejętność dotrzymywania umówionych terminów i zorientowanie na rzeczywiste potrzeby klienta wyróżniają tę firmę pozytywnie spośród innych oferentów.

Moje zlecenie obejmowało wykonanie portalu ogłoszeniowego wraz z wersją mobilną strony. Zostało ono wykonane w pełni profesjonalnie i terminowo. Wykonawca przy jego realizacji brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przeze mnie uwagi i na każdym etapie służył fachową pomocą. Gorąco polecam firmę DevilArt.
Open Medis
Dodano: 07-11-2015
Współpracę z firmą DevilArt nawiązaliśmy w 2015 roku. Firma wykonała dla nas serwis www.openmedis.pl wraz ze sklepem internetowym.

Zaproponowano nam ciekawe rozwiązania graficzne i techniczne w tym system samodzielnej edycji, który pozwala nam na szybką aktualizację zamieszczonych na stronie treści. Zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie, w pełni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem.

Polecamy firmę DevilArt jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty. Z wykochanych usług jesteśmy w pełni zadowoleni, a całą współpracę oceniamy bardzo wysoko. Uważamy firmę DevilArt za solidną, profesjonalnie i terminowo wywiązującą się z przyjmowanych zleceń.
MORIS S.C. J.R. BEDNARSCY
Dodano: 04-11-2015
Nasza firma Moris S.C. współracuje z agencją DevilArt od 2015 roku. W tym czasie zleciliśmy m.in. wykonanie sklepu internetowego oraz liczne poprawki funkcji sklepu.

Tym co wyróżnia firmę DevilArt, jest bez wątpienia profesjonalizm świadczonych usług, duża kreatywność oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Reprezentowana przez Pana Tomasz Frankowskiego firma przez cały okres zlecenia informowała nas o postępie prac, jak również odpowiadał na nasze pytania i służyła fachową radą. Co równie istotne, wszystkie zlecenia zrealizowane zostały zostały terminowo a poprawki natychmiast. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą DevilArt i z jakości oferowanych przez nią usług.

Na bazie dotychczasowych doświadczeń polecamy jak najbardziej korzystanie z usług firmy DevilArt.
IT Network Sp. z o.o.
Dodano: 17-09-2015
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C. za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej.

Wykonany projekt cechuje się dużą oryginalnością, wysoką estetyką a strona internetowa spełniła wszystkie nasze oczekiwania i jest przyjazna w obsłudze.

Polecamy firmę DevilArt S.C. jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi profesjonalnie oraz terminowo. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam spostrzegać firmę DevilArt S.C. jako partnera rzetelnie wypełniającego zobowiązania wobec swojego klienta.
AUTO-HANDEL Damian Gałązka
Dodano: 16-09-2015
Pragnę potwierdzić, że współpracowałem z firmą DevilArt S.C. w roku 2015.

Celem współpracy było:
 • zrealizowanie nowoczesnej strony internetowej,
 • przeniesienie treści z poprzedniej strony,
 • promocja w Google.
Firma DevilArt S.C. wykazała się dużym profesjonalizmem, szybko reagowała na zgłaszane uwagi i udzielała rzeczowych informacji na tematy związane z tworzeniem strony internetowej.

Polecam korzystanie z usług firmy DevilArt S.C., i oznajmiam że nadal współpracuję z firmą DevilArt S.C. w zakresie prowadzenia strony Internetowej oraz promocji w Google.
Devi Light Maciej Pudelski
Dodano: 15-09-2015
Dziękujemy firmie DevilArt S.C. za współpracę, podczas której wykonała dla nas stronę internetową telebimy-mobilne.pl.

Firma DevilArt S.C. dała poznać się jako lojalny partner, który bardzo dobrze wywiązał się z przyjętego zamówienia i doskonale potrafił dostosować się i odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klienta.

Biorąc powyższe pod uwagę, polecamy firmę DevilArt S.C wszystkim osobą, które szukają sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Biuro Podróży Word Travel
Dodano: 11-08-2015
Nasze Biuro Podróży Word Travel współpracuje z agencją DevilArt od 2010 roku. W tym czasie zleciliśmy m.in. wykonanie strony internetowej oraz liczne aktualizacje naszej strony firmowej.

