KONTAKT
projektowanie, budowa, tworzenie stron internetowych

Diabelsko Dobre
Strony Internetowe!

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?
Strony internetowe: tworzenie, projektowanie, budowa

Diabelsko Dobre
Strony Internetowe!

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?

Transport Chorego rozbudowę czas zacząć

strony internetowe to dopiero początek

wykonane strony internetowe

strony internetowe

Mija rok od powstania strony www - TrasportChorego.pl, która w tym czasie zdobyła pewną pozycję na rynku wśród firm oferujących transport medyczny w Polsce.

Duże zainteresowanie portalem zachęciło jej Właścicieli do rozbudowy. Wzorem były inne strony internetowe, które postawiły na szerszą grupę docelową. Właśnie w taki sposób powstał nowy portal Medyczny, który w założeniu ma skupiać firmy medyczne:

  • lekarzy,
  • rehabilitantów,
  • domy seniora,
  • sklepy i hurtownie medyczne.

Rozbudowa portalu postawiła przed nami i Klientem poważny dylemat marketingowy - czy rozbudowa ma odbyć się na bieżącym portalu, a może stworzyć nowy serwis w sub-domenie?

Problem na pierwszy "rzut oka" trywialny, lecz jeśli przyjrzymy się mu bliżej to należało rozważyć następujące kwestię. Pierwsza z nich to wąska specjalizacja portalu TranportChorego.pl, który w założeniach miał skupiać wyłącznie firmy oferujące transport medyczny. Dotychczasowi Klienci, którzy wykupili abonamenty na portalu, mogli by poczuć się zawiedzeni. Skutek, utrata sporej liczby dotychczasowych klientów. Druga kwestia to specyfika tejże strony www. Nie ma drugiej strony internetowej o takiej tematyce. Wprowadzenie kolejnych kategorii, mogło by zaburzyć jej potencjał. Trzeci element to pozycjonowanie strony na dodatkowe frazy. Łatwiej było by zrobić to na dotychczasowym portalu - niższe koszty.

Po uwzględnieniu powyższych argumentów, Klient zdecydował się na stworzenie nowego portalu - medyczny.transportchorego.pl, który posiada bardzo zbliżoną grafikę do pierwowzoru. 

 

Portal Medyczny - rozbudowa strony www

Dodano: 07-04-2015
strony internetowe
wszystkie wpisy
Postaw na pewnego wykonawcę!
Nasze umiejętności potwierdzają referencję od naszych Klientów.
Ponad 100 sztuk podpisanych skanów referencji.
tanie strony internetowe Radom, Warszawa
Media Gold
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas nową stronę internetową. Po porównaniu kilku ofert konkurencyjnych firm, oferta firmy DevilArt S.C. wypadała najlepiej na tle konkurencji. Dlatego postanowiliśmy podjąć z nim współpracę.

Nie bez znaczenia w wyborze tej firmy były jej liczne referencje i profesjonalne podejście przy pierwszym naszym kontakcie. Firma DevilArt S.C. podczas całej współpracy wykazała się należytą rzetelnością. Nie było żadnych problemów z wprowadzanie zmian czy personalizacją naszych wymagań. Otrzymaliśmy stronę dokładnie taką jak chcieliśmy!

Mając na uwadze powyższe, możemy w 100% polecić tą firmę jak rzetelnego wykonawcę stronę internetowych.
Zobacz nasze realizacje
Zobacz jak może wyglądać Twoja strona internetowa. Setki zrealizowanych projektów to gwarancja najwyższej jakości usług, które może Ci zaoferować.
wykonane strony internetowe
Szybkie linki
Oferta
Realizacje
Referencje
Kontakt
Może Cię zaciekawić
Pozycjonowanie
Aktualności
Radom
Warszawa
Kontakt z nami
DevilArt S.C.
NIP: 796 288 59 10
Tel: 600 395 128
E-mail: info@devilart.pl