profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Wybrane referencje i opinie naszych Klientów

Zobacz co piszą o nas Klienci, dla których mieliśmy przyjemność pracować.
Sprawdź sam czy oceniają współpracę z nami dobrze?
Kancelaria Prawna Guzicki Rafał Guzicki
Firma DevilArt wykonała dla mojej kancelarii prawnej stronę go-odszkodowania.pl. Wykonana strona charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną, dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych, a co najważniejsze spełnia wszystkie moje wymagania.

Współpraca z firmą DevilArt od samego początku przebiegała w miłej atmosferze. Na uwagę zasługuje fakt, iż moja strona internetowa powstała w ciągu 1 tygodnia od złożenia zamówienia.

Dlatego uważam, iż firma DevilArt wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm i warto ją polecić innym osobom, które szukają rzetelnego i szybkiego wykonawcy stron internetowych.
Dodano: 11-10-2019
pokaż oryginał
Biosens
Niniejszym pismem chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z współpracy z firmą Devilart S.C. w zakresie zaprojektowania strony internetowej biosens.technology.

Agencję interaktywną DevilArt S.C. cechuje terminowość, profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania. Od pierwszego kontaktu z firmą można było poczuć profesjonalne podejście, szeroki zakres wiedzy oraz prawdziwe zaangażowanie w przyszły projekt.

Dzięki temu, współpraca z firmą DevilArt S.C. zaowocowała stworzeniem funkcjonalnej strony www, dopasowanej do naszych potrzeb oraz specyficznych potrzeb naszych klientów.

Tak więc możemy zaświadczyć, że firma DevilArt S.C. jest firmą godną polecenia w zakresie tworzenia stron internetowych.
Dodano: 16-09-2019
pokaż oryginał
Restauracja i hotel - Wielogóra
Firmę DevilArt S.C. możemy polecić innym klientom jako rzetelną, wiarygodną, dbającą o swojego klienta.

Zlecona strona internetowa została wykonana w ciągu 10 dni. Bardzo zależało nam na czasie realizacji gdyż poprzednia strona została zawirusowana i przestała działać.

Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas stronę przed umówionym terminem. Pracownicy firmy są świetnie przeszkoleni i chętnie udzielają informacji oraz pomocy w stworzeniu strony internetowej.

Nowa strona internetowa działa profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Wszystko zostało zrobione wg indywidualnego i unikalnego projektu w wyznaczonym terminie.
Dodano: 05-09-2019
pokaż oryginał
MonitLabs Grzegorz Czapik
Firma DevilArt S.C. wykonała projekt mojej strony internetowej monitlabs.com. Strona internetowa została wykonana bardzo szybko z uwzględnieniem wszystkich moich uwag i sugestii. Nie było żadnego problemu z dopracowaniem projektu graficznego do moich potrzeb oraz z funkcjonalnością, którą chciałem uzyskać.

Od początku mojej współpracy, firma DevilArt S.C. wykazała się indywidualnym podejście do moich wymagań oraz szybkością działania.

Moje pomysły zostały zrealizowane szybko i sprawnie. Współpraca z firmą DevilArt S.C. zaowocowała stroną internetową, z której jestem w pełni zadowolony.

Dlatego mogę polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego wykonawcy stron internetowych.
Dodano: 02-09-2019
pokaż oryginał
Ewa Szczotka Gimnastyka Rekreacyjna
Wybrałam firmę DevilArt do stworzenia swojej strony internetowej spośród wielu innych wykonawców, z którymi rozmawiałam telefonicznie. Oferta firmy DevilArt wydawała się najlepsza ze wszystkich. Również przekonała mnie rozmowa z pracownikiem firmy, który wykazał się fachową wiedzą i odpowiedział w prosty sposób na wszystkie moje pytania.

Zamówiona strona internetowa została wykonana w ciągu jednego tygodnia! Końcowy efekt w pełni mnie satysfakcjonuje i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą DevilArt.
Dodano: 21-08-2019
pokaż oryginał
POL-TRE Włochowska i Wspólnicy Sp.j.
Firma DevilArt wykonała dla naszej spółki stronę internetową, która jest dedykowana na kraje skandynawskie. Strona została wykonana w 3 wersjach językowych oraz dostosowana do urządzeń mobilnych.

Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a nasze sugestie były na bieżąco wprowadzane do projektowanej strony. Otrzymaliśmy stronę internetową, która w 100% spełniała nasze oczekiwania.

Obecnie zamierzamy powierzyć firmie DevilArt promocję naszej strony w wyszukiwarkach internetowych.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić firmę DevilArt jako godnego partnera biznesowego, który wykona powierzone prace terminowo.
Dodano: 20-08-2019
pokaż oryginał
Marek Rytarowski KDF Consulting
Firmę DevilArt s.c. znalazłem w sieci internetowej. Po kontakcie telefonicznym z przedstawicielem firmy zdecydowałem się na współpracę z tym partnerem i powierzyłem zespołowi DevilArt opracowanie szaty graficznej logo mojej firmy, wizytówek, teczki ofertowej, papieru firmowego i prezentacji internetowej.

Pan Tomasz Frankowski sprawnie przeprowadził mnie ścieżką pracy nad całym projektem. Efekt końcowy uzyskał uznanie moje, moich klientów i współpracowników.

Praca została wykona szybko i za rozsądną cenę.

Podsumowując - rekomenduję współpracę z DevilArt wszystkim zainteresowanym w zakresie, który przedstawiłem powyżej.

W kolejnym etapie planuję powierzyć DevilArt serwis pozycjonowania strony w wyszukiwarkach internetowych i dalsze rozwijanie prezentacji internetowej.
Dodano: 07-06-2019
pokaż oryginał
Gyrotonic Warsaw
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową, która ma promować innowacyjny sposób ćwiczeń, który oferuje Gyrotonic.

Strona została wykonana w bardzo szybkim tempie i spełnia wszystkie nasze oczekiwania pod względem funkcjonalnym i graficznym. Od samego początku mogliśmy liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo w zakresie tworzonej strony.

Mając na uwadze powyższe, możemy polecić firmę DevilArt każdej osobie, która chce posiadać profesjonalną stronę internetową.
Dodano: 29-05-2019
pokaż oryginał
Studio foto video VIDKING Grzegorz Wojno
Firma DevilArt była wykonawcą strony internetowej mojego studia foto-video.

Projekt został wykonany z należytą dbałością, a rezultat spełnił, a nawet przerósł nasze oczekiwania.

Firma DevilArt to godny polecenia, profesjonalny wykonawca stron internetowych.
Dodano: 27-05-2019
pokaż oryginał
Your Scalp Pigmentation Clinic
Namiary na firmę DevilArt znalazłem w Internecie. Firma DevilArt zaprojektowała dla mnie nowoczesną stronę internetową, która dobrze prezentuje się na komputerach i telefonach komórkowych.

Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z firmą DevilArt, dlatego mogę ją polecić każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakość stron internetowych.
Dodano: 27-05-2019
pokaż oryginał
Salon piękności FINEZA
Firma DevilArt S.C. wykonała dla mojego salonu kosmetycznego nowoczesną stronę internetową, która wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach - w tym na telefonach komórkowych.

Cały projekt został wykonany zgodnie z moimi oczekiwaniami w wyznaczonym w umowie terminie.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. od samego początku przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Pracownicy firmy zawsze służyli mi fachową pomocą.

Dlatego zdecydowałam się powierzyć firmie DevilArt S.C., promocje mojej strony internetowej w Google.

Mając na uwadze powyższe mogę polecić usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego.
Dodano: 24-05-2019
pokaż oryginał
English For You
Chciałam serdecznie podziękować firmie DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, która zaprojektowała stronę internetową mojej szkoły językowej oraz logotyp.