Tym co wyróżnia firmę DevilArt, jest bez wątpienia profesjonalizm świadczonych usług, duża kreatywność oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Reprezentowana przez Pana Tomasz Frankowskiego firma przez cały okres zlecenia informowała nas o postępie prac, jak również odpowiadał na nasze pytania i służyła fachową radą. Co równie istotne, wszystkie zlecenia zrealizowane zostały zostały terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą DevilArt, o czym świadczy nasza długoletnia współpraca.
Easy Fit Magdalena Głuchowska
Dodano: 28-04-2015
Z ogromną przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę DevilArt S.C., której powierzyłam stworzenie strony internetowej. Projekt strony jestemnadiecie.com spełnił moje wszelkie oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym, wszystko zostało wykonane na wysokim poziomie.

Firma DevilArt dokładnie zrozumiała moją "wizję" strony www i świetnie ją wdrożyła, dotrzymując wszystkich terminów. Ogromnym plusem współpracy z firmą DevilArt jest jej pomoc i fachowe porady dotyczące działania strony.

Pracownicy firmy DevilArt wykonują usługi na najwyższym poziomie. Dlatego z przyjemnością mogę polecić tą firmę innym osobą, które poszukują solidnego partnera biznesowego.
SMARTBUD Marcin Pilaciński
Dodano: 23-04-2015
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim firmą, które chcą w szybkim czasie zbudować profesjonalną stronę www dostosowaną do ich potrzeb.

Firma DevilArt S.C. podczas wspólnej współpracy wykazała się dużą kreatywnością, szybkością działania oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

Mając na uwadze powyższe, mogę polecić ją wszystkim osobą szukającym rzetelnego partnera, który zaprojektuję i wdroży stronę internetową w krótkim okresie czasu.
Alucomposites
Dodano: 14-04-2015
Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Zaprojektowaną stronę internetową charakteryzuje przejrzystość, możliwość jej rozbudowy oraz intuicyjne zarządzanie dzięki zastosowaniu autorskiego systemu CMS firmy DevilArt.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy specjalistów z firmy DevilArt, ich dyspozycyjności przy konsultowaniu i wdrażaniu strony www.

Uważamy, iż firma jest godna polecenia.

Z pewnością będziemy nadal z nią współpracować.
Emi Boutique
Dodano: 13-04-2015
Niniejszym mam przyjemność serdecznie podziękować firmie DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, która zaprojektowała dla mnie sklep internetowy, szablon Allegro oraz logotyp.

Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z moimi wymaganiami. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze Zlecone prace zostały wykonane w bardzo krótkim terminie. Pracownicy firmy DevilArt wykazali się wysokimi kwalifikacjami, zarówno podczas prac programistycznych jak i przy tworzeniu grafiki sklepu internetowego.

Mając na uwadze bardzo pozytywną opinię wynikającą ze współpracy z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DevilArt jako profesjonalnego partnera wykonującego usługi na najwyższym poziomie.
Qonect Mateusz Toczek
Dodano: 09-04-2015
Firma na początku stworzyła dla nas dwie strony internetowe. Bardzo dobry kontakt, zrozumienie potrzeb klienta, otwartość i szeroko rozumiana pomoc, a do tego kompleksowa obsługa sprawiła, iż współpraca z firmą DevilArt była bardzo miłym doświadczeniem.

Następnie powierzyliśmy firmie DevilArt promocję stron w Google, w tym usługę pozycjonowania, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Większość fraz jest w pierwszej dziesiątce wyników. A to dopiero pierwszy miesiąc prac pozycjonerskich.

Jednym słowem firma godna polecenia!
Beton-Stal Ostrołęka Development Sp. Z O.O.
Dodano: 23-03-2015
Agencja DevilArt współpracowała z naszą firmą przy tworzeniu nowego wizerunku strony internetowej betonstal-mieszkania.pl.

