KONTAKT
projektowanie, budowa, tworzenie stron internetowych

Diabelsko Dobre
Strony Internetowe!

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?
Strony internetowe: tworzenie, projektowanie, budowa

Diabelsko Dobre
Strony Internetowe!

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?

Odpowiedni dobór elementów witryny

strony internetowe to dopiero początek

tworzenie stron

strony internetowe

Myśląc o własnej reklamie w sieci, powinniśmy zastanowić się jak będzie wyglądała nasza strona internetowa. Jest to najważniejszy jej aspekt. Dlatego warto poświęcić na to trochę czasu i dowiedzieć się jakie strony internetowe są dobrze zaprojektowane.

Od czego zacząć ?

Na początku powinniśmy rozgraniczyć dwa aspekty. Pierwszy z nich to w jakiej branży działamy. Natomiast drugi, na jakim rynku funkcjonujemy oraz czy w niedalekiej przyszłości może ulec on zmianie. Te elementy będą determinowały wygląd oraz funkcjonalność naszej strony www.

Na wygląd naszej strony internetowej bardzo duży wpływ ma charakter naszej działalności gospodarczej. Inny wygląd będzie prezentował serwis biura podróży, które posiada tysiące wycieczek zagranicznych w swojej ofercie. Natomiast całkiem inaczej powinna wyglądać strona internetowa gabinetu kosmetycznego czy firmy produkcyjnej. Również zasięg naszej działalności ma duże znaczenie dla jej funkcjonalności. Jeśli prowadzimy firmę, która posiada wiele punktów sprzedaży, warto zadbać o ich odpowiednią prezentacje na stronie. Poniżej przedstawiamy krótką podpowiedź co jest niezbędne dla każdej szanującej się strony:

  • Podstrony, które prezentują Państwa dane kontaktowe, warto zadbać o interaktywną mapkę dojazdową. Równie przydatny jest formularz kontaktowy, który umożliwia bezpośrednie przesyłanie wiadomości ze strony internetowej.
  • Obowiązkowo należy zamieścić informację o profilu działalności firmy. Dla wielu osób ważna jest historia waszej działalności. Przydatna będzie zakładka "o firmie" lub "o nas".
  • W zależności od profilu działalności, jeśli jest to możliwe należy umieścić zdjęcia w galerii. Jest to bardzo ważny punkt każdej strony internatowej, która jest wykonywana dla hoteli, restauracji czy gabinetów medycznych. Nie ukrywamy, że większość konsumentów kupuje towar po opakowaniu.
  • Jeśli nasz profil działalności przewiduje promocje, lub z pewnych powodów musimy szybko informować naszych klientów o nowościach. Należy pomyśleć o module aktualności na naszej stronie www.
  • W przypadku firm, które mogą oferować częste rabaty warto wyposażyć naszą stronę internetową w moduł newslettera. Wtedy zapisane osoby będą dostawały na skrzynkę e-mail wiadomości o Państwa aktualnej ofercie.
  • Firmy produkcyjne powinny zamieścić na swojej stronie internetowej katalog produktów. Wtedy każdy element waszej oferty ma własną podstronę i można go dokładnie opisać. Dodatkowo możemy dołączyć do niego zdjęcia.

Powyżej staraliśmy się przedstawić krótki elementarz, co powinno znaleźć się na Państwa stronie internetowej.

Czego nie powinniśmy robić - czyli źle zbudowane strony internetowe firm.

Projektując własną stronę internetową w sieci, należy koncertować się na obecnym stanie rzeczy oraz na niedalekiej przyszłości. Maksymalnie do roku na przód. Nie ma nic gorszego niż strony www, które posiadają nadmiar funkcji, które nie są w żaden sposób wykorzystane. Taki strony internetowe źle się prezentuje, gdyż sprawia wrażenie niedokończonej. A to nie zbudza zaufania potencjalnych klientów. Przy tworzeniu stron warto wybrać tylko te komponenty, które będziemy wstanie wykorzystać. Po pierwsze jest to korzystne dla Państwa. Nie ponosicie dodatkowych kosztów, za rzeczy które będą nie używane. Po drugie, lepiej w przyszłości rozbudować stronę internetową. To zawsze można zrobić. Branża informatyczna rozwija się z dnia na dzień. Tak samo zmieniają się trendy. Po dwóch latach strona internetowa jest mocno przestarzała i wymaga odświeżenia.

Dodano: 08-06-2011
strony internetowe
wszystkie wpisy
Postaw na pewnego wykonawcę!
Nasze umiejętności potwierdzają referencję od naszych Klientów.
Ponad 100 sztuk podpisanych skanów referencji.
tanie strony internetowe Radom, Warszawa
VesCapital Sp. z o.o. S.K.
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas dwie strony internetowe. Pierwsza z nich dotyczyła naszej strony firmowej VesCapital. Druga strona internetowa została wykonana dla funduszu inwestycyjnego Summit SSF.

Obydwie strony internetowe były realizowane równolegle. Naszą szczególną uwagę zwróciły takie aspekty jak:
  • szybkość realizacji projektów graficznych obu stron,
  • bezproblemowa komunikacja,
  • natychmiastowe wprowadzanie naszych uwag,
  • jakość i szybkość działania zrealizowanych stron.
Dzięki współpracy z firmą Devilart S.C. otrzymaliśmy w ciągu dwóch tygodni zamówione strony internetowe, które spełniają wszystkie nasze wymagania.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić tą firmę jako uczciwego, rzetelnego i terminowego partnera biznesowego, który zaprojektuje i wykonana profesjonalną stronę internetową.
Zobacz nasze realizacje
Zobacz jak może wyglądać Twoja strona internetowa. Setki zrealizowanych projektów to gwarancja najwyższej jakości usług, które może Ci zaoferować.
wykonane strony internetowe
Szybkie linki
Oferta
Realizacje
Referencje
Kontakt
Może Cię zaciekawić
Pozycjonowanie
Aktualności
Radom
Warszawa
Kontakt z nami
DevilArt S.C.
NIP: 796 288 59 10
Tel: 600 395 128
E-mail: info@devilart.pl