profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Transport Chorego rozbudowę czas zacząć

wykonane strony internetowe

strony internetowe

Mija rok od powstania strony www - TrasportChorego.pl, która w tym czasie zdobyła pewną pozycję na rynku wśród firm oferujących transport medyczny w Polsce.

Duże zainteresowanie portalem zachęciło jej Właścicieli do rozbudowy. Wzorem były inne strony internetowe, które postawiły na szerszą grupę docelową. Właśnie w taki sposób powstał nowy portal Medyczny, który w założeniu ma skupiać firmy medyczne:

  • lekarzy,
  • rehabilitantów,
  • domy seniora,
  • sklepy i hurtownie medyczne.

Rozbudowa portalu postawiła przed nami i Klientem poważny dylemat marketingowy - czy rozbudowa ma odbyć się na bieżącym portalu, a może stworzyć nowy serwis w sub-domenie?

Problem na pierwszy "rzut oka" trywialny, lecz jeśli przyjrzymy się mu bliżej to należało rozważyć następujące kwestię. Pierwsza z nich to wąska specjalizacja portalu TranportChorego.pl, który w założeniach miał skupiać wyłącznie firmy oferujące transport medyczny. Dotychczasowi Klienci, którzy wykupili abonamenty na portalu, mogli by poczuć się zawiedzeni. Skutek, utrata sporej liczby dotychczasowych klientów. Druga kwestia to specyfika tejże strony www. Nie ma drugiej strony internetowej o takiej tematyce. Wprowadzenie kolejnych kategorii, mogło by zaburzyć jej potencjał. Trzeci element to pozycjonowanie strony na dodatkowe frazy. Łatwiej było by zrobić to na dotychczasowym portalu - niższe koszty.

Po uwzględnieniu powyższych argumentów, Klient zdecydował się na stworzenie nowego portalu - medyczny.transportchorego.pl, który posiada bardzo zbliżoną grafikę do pierwowzoru. 

 

Portal Medyczny - rozbudowa strony www

Dodano: 07-04-2015
wszystkie wpisy
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
projekt strony internetowej - JFM Furniture Warszawa
portal internetowy - 4MFX
sklep internetowy - Tkaniny Dziecięce Radom
przykład strony WWW - Trans Sat Warszawa
realizacja strony internetowej - Holrys Warszawa
strona internetowa Macc Partner Warszawa
wykonanie strony WWW - Double Kick Studio Warszawa
projekt strony internetowej - 4M International
wykonanie strony internetowej - Dryten Radom
strona WWW - Montaże CNC
strona internetowa Stekro
sklep internetowy My Home
Wykonanie strony WWW - Sj Cam Poznań
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.