profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Odpowiedni dobór elementów witryny

tworzenie stron

strony internetowe

Myśląc o własnej reklamie w sieci, powinniśmy zastanowić się jak będzie wyglądała nasza strona internetowa. Jest to najważniejszy jej aspekt. Dlatego warto poświęcić na to trochę czasu i dowiedzieć się jakie strony internetowe są dobrze zaprojektowane.

Od czego zacząć ?

Na początku powinniśmy rozgraniczyć dwa aspekty. Pierwszy z nich to w jakiej branży działamy. Natomiast drugi, na jakim rynku funkcjonujemy oraz czy w niedalekiej przyszłości może ulec on zmianie. Te elementy będą determinowały wygląd oraz funkcjonalność naszej strony www.

Na wygląd naszej strony internetowej bardzo duży wpływ ma charakter naszej działalności gospodarczej. Inny wygląd będzie prezentował serwis biura podróży, które posiada tysiące wycieczek zagranicznych w swojej ofercie. Natomiast całkiem inaczej powinna wyglądać strona internetowa gabinetu kosmetycznego czy firmy produkcyjnej. Również zasięg naszej działalności ma duże znaczenie dla jej funkcjonalności. Jeśli prowadzimy firmę, która posiada wiele punktów sprzedaży, warto zadbać o ich odpowiednią prezentacje na stronie. Poniżej przedstawiamy krótką podpowiedź co jest niezbędne dla każdej szanującej się strony:

  • Podstrony, które prezentują Państwa dane kontaktowe, warto zadbać o interaktywną mapkę dojazdową. Równie przydatny jest formularz kontaktowy, który umożliwia bezpośrednie przesyłanie wiadomości ze strony internetowej.
  • Obowiązkowo należy zamieścić informację o profilu działalności firmy. Dla wielu osób ważna jest historia waszej działalności. Przydatna będzie zakładka "o firmie" lub "o nas".
  • W zależności od profilu działalności, jeśli jest to możliwe należy umieścić zdjęcia w galerii. Jest to bardzo ważny punkt każdej strony internatowej, która jest wykonywana dla hoteli, restauracji czy gabinetów medycznych. Nie ukrywamy, że większość konsumentów kupuje towar po opakowaniu.
  • Jeśli nasz profil działalności przewiduje promocje, lub z pewnych powodów musimy szybko informować naszych klientów o nowościach. Należy pomyśleć o module aktualności na naszej stronie www.
  • W przypadku firm, które mogą oferować częste rabaty warto wyposażyć naszą stronę internetową w moduł newslettera. Wtedy zapisane osoby będą dostawały na skrzynkę e-mail wiadomości o Państwa aktualnej ofercie.
  • Firmy produkcyjne powinny zamieścić na swojej stronie internetowej katalog produktów. Wtedy każdy element waszej oferty ma własną podstronę i można go dokładnie opisać. Dodatkowo możemy dołączyć do niego zdjęcia.

Powyżej staraliśmy się przedstawić krótki elementarz, co powinno znaleźć się na Państwa stronie internetowej.

Czego nie powinniśmy robić - czyli źle zbudowane strony internetowe firm.

Projektując własną stronę internetową w sieci, należy koncertować się na obecnym stanie rzeczy oraz na niedalekiej przyszłości. Maksymalnie do roku na przód. Nie ma nic gorszego niż strony www, które posiadają nadmiar funkcji, które nie są w żaden sposób wykorzystane. Taki strony internetowe źle się prezentuje, gdyż sprawia wrażenie niedokończonej. A to nie zbudza zaufania potencjalnych klientów. Przy tworzeniu stron warto wybrać tylko te komponenty, które będziemy wstanie wykorzystać. Po pierwsze jest to korzystne dla Państwa. Nie ponosicie dodatkowych kosztów, za rzeczy które będą nie używane. Po drugie, lepiej w przyszłości rozbudować stronę internetową. To zawsze można zrobić. Branża informatyczna rozwija się z dnia na dzień. Tak samo zmieniają się trendy. Po dwóch latach strona internetowa jest mocno przestarzała i wymaga odświeżenia.

Dodano: 08-06-2011
wszystkie wpisy
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
projekt strony internetowej - JFM Furniture Warszawa
portal internetowy - 4MFX
sklep internetowy - Tkaniny Dziecięce Radom
przykład strony WWW - Trans Sat Warszawa
realizacja strony internetowej - Holrys Warszawa
strona internetowa Macc Partner Warszawa
wykonanie strony WWW - Double Kick Studio Warszawa
projekt strony internetowej - 4M International
wykonanie strony internetowej - Dryten Radom
strona WWW - Montaże CNC
strona internetowa Stekro
sklep internetowy My Home
Wykonanie strony WWW - Sj Cam Poznań
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.