Wszystkie prace zostały wykonane w bardzo krótkim czasie. Pracownicy firmy DevilArt wykazali się fachową wiedzą oraz cierpliwością, dzięki czemu strona jest dopracowana, przejrzysta i profesjonalna.

W pełni polecam współpracę z firmą DevilArt wszystkim osobom, którym zależy na fachowości, krótkim terminie realizacji oraz profesjonalizmie.
Dodano: 15-04-2019
pokaż oryginał
Oko na Oko - salon optyczny
Rekomendujemy pana Tomasz Frankowskiego oraz firmę DevilArt w zakresie tworzenia stron internetowych.

Pan Tomasz dał się poznać jako osoba rzetelna i przed wszystkim skuteczna w powierzonych mu zadaniach.

Bardzo szybki kontakt, trafne uwagi oraz duża pomoc techniczna, wyróżnia firmę DevilArt na tle innych firm.

Mając powyższe na względzie polecamy innym korzystanie z usług firmy DevilArt.
Dodano: 10-04-2019
pokaż oryginał
Restauracja "Croatia"
Zlecenie, które powierzyłam firmie DevilArt polegało na stworzeniu nowoczesnej strony internetowej dla mojej restauracji w Łomiankach.

Współpraca z firmą DevilArt przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości otrzymywałam praktycznie natychmiast wyczerpujące odpowiedzi.

Bardzo dobry kontakt, wsparcie merytoryczne oraz finalny efekt strony internetowej zasługuje na pochwałę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą DevilArt.

Dlatego mogę ją polecić wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Dodano: 02-04-2019
pokaż oryginał
Darius Kucinski Ltd
Chciałbym gorąco polecić usługi firmy Devil Art, która przygotowała dla mojej firmy stronę internetową. Wszystkie elementy witryny zostały opracowane na najwyższym poziomie zgodnie z zamówieniem. Poszczególne elementy prac realizowano terminowo a wszystkie uwagi i komentarze do strony internetowej były wprowadzane na bieżąco. Firma Devil Art wykazywała się dużą dyspozycyjnością i doradztwem na najwyższym poziomie.

Usługi świadczone przez Devil Art są realizowane na najwyższym poziomie merytorycznym oraz atrakcyjnych warunkach. Pracownicy firmy wykazali się pełnym profesjonalizmem i podejściem skierowanym na klienta. Gorąco polecam.
Dodano: 30-03-2019
pokaż oryginał
Krzysztof Herod KMH INVEST
Dziękujemy za współprace firmie DevilArt, która wykonała dla nas stronę internetową. Cała współpraca przebiegała w miłej i bezproblemowej atmosferze.

Strona internetowa została wykonana w oparciu o uzgodniony projekt, który odpowiadał naszym wymaganiom. Wszystkie nasze prośby i uwagi zostały uwzględnione w procesie tworzenia strony. Zlecenie zostało wykonane przed uzgodnionym terminem.

Dlatego możemy polecić wszystkim firmę DevilArt jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Dodano: 14-03-2019
pokaż oryginał
Kancelaria adwokacka Maciej Domański
Nasza kancelaria adwokacka współpracuje z firmą DevilArt od blisko 8 lat. W tym czasie firma DevilArt wykonała dla nas 2 strony internetowe oraz zajmowała się promocją strony internetowej w przeglądarkach internetowych (między innymi pozycjonowanie w Google).

Przez ten czas mogliśmy liczyć na wsparcie merytoryczne i szeroko rozumianą pomoc z zakresu marketingu internetowego.

Mając na uwadze powyższe mogę wszystkim polecić firmę DevilArt jako sprawdzonego partnera biznesowego, z którym można nawiązać korzystną i długofalową współpracę.
Dodano: 04-03-2019
pokaż oryginał
Ośrodek Usług Psychologicznych
Firma DevilArt S.C. przygotowała dla naszego przedsiębiorstwa stronę internetową. Wszystkie elementy witryny zostały opracowane zgodnie z zamówieniem. Poszczególne etapy prac realizowano terminowo, a w przypadku konieczności wprowadzenia poprawek i zmian pracownik wykonujący stronę pozostawał w stałej dyspozycyjności. W ramach otrzymanej usługi korzystaliśmy także z doradztwa w pojawiających się, istotnych kwestiach.

Świadczone przez DevilArt S.C. usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Zarówno merytoryczny, jak i formalny zakres współpracy nie wzbudza zastrzeżeń.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę DevilArt S.C. jako wykonawcę nowoczesnych, profesjonalnych stron internetowych na przystępnych, atrakcyjnych warunkach.
Dodano: 07-01-2019
pokaż oryginał
Fuhrmann Umzüge & Transport
Firma DevilArt S.C. wykonała dla naszej firmy profesjonalną stronę internetową, która prezentuje w Internecie charakter naszej działalności. Wykonana strona posiada niestandardowe rozwiązania w postaci konfiguratora mebli, które mają zostać przetransportowane podczas przeprowadzi. Konfigurator umożliwia wybór szerokiej gamy przedmiotów domowego użytku oraz wyliczenie przybliżonego kosztu przeprowadzki wraz z uwzględnieniem liczby kilometrów i innych parametrów wpływających na końcową wycenę.

Całe zlecenie zostało wykonane terminowo i z uwzględnieniem wszystkich naszych oczekiwań i sugestii.

Komunikacja z firmą DevilArt S.C. przebiegała bardzo sprawnie i bez żadnych problemów.

Dlatego możemy polecić tą firmę jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Dodano: 13-12-2018
pokaż oryginał
KWX Krystian Wesołowski
Podsumowując moją dotychczasową współpracę z firmą DevilArt, zwracam uwagę na profesjonalny i szybki kontakt z pracownikami firmy. Firma DevilArt wykonała dla mnie nowoczesną stronę internetową.

Podczas tworzenia strony internetowej mogłem zawsze liczyć na ich fachowe doradztwo. Strona została wykonana w ciągu kilku dni przed uzgodnionym terminem. Strona internetowa stworzona przez firmę DevilArt, została dobrze odebrana przez klientów i okazała się znaczącym narzędziem sprzedażowym naszych produktów.

Gorąco polecam wszystkim firmę DevilArt, która okazała się rzetelnym i terminowym partnerem biznesowym.
Dodano: 04-12-2018
pokaż oryginał
Twój Ranking
Wszystkim osobom, które poszukują doświadczonego developera serwisów internetowych czy skomplikowanych aplikacji internetowych, możemy polecić firmę DevilArt reprezentowaną przez Pana Tomasza Frankowskiego.

Firma DevilArt zrealizowała dla nas skomplikowany serwis internetowy. Podczas tworzenia portalu internetowego, pracownicy firmy DevilArt wykazali się profesjonalizmem i cierpliwością we współpracy z nami jako inwestorem. Zawsze służyli nam fachową pomocą i wyjaśniali wszystkie nasze wątpliwości.

Prace nad serwisem internetowym zostały zakończone przed uzgodnionym terminem.
Dodano: 04-12-2018
pokaż oryginał
Malwina Wołoch Mia Box
Firma DevilArt podjęła się wykonania mojego sklepu internetowego, który posiadał dość nietypową funkcjonalność w postaci konfiguratora produktów w boxie. Trudność polegała na odpowiednim zapełnieniu pudełka i wyliczeniu dostępnego miejsca na kolejne produkty. Inne firmy nie były wstanie wykonać zlecenia wg moich wytycznych lub podawały bardzo wysokie koszty dodania samego konfiguratora do istniejącego sklepu.

