profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Optymalizacja witryny internetowej

tworzenie stron

strony internetowe, pozycjonowanie

Projektując stronę internetową nie zastanawiamy się nad jej promocją. Co jest dużym błędem. Już na etapie tworzenia strony www powinniśmy chociażby powierzchownie określić sposób jej reklamy w sieci. Niestety większość klientów, na tym etapie, mimo naszych sugestii nie chce określić hipotetycznych słów kluczowych, na jakie w przyszłości strona www będzie pozycjonowana w Google.

 

Czemu jest to tak ważne dla budowanej strony internetowej?

 

Celem tworzenia stron jest reklama firmy w sieci. Jeśli chcemy odnieść sukces w wyszukiwarkach powinniśmy na samym początku zadbać o odpowiednią konstrukcję strony internetowej. Oczywiście nie chodzi tu o jej funkcjonalność czy wygląd. Dobrze określone frazy, umożliwiają przeprowadzenie optymalizacji witryny. Tworzenie przyjaznych linków dla stron, to już obecnie standard. Warto w nich zawrzeć najcięższe frazy. Znając słowa kluczowe, jesteśmy wstanie tak przygotować projekt, aby zostały one uwzględnione. Dzięki temu Państwa domena uzyska lepsze wyniki w wyszukiwarkach.

 

Czy nie można zrobić tego później?

 

Oczywiście, że tak. Natomiast zazwyczaj wiąże się to z dodatkowymi kosztami, których klienci nie chcą ponosić. Co wtedy. Strony internetowe, które nie są w 100% zoptymalizowane pod wybrane frazy - np: strony internetowe Radom, mogą uzyskiwać gorsze wyniki. Oczywiście nie jest to regułą, ale jeśli myślimy o najwyższych pozycjach w Google należy o tym pamiętać.

 

Jak powinna wyglądać, dobrze zoptymalizowana strona internetowa?

 

Po pierwsze powinna zawierać unikalny tekst odpowiedniej długości. Kopiowanie tekstów z sieci jest złym pomysłem, który jest coraz bardziej karany przez nowy algorytm Google. Kolejny aspekt to odpowiednio dobrane meta tagi strony www. Powinny być w miarę krótkie i adekwatne do treści, które są zawarte na podstronach serwisu. Najważniejszym aspektem optymalizacje jest zadbanie o odpowiednie zagęszczenie słów kluczowych, które powinny występować w nagłówkach H.

 

Czemu tak ważne są wysokie pozycje w Google?

 

Wg badań przeprowadzonych przez wyszukiwarkę, Internauci przeglądają dwie pierwsze strony wyników. Czyli rezultaty od pozycji dwudziestej. Pozostałe strony są pomijane. Poniżej została przedstawiona ilustracja, która obrazuje to zjawisko.

Dla frazy strony WWW Warszawa został przedstawiony rozkład wejść użytkowników na dane strony internetowe. Pierwsze pięć rezultatów jest odwiedzane najczęściej (około 80% użytkowników otwiera te linki - kolor czerwony). Kolejne odnośniki są już rzadziej odwiedzane przez internautów. Te witryny przez co drugiego użytkownika (około 40% - kolor zielony). Najmniej osób korzysta z linków sponsorowanych Google (około 10% - kolor niebieski). Znając już ten rozkład nie trzeba już przytaczać kolejnych argumentów, czemu tak ważna jest optymalizacja strony internetowej.

Dodano: 07-06-2011
wszystkie wpisy
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
projekt strony internetowej - JFM Furniture Warszawa
portal internetowy - 4MFX
sklep internetowy - Tkaniny Dziecięce Radom
przykład strony WWW - Trans Sat Warszawa
realizacja strony internetowej - Holrys Warszawa
strona internetowa Macc Partner Warszawa
wykonanie strony WWW - Double Kick Studio Warszawa
projekt strony internetowej - 4M International
wykonanie strony internetowej - Dryten Radom
strona WWW - Montaże CNC
strona internetowa Stekro
sklep internetowy My Home
Wykonanie strony WWW - Sj Cam Poznań
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.