Usługi wykonywane przez firmę DevilArt świadczone są w sposób profesjonalny, z należytą starannością oraz terminowością. Firma wykazuje się fachowością i wysokim poziomem wykonywanych usług.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą DevilArt jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Trojanhorses
Dodano: 04-03-2015
Pragnę udzielić referencji firmie DevilArt. Cały zespół dysponuje bardzo dużym zasobem wiedzy z dziedziny informatyki oraz tworzenia funkcjonalnych stron www, którą doskonale wykorzystują w praktyce. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę oraz zakładając dalsze korzystanie z usług Devilart, polecam ich ofertę innym firmom i osobom poszukującym rzetelnego dostawcy usług internetowych.
"Zakład Szklarski" S.C. Jerzy Cienkusz Beata Cienkusz
Dodano: 01-03-2015
Jesteśmy rozwijającą się firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. W lutym 2015 roku rozpoczeliśmy współpracę z firmą DevilArt S.C. Obejmowała ona m.in realizację projketu strony interntowej oraz jej pozycjonowanie. Nasza współpraca układa się niezwykle pomyślnie. DevilArt S.C. to firm gwarantująca pełen profesjonalizm w kontaktach z klientami, wysokją jakość usług oraz terminowość wykonania projketu. Powstała strona internetowa www.cienkusz.com.pl całkowicie spełnia nasze oczekiwania. DevilArt S.C. to bez wątpienia partner godny polecenia.
Instytut Technologii Eksploatacji - PIB w Radomiu
Dodano: 28-02-2015
Współpraca Instytutu Technologii Eksploatacji - PIB w Radomiu z firmą DevilArt w Radomiu dotyczyła opracowania koncepcji oraz wykonania internetowego serwisu projektu międzynarodowego. W ramach tej współpracy DevilArt stworzył projekt graficzny serwisu a następnie wykonał go i wdrożył w 6 wersjach językowych.

Nasze doświadczenia wyniesione ze współpracy pozwalają nam rekomendować firmę DevilArt jako solidnego i profesjonalnego twórcę stron internetowych oraz partnera biznesowego.

Wszelkie powierzone prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością, często zakres tych prac wykraczał poza zawartą umowę. Zaangażowanie wykonawcy pozwoliło stworzyć stronę spełniającą nasze oczekiwania. Otwartość i dyspozycyjność ułatwiła wzajemne kontakty na każdym etapie realizacji projektu.
Diadem Trojan Paulina
Dodano: 20-02-2015
Z firmą DevilArt współpracuję już jakiś czas. Jest to firma solidna, kompetentna, wywiązuje się ze swoich obowiązków w terminie. Profesjonalne podejście oraz zastosowania informatyczne pozwoliły mi zwiększyć sprzedaż moich usług. Firma DevilArt to nie tylko firma tworząca strony to także wysoko wyspecjalizowany, pełen kreatywności i pomysłowości personel co sprawia że projekty które tworzy są najwyższej jakości.
Dartmim Sp. z o.o.
Dodano: 09-02-2015
Współpraca przebiegła bardzo komfortowo. Kompleksowa obsługa, duży nacisk został położony na indywidualne podejście, szybka reakcja na nasze sugestie, pełna dostępność. Profesjonalizm. Wszystkie wymienione elementy składają się na pełne zadowolenie naszej firmy z współpracy z DevilArt S.C. i osiągniętego efektu. Gorąco polecamy i zachęcamy do korzystania z usług firmy DevilArt S.C.
CorToR Consulting
Waldemar Majewski
Business Development Manager
Dodano: 05-02-2015
Niniejszym mam przyjemność zarekomendować firmę DEVILART S.C. z siedzibą w Radomiu, z którą rozpoczeliśmy współpracę w lipcu 2014 roku podczas realizacji projektu strony internetowej oraz systemu informatycznego do zarządzania bazą danych, działającą pod adresem www.medstrefa.info. Jednym z głównych kryteriów wyboru dostawcy rozwiązania była specjalizacja firmy w tego typu rozwiązaniach, dobre opinie o firmie na rynku oraz krótki czas realizacji przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.
S.G.W. Konstrukcje Sp. z o. o.
Dodano: 05-02-2015
Dziękujemy firmie DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu za owocną współpracę, podczas której wykonała dla nas stronę internetową www.sgwkonstukcje.eu. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i starannemu wykonaniu przez DevilArt S.C. strona cechuje się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością, estetyką i łatwością obsługi. Firma DevilArt S.C. dała poznać się jako lojalny partner bardzo dobrze wywiązujący się z zamówienia i doskonale potrafiący dostosować produkt do naszych oczekiwań. Polecamy firmę DevilArt S.C. wszystkim poszukującym sprawdzonej firmy do współpracy i promowania się w internecie.
PPHU Aga
Dodano: 07-01-2015
Mam przyjemność zarekomendować firmę DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu wszystkim poszukującym wykonawcy stron internetowych. Firma ta wykonała dla nas taką usługę profesjonalnie i terminowo uwzględniając przy tym wszystkie nasze sugestie i oczekiwania. Zachęcam wszystkich do nawiązania współpracy z tą Firmą.
JFM Furniture Ryszard Janiszewski
Dodano: 20-12-2014
Firma DevilArt S.C. wykonała projekt naszej strony internetowej i od tej pory zajmuje się jej administracją oraz promocją.