Natomiast firma DevilArt wykonała od nowa cały sklep wraz konfiguratorem i dodatkowymi funkcjami za połowę ceny wdrożenia samego konfiguratora do poprzedniego sklepu internetowego.

Komunikacja z firmą DevilArt przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń. Wszystkie moje sugestie zostały wdrożone. Nigdy nie usłyszałam sformułowania: "nie da się", co zdarzało się u poprzedniego wykonawcy sklepu.

Dlatego mogę polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają sprawdzonego wykonawcy niestandardowych sklepów internetowych. Wybierając tą firmę na pewno otrzymacie produkt wysokiej jakości.
Dodano: 03-10-2018
pokaż oryginał
Witkowski Malowanie Proszkowe
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową malarni proszkowej. Namiary na firmę DevilArt otrzymaliśmy od naszego kontrahenta, który wykonał wcześniej u nich stronę internetową.

Od początku współpraca z firmą DevilArt przebiegała w miłej atmosferze. Na duży plus należy zaliczyć szybki kontakt i brak jakichkolwiek problemów podczas wprowadzania naszych uwag i sugestii. Efekt końcowy spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Dlatego możemy polecić tą firmę.
Dodano: 24-09-2018
pokaż oryginał
Restauracja Sól i Pieprz
Na firmę DevilArt trafiłem po nieudanej próbie realizacji strony przez poprzedniego wykonawcę, który nie mógł zrealizować strony wg moich wymagań. Firma DevilArt bez problemu wykonała dla mojej restauracji stronę internetową wg moich wytycznych. To co było w poprzedniej firmie problemem, w firmie DevilArt było realizowane natychmiast i bez żadnych problemów. Również czas realizacji strony przez firmę DevilArt był pozytywnym zaskoczeniem. Gotową stronę internetową otrzymałem w ciągu 7 dni roboczych.

Dlatego mogę polecić tą firmę wszystkim osobom, które szukają pewnego wykonawcy stron internetowych. Wybierając tą firmę unikniecie niepotrzebnych nerwów i opóźnień.
Dodano: 18-09-2018
pokaż oryginał
Med Coach
Polecenie firmy DevilArt S.C. otrzymaliśmy od naszego Partnera biznesowego. Dzień kontaktu z panem Tomaszem był przełomowym dniem dla wizerunku naszej firmy w sieci.
Pan Tomasz z pełnym profesjonalizmem doradzał, podpowiadał, przedstawiał różne rozwiązania i możliwości. W efekcie otrzymaliśmy interaktywny portal dla firmy szkoleniowej, z pełną funkcjonalnością, jakiej oczekiwaliśmy.

Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie sprawiają, że z czystym sercem polecamy firmę DevilArt S.C. wszystkim wymagającym Klientom.

A my z pełnym spokojem zlecamy firmie DevilArt opiekę nad pozycjonowaniem naszej strony!

Serdecznie polecam!
Dodano: 08-09-2018
pokaż oryginał
Benefis sp. z o.o.
Firma DevilArt wykonała dla nas:
  • stronę dla stacji kontroli pojazdów,
  • stronę dla hotelu i restauracji wraz z logiem.
Wykonane strony spełniają wszystkie nasze oczekiwania wizualne i funkcjonalne. Komunikacja z firmą przebiegała bardzo sprawnie. Obydwie strony były już gotowe w ciągu 2 tygodni od złożenia zamówienia.

Dlatego możemy polecić firmę DevilArt wszystkim osobom, które szukają rzetelnego i terminowego partnera biznesowego.
Dodano: 06-09-2018
pokaż oryginał
Matsolution Mateusz Łuckiewicz
Firma DevilArt S.C. została nam polecona jako sprawdzony wykonawca stron internetowych. Nasze zlecenie obejmowało stworzenie nowoczesnej strony internetowej dla firmy eventowej. Dodatkowo, bezpłatnie otrzymaliśmy logo dla naszej firmy.

Realizacja zlecenia przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Wszystkie nasze uwagi i sugestie były wprowadzane w bardzo szybkim tempie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i wykonanej strony.

Dlatego Firma Matsolution Mateusz Łuckiewicz pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą DevilArt S.C., za wysoką jakość świadczonych usług oraz rzetelne i profesjonalne podejście do klienta.
Dodano: 05-09-2018
pokaż oryginał
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Jędra
Chciałam podziękować firmie DevilArt S.C. za wykonanie strony internetowej dla mojej kancelarii prawnej. Współpraca z firmą od samego początku przebiegała w miłej atmosferze. Na początku otrzymałam 2 projekty graficzne do wyboru, które zostały wykonane wg moich wytycznych. Następnie po wyborze jednego z nich zostały uwzględnione wszystkie moje sugestie i zmiany.

Finalny efekt prac spełniania wszystkie moje oczekiwania. Dlatego mogę polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które poszukują rzetelnego i terminowego projektanta stron internetowych.
Dodano: 04-09-2018
pokaż oryginał
Radio Luxy
Zlecenie, które powierzyłem firmie DevilArt, polegało na zaprojektowaniu i stworzeniu radia internetowego. Strona miała umożliwiać słuchanie transmisji radiowych On-Line.

Firma DevilArt wykonała projekt graficzny strony wg. moich wytycznych. Następnie przygotowała odpowiedni moduł radia internetowego, dzięki któremu można słuchać radia w Internecie.

Strona internetowa została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych.

Jestem bardzo zadowolony z efektu ich pracy, dlatego polecam firmę DevilArt wszystkim, którzy potrzebują dobrej jakości strony internetowej.
Dodano: 06-07-2018
pokaż oryginał
Engineering In IT Ltd
Firma DevilArt wykonała dla mojej firmy stronę internetową. Od samego początku współpracy, komunikacja z firmą DevilArt przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Odpowiedzi na zadane pytania były wręcz natychmiastowe.

Projekt graficzny strony został wykonany w ciągu kilku dni od rozpoczęcia współpracy. Do wyboru otrzymałem dwie odmienne koncepcje graficzne, które idealnie pasowały do identyfikacji wizualnej mojej firmy.

Wykonana strona internetowa spełnia wszystkie moje wymagania graficzne i funkcjonalne. Doskonale prezentuje się na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Dlatego pragnę polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Dodano: 05-07-2018
pokaż oryginał
Furanga Spedition Jakub Pilczuk
Firma DevilArt S.C. zaprojektowała dla naszej firmy nowoczesną stronę internetową. Zlecenie, które powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. obejmowało: wykonanie strony dla firmy transportowej, poprawienie posiadanego przez nas loga oraz przygotowanie tłumaczeń na język angielski i niemiecki.

Wszystkie zlecone prace zostały wykonane sprawnie i terminowo. Natomiast nasze uwagi i sugestie były wprowadzane na bieżąco. Dodatkowo warto podkreślić bardzo dobry kontakt z firmą DevilArt S.C.

Mają na uwadze powyższe, możemy śmiało polecić tą firmę wszystkim osobom, które szukają rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Dodano: 12-06-2018
pokaż oryginał
ESP Sp. z o.o.
Firma DevilArt S.C. wykonała projekt strony internetowej dla naszej spółki. Od samego początku współpraca z firmą DevilArt S.C. przebiegała sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Wszelkie uwagi i nasze sugestie były natychmiastowo wprowadzane. Efekt finalny w 100% nas satysfakcjonuje. Dlatego możemy polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego wykonawcy stron internetowych.
Dodano: 11-06-2018
pokaż oryginał
NAWROCCY S.C. A. Nawrocka, B. Nawrocki
Firma DevilArt S.C. wykonała projekt naszej strony internetowej zebate24.pl. Strona internetowa została wykonana przed ustalonym terminem. Do wyboru mieliśmy kilka indywidualnych projektów, z których wybraliśmy ostateczny wygląd naszej strony.

