profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Jakie usługi świadczy nasza firma?
Tworzymy piękne i nowoczesne: strony WWW, sklepy internetowe oraz portale internetowe.
Wykonane przez nas projekty utrzymujemy na szybkich i bezpiecznych serwerach, obsługujemy i promujemy w Internecie.
Oferujemy: pozycjonowanie stron w Google, reklamy Adwords, marketing szeptany.
Proponujemy kompleksowe rozwiązanie – opracowanie internetowego wizerunku Twojej działalności od A do Z, czyli od pomysłu do stworzenia i wdrożenia skutecznej strony WWW.
Takiej strony internetowej, która spodoba się Tobie i Twoim klientom.
strony internetowe responsywne i mobilne

strony internetowe

responsywne i mobilne
Tworzymy nowoczesne strony internetowe, które doskonale prezentują się zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Wszystkie nasze strony WWW są tworzone od podstaw i wykorzystują autorski CMS. Przy budowie stron wykorzystujemy najnowsze technologie.
sklepy internetowe - projektowanie i budowa

sklepy internetowe

dostosowane do Ciebie
Posiadasz stacjonarny sklep i chcesz poszerzyć swoją sprzedaż o Internet? Nasze sklepy internetowe to umożliwią. Oferujemy bezpieczne sklepy internetowe, które automatyzują sprzedaż w Internecie. Dzięki naszym rozwiązaniom pozyskasz nowych klientów z całej Polski.
portale internetowe tworzenie

portale internetowe

szyte na miarę
Posiadasz ciekawy pomysł na biznes w Internecie? Twoje wymagania są nieszablonowe i potrzebujesz rozwiązań dostosowanych do Twoich wymagań. Nie ma problemu. Nasi programiści i graficy przygotują dedykowane rozwiązanie, które pozwoli w 100% realizować Twój pomysł.
strona internetowa: WKaczorowski - Warszawa projekt strony internetowej - Odlewnia Dzwonów Przemyśl realizacja strony WWW: Odblokowania - Warszawa sklep internetowy Moris strony internetowe - realizacja dla firmy Horlys
skuteczne kampanie adwords

kampanie adwords

skuteczne i optymalne
Oferujemy konfigurację i prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych w Google. Jeśli chcesz szybko zaistnieć w Internecie, to właśnie kampania Google Adwords to umożliwi. Kampania reklamowa doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie pozycjonowania strony internetowej w Google.
pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie stron

bezpiecznie i stabilnie
Jest to najpopularniejsza i jedna z najtańszych metod promocji strony WWW czy sklepu internetowego w wynikach wyszukiwarek internetowych. Oferujemy Państwu skuteczne pozycjonowanie stron, które oparte jest na możliwie najbezpieczniejszych metodach. Dzięki temu efekty są trwałe.
indywidualne projekty graficzne dla stron WWW

projekty graficzne

zawsze unikalne
Kluczem do sukcesu strony internetowej jest projekt graficzny. To właśnie on decyduje o odbiorze strony internetowej przez Twoich kontrahentów. Nasze projekty graficzne są tworzone od podstaw. Nie wykorzystujemy gotowych rozwiązań. Dzięki temu, wykonana przez nas strona WWW będzie unikalna i niepowtarzalna.
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
projekt strony internetowej - JFM Furniture Warszawa
portal internetowy - 4MFX
sklep internetowy - Tkaniny Dziecięce Radom
przykład strony WWW - Trans Sat Warszawa
realizacja strony internetowej - Holrys Warszawa
strona internetowa Macc Partner Warszawa
wykonanie strony WWW - Double Kick Studio Warszawa
projekt strony internetowej - 4M International
wykonanie strony internetowej - Dryten Radom
strona WWW - Montaże CNC
strona internetowa Stekro
sklep internetowy My Home
Wykonanie strony WWW - Sj Cam Poznań

Etapy tworzenia strony www

Jak przebiega u nas proces tworzenia strony internetowej
01
Rozmowa z Klientem, wycena strony WWW
Na początku poznajemy oczekiwania naszych Klientów. Uważnie analizujemy ich potrzeby oraz branżę, w której działają. Na tej podstawie przygotowujemy wycenę strony WWW. Po uzgodnieniu wszystkich elementów przyszłej strony WWW, zaakceptowaniu wyceny przez Klienta, przystępujemy do podpisania umowy (najczęściej jest to na odległość).
02
Przygotowanie projektów graficznych strony
Zawsze tworzymy projekty graficzne od podstaw. Nie wykorzystujemy gotowych, ogólnie dostępnych szablonów. Dlatego nasze strony internetowe są zawsze unikalne. Projekt graficzny to podstawowy element strony, jeśli nie najważniejszy. To on decyduje czy odwiedzająca osoba zdecyduje się skontaktować z Tobą. Każda firma ma indywidualny profil działalności oraz inne oczekiwania odnośnie strony internetowej.
03
Zakodowanie strony www, uzupełnienie materiałami
Stworzenie projektu graficznego to najważniejszy etap prac, w których uczestniczy Klient. Kolejne prace nie są już tak widoczne dla Klientów. Cały proces cięcia i kodowania strony internetowej jest wykonywany Off-Line. Tworzone przez nas strony internetowe są dostosowane do urządzeń mobilnych - tzw. strony RWD.
04
Umieszczenie strony WWW na serwerze
Dopiero po wgraniu strony internetowej na serwer i podpięciu tymczasowej lub właściwej domeny, strona WWW jest widoczna dla całego Świata. W tym momencie rozpoczyna się proces testowania strony internetowej. Klient otrzymuje gotowy produkt, dostęp do panelu administracyjnego. Wtedy również następuje krótkie szkolenie, które obejmuje obsługę panelu CMS. To dzięki niemu można samodzielnie zmieniać treści i zdjęcia, które znajdują się na stronie internetowej.
Dlaczego wybrać nas?
Od 2008 roku nieustannie tworzymy strony internetowe, sklepy E-Commerce oraz portale internetowe dla klientów z Polski, Europy, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Kanady.
8 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW
8 lat doświadczenia
Nasza firma od ponad 8 lat tworzy unikalne strony internetowe dla Klientów z Polski: Warszawa, Radom oraz z krajów UE. Każdy nasz projekt posiada unikalny projekt graficzny. Wykonaliśmy wiele dedykowanych rozwiązań tj: portale internetowe, dedykowane systemy internetowe jak platforma rynku walutowego FOREX.
1200 wykonanych projektów: strony WWW, sklepy internetowe - Radom, Warszawa
ponad 1200 projektów
Podczas tych 8 lat współpracy z naszymi Klientami wykonaliśmy wiele ciekawych i nieszablonowych projektów. Należy do nich zaliczyć spersonalizowane strony WWW, portale internetowe, sklepy E-Commerce oraz różnego rodzaju skrypty czy modyfikacje istniejących stron. Większość z nich funkcjonuje do dziś.
strony internetowe - 12 miesięczna gwarancja
12 miesięcy gwarancji
Na wszystkie nasze strony internetowe, sklepy E-Commerce oraz inne stworzone rozwiązania informatyczne udzielamy 12 miesięcznej gwarancji i wsparcia technicznego. Nasz Klient może zawsze liczyć na naszą pomoc. Budowane strony WWW oparte są o bezpieczny, autorski CMS - dzięki temu bardzo szybko ładują się w przeglądarkach internetowych.
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.