Od początku naszej współpracy DevilArt S.C. wykazuje profesjonalne podejście w zarządzaniu naszą stroną www.

Nasze pomysły realizowane są szybko i sprawnie. Współpraca z nim to znakomite rozwiązanie dla nas, ponieważ zależy nam na skutecznym funkcjonowaniu naszej firmy w sieci.
Meritum AE S.C. Anna Ogorzałek, Elwira Borkowska
Dodano: 20-01-2014
Firma Devilart S.C. wykonywała dla nas stronę internetową. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
Incognito Marta Jarosz
Dodano: 10-09-2013
W imieniu firmy INCOGNITO wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy z firmą DEVILART S.C., którą pragnę polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego w dziedzinie usług internetowych.

Usługi oferowane przez firmę reprezentują najwyższy poziom zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym.
PPHU Meblohit
Dodano: 12-07-2013
Z przyjemnością możemy polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy w zakresie usług informatycznych tj.: tworzenie stron internetowych. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem, do każdego projektu tworzonej strony internetowej podchodzą indywidualnie.
WiFiMax S.C.
Dodano: 17-04-2013
Firmę DevilArt S.C. mogę polecić innym klientom jako rzetelną, wiarygodną, dbającą o klienta. Załoga jest świetnie przeszkolona i chętnie udziela informacji i pomocy w stworzeniu strony internetowej. Strona internetowa działa profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Wszystko zostało zrobione wg indywidualnego i unikalnego projektu w wyznaczonym terminie.
Renowator
Dodano: 17-09-2012
Firma RENOWATOR serdecznie dziękuje firmie DevilArt S.C. za stworzenie profesjonalnej strony internetowej reklamującej moją firmę. Mogę bardzo szybko dokonywać zmian w wyglądzie strony oraz opisach. Po ukazaniu się mojej strony zwiększyło się zainteresowanie moją firmą i usługami które wykonuję. Jestem zadowolony ze współpracy z zespołem firmy DevilArt S.C. Strona spełniła moje oczekiwania. Firmę DevilArt S.C. polecił bym innym.
MYSPROJEKT Marek Myszkowski
Dodano: 05-03-2012
Profesjonalny charakter świadczonych usług, stałe informowanie klienta o etapach realizacji strony internetowej, szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi to cechy jakimi wyróżniała się firma Devilart S.C. przy realizacji zleconej strony www.
FiFi Land
Dodano: 17-06-2011
Fi Fi Land współpracuje z firmą DeviArt - Tomasz Frankowski od 1 września 2008 roku. Pan Tomasz Frankowski na potrzeby naszej firmy przygotował serwisy internetowe www.fifiland.pl, www.drfix.pl wraz z grafiką, systemem zarządzania stroną. Dodatkowo przygotował i przeprowadził kampanie reklamowe naszych serwisów w sieci. Wy pozycjonowanie naszych serwisów do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwarki Google.pl sprawiło, iż dzięki fachowej pracy firmy DevilArt w krótkim okresie czasu udało nam się pozyskać szerokie grono klientów.

Współpracę z firmą DevilArt można określić w kilku kluczowych słowach: Fachowość, Terminowość, Elastyczność, Profesjonalizm.

Polecamy firmę DevilArt jako partnera godnego zaufania, w pełni zaangażowanego w realizację powierzonych mu zadań. Podczas współpracy przez realizacji różnych zleceń, zawsze otrzymywaliśmy produkty w pełni odpowiadające naszym zapotrzebowaniom, w związku z tym planujemy kontynuować współpracę z DevilArt w przyszłości.
Esta Poland
Dodano: 08-10-2010
Z przyjemnością przekazuję referencje firmie DevilArt odpowiedzialnej za kreację strony www dla naszej firmy. Profesjonalne i terminowe wykonanie strony www, indywidualne podejście do klienta, a także fachowe doradztwo i dostarczanie rekomendacji w zakresie rozwiązań stosowanych przy kreacji stron internetowych - to tylko niektóre zalety współpracy z firmą DevilArt. Opracowana dla nas strona internetowa spełnia wszystkie kryteria i cele przez nas wyznaczone.