Od początku naszej współpracy firma DevilArt S.C. wykazała się indywidualnym podejście do naszych wymagań oraz szybkością działania.

Nasze pomysły zostały zrealizowane szybko i sprawnie. Współpraca z nim to znakomite rozwiązanie dla nas, ponieważ zależy nam na skutecznym funkcjonowaniu naszej firmy w sieci.

Dlatego możemy polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego wykonawcy stron internetowych.
Dodano: 08-06-2018
pokaż oryginał
Arpi Cleaning Service
Firma DevilArt w pełni dostosowuje się do potrzeb klienta, bardzo szybko reaguje na sugestie i równie szybko wprowadza wszelkiego rodzaju zmiany.

Wykazuje się pełnym profesjonalizmem i elastycznością, przez co współpraca z zespołem to czysta przyjemność.

W pełnej mierze spełnia oczekiwania klienta, jak również wykazuje się świetną intuicją.

Szczerze polecam usługi firmy DevilArt, z uwagi na ich profesjonalizm i wielkie zaangażowanie w tworzeniu strony.
Dodano: 10-04-2018
pokaż oryginał
ORTODONCJA Kabaty Agnieszka Wronka
Firma DevilArt S.C. wykonała stronę internetową dla naszego gabinetu stomatologicznego. Od samego początku współpraca z firmą DevilArt S.C. przebiegała w przyjaznej atmosferze. Projekt strony internetowej został wykonany wg. naszych wymagań z uwzględnieniem wszystkich naszych wytycznych. Komunikację z firmą DevilArt S.C. oceniamy na bardzo wysokim poziomie.

Jesteśmy zadowoleni z wykonanej strony internetowej oraz współpracy z firmą DevilArt S.C. Dlatego możemy ją polecić każdemu, kto szuka rzetelnego i sprawdzonego wykonawcy strony internetowej.
Dodano: 14-03-2018
pokaż oryginał
Serwis samochodowy Auto Raffi
Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety firmy DevilArt. Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest wręcz błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi klienta i ich natychmiastowe wdrażanie w procesie tworzenia strony internetowej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę DevilArt.
Dodano: 08-03-2018
pokaż oryginał
Spinel
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C. za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej oraz sklepu internetowego.

Wykonane projekty cechują się dużą oryginalnością, wysoką estetyką. Zrealizowana strona internetowa oraz sklep On-Line spełniają wszystkie nasze oczekiwania i są bardzo intuicyjne w obsłudze.

Dlatego powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. pozycjonowanie naszego sklepu internetowego w Google.

Polecamy firmę DevilArt S.C. jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi profesjonalnie oraz terminowo. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę DevilArt S.C. jako partnera rzetelnie wypełniającego zobowiązania wobec swojego klienta.
Dodano: 17-02-2018
pokaż oryginał
MECEN - wykończenia wnętrz
Chciałbym polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują profesjonalnej i nowoczesnej strony. Firma DevilArt S.C. wykonała dla mojej firmy nowoczesną stronę, która dobrze prezentuje się na komputerach i telefonach komórkowych.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. przebiegała bez żadnych zastrzeż. Strona internetowa została wykonana wg wcześniejszych ustaleń oraz w określonym terminie. Nie było problemu z wprowadzeniem moich sugestii i poprawek. Wszystkie zmiany były wprowadzane na bieżąco, dzięki temu cały proces tworzenia strony trwał niecałe 2 tygodnie.
Dodano: 25-01-2018
pokaż oryginał
Hadyński Inkaso Biuro Prawne & Windykacja Należności
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania wizualne i założenia merytoryczne. Współpraca z firmą DevilArt od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Dużą zaletą tej firmy jest szybkość działania i odpowiadania na wiadomości e-mail. Wszystkie nasze uwagi i prośby były wprowadzane praktycznie natychmiastowo.

Dlatego możemy polecić wszystkim firmę DevilArt. Jest to godny polecenia wykonawca stron internetowych.
Dodano: 23-01-2018
pokaż oryginał
OpenMedis
Nasza firma od dłuższego czasu współpracuje z agencją DevilArt, która na przestrzenie lat wykonała dla nas wiele zleceń. Za każdym razem powierzone prace były wykonane terminowo, a ich rezultat zawsze był lepszy od naszych oczekiwań.

Jednym z ostatnich zleceń było wykonanie 2 sklepów internetowych. Sklepy posiadają unikalne projekty graficzne, które zostały dostosowane do naszej branży i wymagań kolorystycznych. Zarządzanie sprzedażą jest bardzo łatwe i przyjemne, co jest dużym plusem i oszczędnością czasu. Oczywiście obydwa sklepu doskonale prezentują się na urządzeniach mobilnych.

Mając na uwadze całą naszą dotychczasową współpracę oraz ostatnio wykonane sklepy internetowe, możemy śmiało polecić firmę DevilArt wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego wykonawcy sklepów i stron internetowych.
Dodano: 16-01-2018
pokaż oryginał
FX Network Club Poland Sp. z o.o.
Nasza współpraca z firmą DevilArt S.C. rozpoczęła się od wykonania firmowej strony internetowej dla naszej spółki. Zlecenie zostało wykonane przed terminem i wg naszych wytycznych. Strona internetowa została wzbogacona o zaproponowane elementy przez firmę DevilArt S.C. Dzięki temu nasza strona internetowa nabrała jeszcze ciekawszego charakteru. Było to nasze pierwsze zlecenie, które powierzyliśmy firmie DevilArt S.C.

Zadowoleni z dotychczasowej współpracy przekazaliśmy do realizacji następne zlecenie, które obejmowało stworzenie rozbudowanego serwisu internetowego. Portal internetowy miał umożliwiać prowadzenie transmisji na żywo dla zarejestrowanych użytkowników oraz sprzedaż narzędzi, które są przeznaczone dla Traderów rynków finansowych Forex. Było to dość skomplikowane zlecenie, z którym firma DevilArt S.C. poradziła sobie bez żadnych problemów. Dodatkowo warto podkreślić fakt, iż większość rozwiązań technicznych została zaproponowana przez wykonawcę, który przyjął kreatywne i aktywne podejście do realizacji zleconego projektu.

Po wykonaniu tego zlecenia nawiązaliśmy stałą współpracę z firmą DevilArt S.C., która polega na szeroko rozumianym marketingu internetowym w tym: prowadzeniu naszego profilu na FaceBooku, pozycjonowaniu strony internetowej, przygotowywaniu grafik reklamowych oraz filmów, prowadzeniu kanału z filami na YouTube, przygotowaniu treści merytorycznych na bloga i jego prowadzenie.

Mając na uwadze powyższe, możemy śmiało polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim osobom, które szukają sprawdzonych i kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania i budowy skompilowanych serwisów internetowych oraz ich skutecznej promocji w Internecie.
Dodano: 12-01-2018
pokaż oryginał
Proeurosystem
Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Współpraca z firmą od samego początku przebiegała na wysokim poziomie. Wszystkie zgłaszane sugestie były wprowadzone w bardzo krótki czasie. Bardzo dobra i szybka komunikacja z firmą sprawiła, że strona internetowa została wykonana przed uzgodnionym terminem.

Możemy polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego z zakresu kreacji wizerunku w Internecie.
Dodano: 10-04-2017
pokaż oryginał
F.H.U. "STEKRO" Stefan Król
Roztoka 138
Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas profesjonalną stronę internetową wraz z zaawansowanym katalogiem produktów.

