profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Panel administracyjny strony internetowej (CMS)

Każda strona internetowa potrzebuje zmian. Wie o tym każdy jej posiadacz.

Jeśli serwis internetowy posiada panel administracyjny (CMS) każda zmiana jest prosta i intuicyjna. W przypadku jego braku wszystkie modyfikacje musisz zlecać firmie, która stworzyła stronę www.

Nasza agencja interaktywna proponuje Państwu prosty w obsłudze panel CMS, który umożliwia łatwą edycję strony internetowej. Wszystkie czynności odbywają się poprzez przeglądarkę internetową. Dostęp do panelu administracyjnego zabezpieczony jest hasłem, więc tylko Ty możesz wprowadzać zmiany. Samodzielna edycja zdjęć, treści na stronie internetowej oraz dodawanie tabel nie zajmie więcej niż 10 minut. Nasza aplikacja jest zawsze dostosowana do konkretnej strony www i jej funkcjonalności - u nas nie ma ograniczeń. To Ty decydujesz o funkcjonalności panelu administracyjnego.

Najważniejsze zalety naszego CMSu:

Samodzielne uzupełnienie podstron tekstem
Prosty w obsłudze edytor przypominający Worda, w którym możesz wybierać styl, format, rodzaj, wielkość oraz kolor czcionki.

Wstawienie zdjęć w tekście
Edytor pozwala Państwu na wstawienie w dowolnym miejscu zdjęć na stronie głównej jak i na każdej postronnie. Obrazek może znajdować się na początku, w środku lub na końcu tekstu.

Linkowanie zdjęć i tekstu
Możesz podlinkować każde zdjęcie oraz tekst, które zmienia się w hiperłącze i przenosi na wskazany przez Państwa adres przypisany do tego konkretnego zdjęcia lub tekstu.

Galeria zdjęć
Dzięki niej możecie Państwo samodzielnie dodawać zdjęcia, które automatycznie są kadrowane do miniaturek, a następnie powiększają się do ustalonego rozmiaru.

Mailing
Dzięki temu modułowi możesz wysyłać wiadomości do swoich klientów.

System aktualności
Strona internetowa musi być zawsze aktualna. Dziel się wydarzeniami z Twojej firmy i umieszczaj je na swoim serwisie internetowym.

Dobrze przygotowany panel administracyjny umożliwia sprawne zarządzanie stroną www. Już nigdy nie pozostaniesz w tyle, a informacje na twojej stronie internetowej będą zawsze aktualne.

Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
projekt strony internetowej - JFM Furniture Warszawa
portal internetowy - 4MFX
sklep internetowy - Tkaniny Dziecięce Radom
przykład strony WWW - Trans Sat Warszawa
realizacja strony internetowej - Holrys Warszawa
strona internetowa Macc Partner Warszawa
wykonanie strony WWW - Double Kick Studio Warszawa
projekt strony internetowej - 4M International
wykonanie strony internetowej - Dryten Radom
strona WWW - Montaże CNC
strona internetowa Stekro
sklep internetowy My Home
Wykonanie strony WWW - Sj Cam Poznań
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.