profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Kompleksowa reklama szkoły jazdy w Radomiu

wykonane strony internetowe

strony internetowe Radom, pozycjonowanie

Na początku maja nasza firma otrzymała zlecenie na wykonanie strony internetowej, ulotek reklamowych, zaprojektowanie bilbordów oraz oklejenie samochodów dla nowo powstającej szkoły jazdy w Radomiu - AutoKreacji. Strona www (znajduje się pod adresem www.autokreacja.com) wykonana jest według obowiązujących standardów. Posiada system komentarzy, dzięki któremu użytkownicy mogą wyrażać swoje opinie na temat artykułów zawartych w serwisie. W topie strony www znajdują się animacje, a obok nich kalendarz informujący o rozpoczęciu nowego kursu. Strona internetowa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców ponieważ posiada kursy ekstra zarówno dla młodzieży, mam z dziećmi jak i osób starszych, które zrobiły kiedyś prawo jazdy, ale boją się jeździć. Formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www umożliwia użytkownikom zapisanie się lub otrzymanie niezbędnych informacji dotyczących szkoły.

 
 

Kolejnym zadaniem naszej firmy było stworzenie ulotek i plakatów reklamowych. Szata graficzna nawiązuje do strony www. Zdjęcia, które znajdują się na witrynie są umieszczone również na ulotkach.

 
 
 

Wykonane przez nas projekty to ulotki w formacie DL, plakaty reklamowe A4 i A3. Na plakatach znajdują się również informacje niezbędne do kontaktu ze szkołą jazdy, również adres do strony internetowej.

 
 
 

Po stworzeniu reklamy w Internecie oraz projektów materiałów reklamowych przyszła pora na zaprojektowanie reklamy zewnętrznej na budynku w którym znajduje się Autokreacja. Projekty dwóch bilbordów również nawiązują graficznie do strony www. Zawieszenie banerów jednak nie było prosta sprawą ponieważ okazało się, że reklama ma być powieszona na dość znaczącej wysokości. Jednak dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Został zamówiony podnośnik koszowy, dzięki któremu nasi chłopcy bez problemu zawiesili jeden z banerów. Poniżej możecie Państwo zapoznać się z efektami naszej pracy

 

Przed:

 
 

Po:

 
 
 

Właścicielce życzymy sukcesów w prowadzeniu nowo otworzonej szkoły jazdy Autokreacja w Radomiu.

Dodano: 28-05-2011
wszystkie wpisy
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
projekt strony internetowej - JFM Furniture Warszawa
portal internetowy - 4MFX
sklep internetowy - Tkaniny Dziecięce Radom
przykład strony WWW - Trans Sat Warszawa
realizacja strony internetowej - Holrys Warszawa
strona internetowa Macc Partner Warszawa
wykonanie strony WWW - Double Kick Studio Warszawa
projekt strony internetowej - 4M International
wykonanie strony internetowej - Dryten Radom
strona WWW - Montaże CNC
strona internetowa Stekro
sklep internetowy My Home
Wykonanie strony WWW - Sj Cam Poznań
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.