Od firmy DevilArt S.C. otrzymaliśmy indywidualnie przygotowane projekty graficzne do wyboru.

Cały projekt strony internetowej został wykonany zgodnie z naszymi czekiwaniami w wyznaczonym w umowie terminie.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie nasze sugestie i poprawki były wprowadzane natychmiastowo.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy strony internetowej.
Dodano: 23-01-2017
pokaż oryginał
Kaczorowski-Usługi Elektroniczne
Firma DevilArt S.C. wykonała dla naszej firmy profesjonalną stronę internetową, która prezentuje w Internecie charakter naszej działalności. Dodatkowo została wykonana dedykowana wersja mobilna strony - przeznaczona dla tabletów i smartfonów.

Całe zlecenie zostało wykonane terminowo i z uwzględnieniem wszystkich naszych oczekiwań i sugestii.

Komunikacja z firmą DevilArt S.C. przebiegała bardzo sprawnie i bez żadnych problemów.

Dlatego możemy polecić tą firmę jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Dodano: 20-01-2017
pokaż oryginał
SMART KURSY SZKOLENIA Stefan Kos
Dziękujemy firmie DevilArt za stworzenie i wdrożenie dla nas strony internetowej. Wykonana praca jest w pełni zgodna z naszymi wymaganiami i specyfikacją.

Firma DevilArt zaprojektowała dla nas stronę internetową wraz z wersją mobilną, która jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

Całość prac przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a zlecona usługa została wykonana w terminie.

Dlatego możemy w pełni polecić ich usługi, każdemu kto myśli o zaistnieniu na poważnie w Internecie.
Dodano: 22-12-2016
pokaż oryginał
Mystictravel Piotr Kopeć
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia oraz promocji stron internetowych w Google.

Powierzone zlecenie wykonania strony internetowej zostało zrealizowane w ustalonym terminie. Wykonana strona internetowa spełnia wszystkie moje oczekiwania wizualne oraz techniczne.

Dlatego mogę polecić wszystkim firmę DevilArt S.C. jako solidnego partnera biznesowego z zakresu projektowania stron internetowych.
Dodano: 21-12-2016
pokaż oryginał
Joli Maciej Wójcik
Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety zespołu DevilArt.

Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich wdrażanie.

Firma DevilArt wykonała dla mojej firmy 4 strony internetowe, które w 100% spełniają moje oczekiwania. Cały zespół wykazał się ogromnym zaangażowaniem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę DevilArt.
Dodano: 20-12-2016
pokaż oryginał
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
W miesiącu grudniu 2016 roku w firmie DevilArt S.C. wykonywaliśmy stronę internetową. Firma DevilArt wykonała stronę WWW w bardzo fachowy sposób i w umówionym terminie. Kontakt z wykonawcą był natychmiastowy, poprawki nanoszone były w szybki sposób co sprawiło, że nie traciliśmy czasu na uzgadnianie finalnego projektu. Polecamy firmę DevilArt jako sprawdzonego i rzetelnego kontrahenta.
Dodano: 15-12-2016
pokaż oryginał
ISG Business Consulting Sp. z o.o.
Polecam współpracę z Panem Tomasz Frankowskim, który reprezentuje firmę DevilArt z kilku powodów. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy. Wszystkie etapy prac nad stroną internetową były realizowane zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Cała praca nad stroną internetową przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wszystkie uwagi i sugestie były szybko zrealizowane zgodnie z moimi potrzebami.
Dodano: 14-12-2016
pokaż oryginał
NZOZ Przychodnia Nieinwazyjnej
Diagnostyki Kardiologicznej Asklepios
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C., z którą współpracujemy od 2010 roku po dzień dzisiejszy.

Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas wiele stron internetowych oraz nietypowych rozwiązań informatycznych, które w 100% spełniały nasze oczekiwania.

Firma DevilArt S.C. przez te wszystkie lata opiekowała się naszymi stronami i prowadziła z powodzeniem kampanie internetowe, w tym pozycjonowanie naszych stron internetowych. Każde powierzone zlecenie zostało wykonane terminowo i z należytą starannością.

Dlatego polecamy tą firmę wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego z zakresu tworzenia stron internetowych i szeroko rozumianego marketingu w Internecie.
Dodano: 17-11-2016
pokaż oryginał
Dariusz Pilis
Centrum Języka Angielskiego
Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas zaawansowany dziennik elektroniczny, który ma umożliwiać rejestrowanie postępów dzieci w placówkach oświatowych.

Cały projekt został wykonany zgodnie z naszymi oczekiwaniami w wyznaczonym w umowie terminie.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. od samego początku przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Pracownicy firmy zawsze służyli nam fachową poradą. Wszystkie nasze sugestie i poprawki były wprowadzane w bardzo krótkim terminie.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego.
Dodano: 07-07-2016
pokaż oryginał
Hatlas Arkadius
Dziękujemy firmie DevilArt za stworzenie i wdrożenie dla nas strony internetowej. Wykonana praca jest w pełni zgodna z naszymi wymaganiami i specyfikacją. Sama zaś współpraca z zespołem była miłym doświadczeniem.

Jesteśmy zaskoczeni profesjonalizmem świadczonych usług i wysoką kulturą osobistą pracujących tam osób.

Możemy w pełni polecić ich usługi, każdemu kto myśli o zaistnieniu na poważnie w Internecie.
Dodano: 05-07-2016
pokaż oryginał
MetFach Krzysztof Rybiński
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową wraz z logotypem oraz wersją mobilną strony WWW. Wszystkie projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów oraz najnowocześniejszych technologii.

Współpraca układa się od samego początku bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracując z firmą DevilArt.

Polecam ich usługi w zakresie projektowania stron internetowych oraz pozycjonowania stron internetowych - pozycje osiągnięte przez moją stronę należą do ścisłej czołówki wyników Google.
Dodano: 01-07-2016
pokaż oryginał
Relax Mind&Body Katarzyna Szymańska
Relax Mind&Body Katarzyna Szymańska z przyjemnością informuje o podjętej współpracy z firmą DevilArt. Współpraca miała miejsce w okresie: od 26.02.2016 do 14.03.20,16 i była bardzo efektywna. W ramach zawartej umowy firma wykonała:
  • wykonanie strony www z indywidualnym projektem graficznym , 4 podstronami oraz formularzem kontaktowym,
  • wykonanie panelu CMS do strony,
  • wykonanie optymalizacji SEO,
  • wykonanie konfiguracji strony na serwerze zleceniodawcy.
Ceny usług świadczonych przez wykonawcę zachęcają do nawiązania współpracy. Korzystanie z pomocy wykonawcy nie stwarza dużych kosztów, oferowane stawki są dość konkurencyjne.

Oferta firmy jest zdecydowanie warta polecenia. Dobrze skomponowany pakiet propozycji sprawia, iż klient bez najmniejszego problemu się w nim orientuje.

Komunikacja z kontrahentem stoi w firmie na bardzo wysokim poziomie, Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie.

Wykonawca dobrze sprawdza się w zakresie terminowości usług. Świadczenia firmy zawsze dobiegają końca o czasie.

W dalszym ciągu utrzymuję kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecam.
Dodano: 16-03-2016
pokaż oryginał
Wydobywanie i sprzedaż kruszywa Krenc Piotr
Do nawiązania współpracy z firmą DevilArt zachęcił mnie szybki kontakt oraz duża ilość wykonanych stron internetowych dla innych firm. W samej współpracy należy podkreślić takie atuty jak: uczciwość, stały kontakt i udzielanie rad oraz pomocy podczas tworzenia strony www.