Z całym przekonaniem polecam wszystkim pragnącym stworzyć stronę www szybko i na wysokim poziomie, współpracę z firmą DevilArt.
Honorata Morcinek
Dodano: 07-10-2010
Z przyjemnością rekomenduje Devilart S.C. z Radomia W ramach naszej współpracy, specjaliści z firmy DevilArt, przygotowali od początku do końca szatę graficzną naszej firmy. Stworzyli naszą nową identyfikację wizualną oraz sprawili, że możemy poszczycić się wizerunkiem, który doskonale do nas pasuje i odzwierciedla wszystko to, co chcielibyśmy przekazać naszym Klientom.

Firma DevilArt wykonała dla nas cały projekt, od wizji naszego wizerunku, poprzez projekt loga, aż po stronę internetową. Nasza współpraca przebiegała bez zarzutu, a zadanie powierzone Panu Tomaszowi Frankowskiemu oraz całemu zespołowi, zostało wykonane w sposób perfekcyjny.

Godny podkreślenia jest szybki czas reakcji, bezproblemowy kontakt oraz elastyczność. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę DevilArt jako niezwykle kreatywnego i godnego zaufania Partnera.
Agro-Skład Sp. z o. o.
Dodano: 12-08-2010
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia stron internetowych na wysokim poziomie.

Rzetelność i profesjonalizm, zaangażowanie, sprawne wykonywanie wszystkich założeń a także konsultacja na każdym etapie tworzenia strony sprawiła, że firma w 100% spełniła nasze oczekiwania.
P.P.H. Meblomax
Dodano: 20-06-2010
Z firmą DevilArt S.C. współpracujemy od roku 2010. Profesjonalizm, rzetelność, przystępna cena oraz innowacyjność rozwiązań wpływają na wysoką jakość świadczonych usług przez firmę DevilArt.

Polecamy ją wszystkim osobą, które chcą otrzymać produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Zapoznaj się z naszą ofertą

Potrzebujesz piekielnie dobrej strony internetowej? Trafiłeś pod dobry adres internetowy.

Nasza firma przygotuje profesjonalną stronę WWW, która będzie dopasowana w 100% do Twoich potrzeb.

strony internetowe to dopiero początek
Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Projektujemy i tworzymy diabelsko dobre strony WWW.

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych dla firm. Budowane przez nas strony internetowe są najwyższej jakości, zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym. Projektowanie a następnie budowa stron internetowych jest trzonem naszej działalności.

tanie strony internetowe Radom, Warszawa
działamy skutecznie - Radom, Warszawa
Nie obiecujemy, a działamy skutecznie.
Nie składamy obietnic bez pokrycia. Natomiast skrupulatnie realizujemy powierzone nam zlecenia. Dzięki temu otrzymujesz usługę najwyższej jakości.
responsywne strony internetowe
Wiemy jakie strony internetowe przyniosą korzyść Twojej firmie.

Dobra strona internetowa to podstawa sukcesu Twojej firmy w Internecie. Dlatego tworzymy strony internetowe, które przypadną do gustu Twoim klientom.

budujemy unikalne i tanie strony internetowe
Nowoczesne, unikalne projekty graficzne - 0 gotowych szablonów.

Projektujemy nieszablonowe strony internetowe, które charakteryzują się ciekawym projektem graficznym.

tanie tworzenie stron: Radom, Warszawa - nasze mocne strony
profesjonale tworzenie stron
Nigdy nie mówimy: "tak nie można".
Jesteśmy wstanie zbudować stronę internetową o najbardziej złożonej funkcjonalności. To Ty decydujesz jakie funkcje ma posiadać strona internetowa.
tanie strony internetowe dla firm - Radom, Warszawa
Tworzymy strony internetowe najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach!

Oferujemy tworzenie stron internetowych najwyższej klasy w diabelsko dobrych cenach.

mobilne strony WWW
Oczywiście w cenie usługi otrzymasz stronę mobilną.
Wszystkie nasze strony internetowe są dostosowane do urządzeń mobilnych. Zaprezentuj dobrze swoją ofertę na telefonach komórkowych.
Szybkie linki
Oferta
Realizacje
Referencje
Kontakt
Polityka prywatności
Może Cię zaciekawić
Pozycjonowanie
Aktualności
Radom
Warszawa
Kontakt z nami
DevilArt S.C.
NIP: 796 288 59 10
Tel: 600 395 128
E-mail: info@devilart.pl