Nasza nowa strona umożliwiła nam stworzenie lepszego wizerunku firmy. Z firmą DevilArt nadal mam stały kontakt. Powierzyłem jej pozycjonowanie stworzonej strony w Google. Wiem, że mogę tą firmą swobodnie rekomendować wszystkim swoim klientom i znajomym.
Dodano: 15-03-2016
pokaż oryginał
TRANS-SAT Piotr Kaczorowski
Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Współpraca układa się od samego początku bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracując z firmą DevilArt.

Polecam ich usługi w zakresie tworzenia stron, sklepów internetowych oraz pozycjonowania stron internetowych w Google.
Dodano: 25-02-2016
pokaż oryginał
Portale Domowe Sp. z o.o.
Wszystkim poszukującym doświadczonego developera stron czy aplikacji internetowych serdecznie rekomenduję firmę DevilArt reprezentowaną przez Pana Tomasza Frankowskiego. Firma DevilArt wykonała dla Portale Domowe Sp. z o.o. dość skomplikowaną w naszej opinii aplikację internetową, która zawiera bazę 100 tyś firm z całej Polski.

W całym okresie budowy aplikacji pracownicy DevilArt wykazali się profesjonalizmem i cierpliwością we współpracy z nami jako inwestorem. Prace nad aplikacją zostały zakończone przed uzgodnionym terminem pomimo okresu świątecznego.

Aplikacja została uruchomiona w domenie publicznej na początku lutego 2016. Oczekiwane drobne błędy w pracy aplikacji na etapie startowym są na bieżąco usuwane natychmiast po informacji z naszej strony.
Dodano: 24-02-2016
pokaż oryginał
Centrum Stomatologii Rodzinnej
lek. stom. Danuta Majewska
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia oraz promocji stron internetowych w Google. Powierzone zlecenie zostało wykonane przed ustalonym terminem. Wykonana strona internetowa spełnia wszystkie moje oczekiwania wizualne oraz techniczne.
Dodano: 09-02-2016
pokaż oryginał
Łukasz Jurkowski
Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb Klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety zespołu DevilArt.

Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, to błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi Klienta i natychmiastowe ich wdrażanie.

Projektując moją stronę firmową, cały zespół wykazał się ogromnym zaangażowaniem i należytą precyzją wykonania strony internetowej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę DevilArt
Dodano: 26-01-2016
pokaż oryginał
Izabela Szulborska TOUR4CURE.COM
Firma DevilArt wykonywała dla nas stronę internetową. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Usługa obejmowała wykonanie strony internetowej z panelem administracyjnym CMS, wersji mobilnej strony. Obydwie strony posiadają dodatkowe wersje językowe. Zaproponowane i wdrożone rozwiązania przez firmę DevilArt cechują się wysoką jakością. Obydwie strony działają bardzo szybko.

Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb.

W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
Dodano: 20-01-2016
pokaż oryginał
Rafał Świerzewski
Firma DevilArt może stanowić przykład właściwej współpracy z klientem. Rzadka na naszym rynku umiejętność dotrzymywania umówionych terminów i zorientowanie na rzeczywiste potrzeby klienta wyróżniają tę firmę pozytywnie spośród innych oferentów.

Moje zlecenie obejmowało wykonanie portalu ogłoszeniowego wraz z wersją mobilną strony. Zostało ono wykonane w pełni profesjonalnie i terminowo. Wykonawca przy jego realizacji brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przeze mnie uwagi i na każdym etapie służył fachową pomocą. Gorąco polecam firmę DevilArt.
Dodano: 18-01-2016
pokaż oryginał
Open Medis
Współpracę z firmą DevilArt nawiązaliśmy w 2015 roku. Firma wykonała dla nas serwis www.openmedis.pl wraz ze sklepem internetowym.

Zaproponowano nam ciekawe rozwiązania graficzne i techniczne w tym system samodzielnej edycji, który pozwala nam na szybką aktualizację zamieszczonych na stronie treści. Zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie, w pełni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem.

Polecamy firmę DevilArt jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty. Z wykochanych usług jesteśmy w pełni zadowoleni, a całą współpracę oceniamy bardzo wysoko. Uważamy firmę DevilArt za solidną, profesjonalnie i terminowo wywiązującą się z przyjmowanych zleceń.
Dodano: 07-11-2015
pokaż oryginał
MORIS S.C. J.R. BEDNARSCY
Nasza firma Moris S.C. współracuje z agencją DevilArt od 2015 roku. W tym czasie zleciliśmy m.in. wykonanie sklepu internetowego oraz liczne poprawki funkcji sklepu.

Tym co wyróżnia firmę DevilArt, jest bez wątpienia profesjonalizm świadczonych usług, duża kreatywność oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Reprezentowana przez Pana Tomasz Frankowskiego firma przez cały okres zlecenia informowała nas o postępie prac, jak również odpowiadał na nasze pytania i służyła fachową radą. Co równie istotne, wszystkie zlecenia zrealizowane zostały zostały terminowo a poprawki natychmiast. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą DevilArt i z jakości oferowanych przez nią usług.

Na bazie dotychczasowych doświadczeń polecamy jak najbardziej korzystanie z usług firmy DevilArt.
Dodano: 04-11-2015
pokaż oryginał
IT Network Sp. z o.o.
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C. za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej.

Wykonany projekt cechuje się dużą oryginalnością, wysoką estetyką a strona internetowa spełniła wszystkie nasze oczekiwania i jest przyjazna w obsłudze.

Polecamy firmę DevilArt S.C. jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi profesjonalnie oraz terminowo. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam spostrzegać firmę DevilArt S.C. jako partnera rzetelnie wypełniającego zobowiązania wobec swojego klienta.
Dodano: 17-09-2015
pokaż oryginał
AUTO-HANDEL Damian Gałązka
Pragnę potwierdzić, że współpracowałem z firmą DevilArt S.C. w roku 2015.

Celem współpracy było:
  • zrealizowanie nowoczesnej strony internetowej,
  • przeniesienie treści z poprzedniej strony,
  • promocja w Google.
Firma DevilArt S.C. wykazała się dużym profesjonalizmem, szybko reagowała na zgłaszane uwagi i udzielała rzeczowych informacji na tematy związane z tworzeniem strony internetowej.

Polecam korzystanie z usług firmy DevilArt S.C., i oznajmiam że nadal współpracuję z firmą DevilArt S.C. w zakresie prowadzenia strony Internetowej oraz promocji w Google.
Dodano: 16-09-2015
pokaż oryginał
Devi Light Maciej Pudelski
Dziękujemy firmie DevilArt S.C. za współpracę, podczas której wykonała dla nas stronę internetową telebimy-mobilne.pl.

Firma DevilArt S.C. dała poznać się jako lojalny partner, który bardzo dobrze wywiązał się z przyjętego zamówienia i doskonale potrafił dostosować się i odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klienta.

Biorąc powyższe pod uwagę, polecamy firmę DevilArt S.C wszystkim osobą, które szukają sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Dodano: 15-09-2015
pokaż oryginał
Biuro Podróży Word Travel
Nasze Biuro Podróży Word Travel współpracuje z agencją DevilArt od 2010 roku. W tym czasie zleciliśmy m.in. wykonanie strony internetowej oraz liczne aktualizacje naszej strony firmowej.

Tym co wyróżnia firmę DevilArt, jest bez wątpienia profesjonalizm świadczonych usług, duża kreatywność oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Reprezentowana przez Pana Tomasz Frankowskiego firma przez cały okres zlecenia informowała nas o postępie prac, jak również odpowiadał na nasze pytania i służyła fachową radą. Co równie istotne, wszystkie zlecenia zrealizowane zostały zostały terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą DevilArt, o czym świadczy nasza długoletnia współpraca.
Dodano: 11-08-2015
pokaż oryginał
Easy Fit Magdalena Głuchowska
Z ogromną przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę DevilArt S.C., której powierzyłam stworzenie strony internetowej. Projekt strony jestemnadiecie.com spełnił moje wszelkie oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym, wszystko zostało wykonane na wysokim poziomie.

Firma DevilArt dokładnie zrozumiała moją "wizję" strony www i świetnie ją wdrożyła, dotrzymując wszystkich terminów. Ogromnym plusem współpracy z firmą DevilArt jest jej pomoc i fachowe porady dotyczące działania strony.

Pracownicy firmy DevilArt wykonują usługi na najwyższym poziomie. Dlatego z przyjemnością mogę polecić tą firmę innym osobą, które poszukują solidnego partnera biznesowego.
Dodano: 28-04-2015
pokaż oryginał
SMARTBUD Marcin Pilaciński
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim firmą, które chcą w szybkim czasie zbudować profesjonalną stronę www dostosowaną do ich potrzeb.

Firma DevilArt S.C. podczas wspólnej współpracy wykazała się dużą kreatywnością, szybkością działania oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

Mając na uwadze powyższe, mogę polecić ją wszystkim osobą szukającym rzetelnego partnera, który zaprojektuję i wdroży stronę internetową w krótkim okresie czasu.
Dodano: 23-04-2015
pokaż oryginał
Alucomposites
Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Zaprojektowaną stronę internetową charakteryzuje przejrzystość, możliwość jej rozbudowy oraz intuicyjne zarządzanie dzięki zastosowaniu autorskiego systemu CMS firmy DevilArt.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy specjalistów z firmy DevilArt, ich dyspozycyjności przy konsultowaniu i wdrażaniu strony www.

Uważamy, iż firma jest godna polecenia.

Z pewnością będziemy nadal z nią współpracować.
Dodano: 14-04-2015
pokaż oryginał
Emi Boutique
Niniejszym mam przyjemność serdecznie podziękować firmie DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, która zaprojektowała dla mnie sklep internetowy, szablon Allegro oraz logotyp.

Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z moimi wymaganiami. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze Zlecone prace zostały wykonane w bardzo krótkim terminie. Pracownicy firmy DevilArt wykazali się wysokimi kwalifikacjami, zarówno podczas prac programistycznych jak i przy tworzeniu grafiki sklepu internetowego.

Mając na uwadze bardzo pozytywną opinię wynikającą ze współpracy z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DevilArt jako profesjonalnego partnera wykonującego usługi na najwyższym poziomie.
Dodano: 13-04-2015
pokaż oryginał
Qonect Mateusz Toczek
Firma na początku stworzyła dla nas dwie strony internetowe. Bardzo dobry kontakt, zrozumienie potrzeb klienta, otwartość i szeroko rozumiana pomoc, a do tego kompleksowa obsługa sprawiła, iż współpraca z firmą DevilArt była bardzo miłym doświadczeniem.

Następnie powierzyliśmy firmie DevilArt promocję stron w Google, w tym usługę pozycjonowania, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Większość fraz jest w pierwszej dziesiątce wyników. A to dopiero pierwszy miesiąc prac pozycjonerskich.

Jednym słowem firma godna polecenia!
Dodano: 09-04-2015
pokaż oryginał
Beton-Stal Ostrołęka Development Sp. Z O.O.
Agencja DevilArt współpracowała z naszą firmą przy tworzeniu nowego wizerunku strony internetowej betonstal-mieszkania.pl.

Usługi wykonywane przez firmę DevilArt świadczone są w sposób profesjonalny, z należytą starannością oraz terminowością. Firma wykazuje się fachowością i wysokim poziomem wykonywanych usług.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą DevilArt jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Dodano: 23-03-2015
pokaż oryginał
Trojanhorses
Pragnę udzielić referencji firmie DevilArt. Cały zespół dysponuje bardzo dużym zasobem wiedzy z dziedziny informatyki oraz tworzenia funkcjonalnych stron www, którą doskonale wykorzystują w praktyce. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę oraz zakładając dalsze korzystanie z usług Devilart, polecam ich ofertę innym firmom i osobom poszukującym rzetelnego dostawcy usług internetowych.
Dodano: 04-03-2015
pokaż oryginał
"Zakład Szklarski" S.C. Jerzy Cienkusz Beata Cienkusz
Jesteśmy rozwijającą się firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. W lutym 2015 roku rozpoczeliśmy współpracę z firmą DevilArt S.C. Obejmowała ona m.in realizację projketu strony interntowej oraz jej pozycjonowanie. Nasza współpraca układa się niezwykle pomyślnie. DevilArt S.C. to firm gwarantująca pełen profesjonalizm w kontaktach z klientami, wysokją jakość usług oraz terminowość wykonania projketu. Powstała strona internetowa www.cienkusz.com.pl całkowicie spełnia nasze oczekiwania. DevilArt S.C. to bez wątpienia partner godny polecenia.
Dodano: 01-03-2015
pokaż oryginał
Instytut Technologii Eksploatacji - PIB w Radomiu
Współpraca Instytutu Technologii Eksploatacji - PIB w Radomiu z firmą DevilArt w Radomiu dotyczyła opracowania koncepcji oraz wykonania internetowego serwisu projektu międzynarodowego. W ramach tej współpracy DevilArt stworzył projekt graficzny serwisu a następnie wykonał go i wdrożył w 6 wersjach językowych.

Nasze doświadczenia wyniesione ze współpracy pozwalają nam rekomendować firmę DevilArt jako solidnego i profesjonalnego twórcę stron internetowych oraz partnera biznesowego.

Wszelkie powierzone prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością, często zakres tych prac wykraczał poza zawartą umowę. Zaangażowanie wykonawcy pozwoliło stworzyć stronę spełniającą nasze oczekiwania. Otwartość i dyspozycyjność ułatwiła wzajemne kontakty na każdym etapie realizacji projektu.
Dodano: 28-02-2015
pokaż oryginał
Diadem Trojan Paulina
Z firmą DevilArt współpracuję już jakiś czas. Jest to firma solidna, kompetentna, wywiązuje się ze swoich obowiązków w terminie. Profesjonalne podejście oraz zastosowania informatyczne pozwoliły mi zwiększyć sprzedaż moich usług. Firma DevilArt to nie tylko firma tworząca strony to także wysoko wyspecjalizowany, pełen kreatywności i pomysłowości personel co sprawia że projekty które tworzy są najwyższej jakości.
Dodano: 20-02-2015
pokaż oryginał
Dartmim Sp. z o.o.
Współpraca przebiegła bardzo komfortowo. Kompleksowa obsługa, duży nacisk został położony na indywidualne podejście, szybka reakcja na nasze sugestie, pełna dostępność. Profesjonalizm. Wszystkie wymienione elementy składają się na pełne zadowolenie naszej firmy z współpracy z DevilArt S.C. i osiągniętego efektu. Gorąco polecamy i zachęcamy do korzystania z usług firmy DevilArt S.C.
Dodano: 09-02-2015
pokaż oryginał
CorToR Consulting
Waldemar Majewski
Business Development Manager
Niniejszym mam przyjemność zarekomendować firmę DEVILART S.C. z siedzibą w Radomiu, z którą rozpoczeliśmy współpracę w lipcu 2014 roku podczas realizacji projektu strony internetowej oraz systemu informatycznego do zarządzania bazą danych, działającą pod adresem www.medstrefa.info. Jednym z głównych kryteriów wyboru dostawcy rozwiązania była specjalizacja firmy w tego typu rozwiązaniach, dobre opinie o firmie na rynku oraz krótki czas realizacji przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.
Dodano: 05-02-2015
pokaż oryginał
S.G.W. Konstrukcje Sp. z o. o.
Dziękujemy firmie DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu za owocną współpracę, podczas której wykonała dla nas stronę internetową www.sgwkonstukcje.eu. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i starannemu wykonaniu przez DevilArt S.C. strona cechuje się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością, estetyką i łatwością obsługi. Firma DevilArt S.C. dała poznać się jako lojalny partner bardzo dobrze wywiązujący się z zamówienia i doskonale potrafiący dostosować produkt do naszych oczekiwań. Polecamy firmę DevilArt S.C. wszystkim poszukującym sprawdzonej firmy do współpracy i promowania się w internecie.
Dodano: 05-02-2015
pokaż oryginał
PPHU Aga
Mam przyjemność zarekomendować firmę DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu wszystkim poszukującym wykonawcy stron internetowych. Firma ta wykonała dla nas taką usługę profesjonalnie i terminowo uwzględniając przy tym wszystkie nasze sugestie i oczekiwania. Zachęcam wszystkich do nawiązania współpracy z tą Firmą.
Dodano: 07-01-2015
pokaż oryginał
JFM Furniture Ryszard Janiszewski
Firma DevilArt S.C. wykonała projekt naszej strony internetowej i od tej pory zajmuje się jej administracją oraz promocją.

Od początku naszej współpracy DevilArt S.C. wykazuje profesjonalne podejście w zarządzaniu naszą stroną www.

Nasze pomysły realizowane są szybko i sprawnie. Współpraca z nim to znakomite rozwiązanie dla nas, ponieważ zależy nam na skutecznym funkcjonowaniu naszej firmy w sieci.
Dodano: 20-12-2014
pokaż oryginał
Meritum AE S.C. Anna Ogorzałek, Elwira Borkowska
Firma Devilart S.C. wykonywała dla nas stronę internetową. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
Dodano: 20-01-2014
pokaż oryginał
Incognito Marta Jarosz
W imieniu firmy INCOGNITO wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy z firmą DEVILART S.C., którą pragnę polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego w dziedzinie usług internetowych.

Usługi oferowane przez firmę reprezentują najwyższy poziom zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym.
Dodano: 10-09-2013
pokaż oryginał
PPHU Meblohit
Z przyjemnością możemy polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy w zakresie usług informatycznych tj.: tworzenie stron internetowych. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem, do każdego projektu tworzonej strony internetowej podchodzą indywidualnie.
Dodano: 12-07-2013
pokaż oryginał
WiFiMax S.C.
Firmę DevilArt S.C. mogę polecić innym klientom jako rzetelną, wiarygodną, dbającą o klienta. Załoga jest świetnie przeszkolona i chętnie udziela informacji i pomocy w stworzeniu strony internetowej. Strona internetowa działa profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Wszystko zostało zrobione wg indywidualnego i unikalnego projektu w wyznaczonym terminie.
Dodano: 17-04-2013
pokaż oryginał
Renowator
Firma RENOWATOR serdecznie dziękuje firmie DevilArt S.C. za stworzenie profesjonalnej strony internetowej reklamującej moją firmę. Mogę bardzo szybko dokonywać zmian w wyglądzie strony oraz opisach. Po ukazaniu się mojej strony zwiększyło się zainteresowanie moją firmą i usługami które wykonuję. Jestem zadowolony ze współpracy z zespołem firmy DevilArt S.C. Strona spełniła moje oczekiwania. Firmę DevilArt S.C. polecił bym innym.
Dodano: 17-09-2012
pokaż oryginał
MYSPROJEKT Marek Myszkowski
Profesjonalny charakter świadczonych usług, stałe informowanie klienta o etapach realizacji strony internetowej, szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi to cechy jakimi wyróżniała się firma Devilart S.C. przy realizacji zleconej strony www.
Dodano: 05-03-2012
pokaż oryginał
FiFi Land
Fi Fi Land współpracuje z firmą DeviArt - Tomasz Frankowski od 1 września 2008 roku. Pan Tomasz Frankowski na potrzeby naszej firmy przygotował serwisy internetowe www.fifiland.pl, www.drfix.pl wraz z grafiką, systemem zarządzania stroną. Dodatkowo przygotował i przeprowadził kampanie reklamowe naszych serwisów w sieci. Wy pozycjonowanie naszych serwisów do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwarki Google.pl sprawiło, iż dzięki fachowej pracy firmy DevilArt w krótkim okresie czasu udało nam się pozyskać szerokie grono klientów.

Współpracę z firmą DevilArt można określić w kilku kluczowych słowach: Fachowość, Terminowość, Elastyczność, Profesjonalizm.

Polecamy firmę DevilArt jako partnera godnego zaufania, w pełni zaangażowanego w realizację powierzonych mu zadań. Podczas współpracy przez realizacji różnych zleceń, zawsze otrzymywaliśmy produkty w pełni odpowiadające naszym zapotrzebowaniom, w związku z tym planujemy kontynuować współpracę z DevilArt w przyszłości.
Dodano: 17-06-2011
pokaż oryginał
Esta Poland
Z przyjemnością przekazuję referencje firmie DevilArt odpowiedzialnej za kreację strony www dla naszej firmy. Profesjonalne i terminowe wykonanie strony www, indywidualne podejście do klienta, a także fachowe doradztwo i dostarczanie rekomendacji w zakresie rozwiązań stosowanych przy kreacji stron internetowych - to tylko niektóre zalety współpracy z firmą DevilArt. Opracowana dla nas strona internetowa spełnia wszystkie kryteria i cele przez nas wyznaczone.

Z całym przekonaniem polecam wszystkim pragnącym stworzyć stronę www szybko i na wysokim poziomie, współpracę z firmą DevilArt.
Dodano: 08-10-2010
pokaż oryginał
Honorata Morcinek
Z przyjemnością rekomenduje Devilart S.C. z Radomia W ramach naszej współpracy, specjaliści z firmy DevilArt, przygotowali od początku do końca szatę graficzną naszej firmy. Stworzyli naszą nową identyfikację wizualną oraz sprawili, że możemy poszczycić się wizerunkiem, który doskonale do nas pasuje i odzwierciedla wszystko to, co chcielibyśmy przekazać naszym Klientom.

Firma DevilArt wykonała dla nas cały projekt, od wizji naszego wizerunku, poprzez projekt loga, aż po stronę internetową. Nasza współpraca przebiegała bez zarzutu, a zadanie powierzone Panu Tomaszowi Frankowskiemu oraz całemu zespołowi, zostało wykonane w sposób perfekcyjny.

Godny podkreślenia jest szybki czas reakcji, bezproblemowy kontakt oraz elastyczność. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę DevilArt jako niezwykle kreatywnego i godnego zaufania Partnera.
Dodano: 07-10-2010
pokaż oryginał
Agro-Skład Sp. z o. o.
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia stron internetowych na wysokim poziomie.

Rzetelność i profesjonalizm, zaangażowanie, sprawne wykonywanie wszystkich założeń a także konsultacja na każdym etapie tworzenia strony sprawiła, że firma w 100% spełniła nasze oczekiwania.
Dodano: 12-08-2010
pokaż oryginał
P.P.H. Meblomax
Z firmą DevilArt S.C. współpracujemy od roku 2010. Profesjonalizm, rzetelność, przystępna cena oraz innowacyjność rozwiązań wpływają na wysoką jakość świadczonych usług przez firmę DevilArt.

Polecamy ją wszystkim osobą, które chcą otrzymać produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Dodano: 20-06-2010
pokaż oryginał
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.