KONTAKT
projektowanie, budowa, tworzenie stron internetowych

Diabelsko Dobre
Strony Internetowe!

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?
Strony internetowe: tworzenie, projektowanie, budowa

Diabelsko Dobre
Strony Internetowe!

Pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach.
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?

Etapy tworzenia strony

strony internetowe to dopiero początek

tworzenie stron

strony internetowe

Każdy z naszych klientów, przy pierwszym kontakcie z naszą agencją zadaje zazwyczaj to samo pytanie: "Jakie są etapy projektowania strony internetowej". Z myślą o naszych przyszłych kontrahentach postanowiliśmy przybliżyć proces tworzenia strony www.

 

Najogólniej można podzielić go na kilka etapów:

 1. określenie ogólnego zarysu witryny internetowej,
 2. wykonanie wyceny zlecenia,
 3. podpisanie umowy z klientem,
 4. ustalenie jakie materiały posiada zleceniodawca,
 5. przygotowanie projektów strony www,
 6. konsultacje z podmiotem zlecającym nam stworzenie serwisu internetowego,
 7. naniesienie odpowiednich zmian w projekcie graficznym,
 8. kodowanie witryny www,
 9. testy na serwerze,
 10. uzupełnienie właściwą treścią,
 11. oddanie do powszechnego użytku, promocja w Internecie np. pozycjonowanie.

Pierwszy etap projektowania serwisu internetowego polega na ustaleniu w porozumieniu z klientem, czego oczekuje od tej formy reklamy. Ważne jest aby witryna odzwierciedlała specyfikę branży, w której klient działa. Błędem jest tworzenie strony na wyrost. Zbędne elementy nie pomagają, a wręcz przeszkadzają w poprawnym odbiorze serwisu przez Internautów.

 

Drugi krok to przygotowanie kalkulacji cenowej oraz określenie co zawiera proponowana usługa. Dobrze przygotowana wycena zaoszczędzi stroną zbędnych dyskusji na temat co dana witryna ma zawierać. Po przedstawieniu kosztów stworzenia witryny www następuje podpisanie umowy z klientem.

 

Proponowana przez naszą firmę umowa składa się z dwóch stron. Jest bardzo klarowna i nie zawiera niekorzystnych zapisów. Sprowadza się do określenia zakresu naszych prac, ceny oraz terminu oddania gotowego serwisu internetowego.

 

Czwarty krok to przekazanie materiałów jakimi dysponuje klient. W większości przypadków zleceniodawca posiada jedynie logo swojej firmy. Nasza agencja jest wstanie stworzyć stronę internetową bez materiałów klienta. Przygotujemy je sami!

 

Kolejny i chyba najważniejszy etap projektowania to przygotowanie projektów graficznych. W tym miejscu nasza agencja przygotowuje dwie odmienne kreacje graficzne Państwa serwisu. Są one przesłana pocztą elektroniczną.

 

Szósty krok to dyskusja nad przesłanymi projektami. W tym miejscu następują konsultację z klientem, który zgłasza swoje uwagi. Są one nanoszone i tak poprawione projekty strony internetowej przesyłane do finalnej akceptacji - jest to koniec etapu siódmego.

 

Kolejny etap to kodowanie serwisu. W tym momencie projekty graficzne zostają ożywione. Następuję interakcja między elementami serwisu, pojawiają się animacje i podstrony witryny. W tym momencie pracę nad zleceniem są wykonane w 85%.

 

Każde projektowanie winno zakończyć się testami na serwerze. W tym miejscu jest sprawdzana poprawność kodu. Nasza firma testuje dany serwis pod wieloma przeglądarkami. Ma to na celu wyeliminować ewentualne błędy i niezgodności pomiędzy różnymi przeglądarkami.

 

Ostatni etap prac to uzupełnienie serwisu właściwą treścią i zdjęciami. Można to zrobić w dowolnym momencie, gdyż każda nasza strona internetowa posiada panel administracyjny - CMS.

 

W tym momencie pracę nad projektowaniem serwisu są ukończone.

 

Jak widzimy tworzenie stron internetowych jest procesem, który składa się z wielu etapów. Dobra komunikacja z klientem i szczegółowe ustalenia w każdej fazie projektowej gwarantuje sprawną współpracę i otrzymanie witryny www najwyższej jakości.

Dodano: 24-05-2012
strony internetowe
wszystkie wpisy
Postaw na pewnego wykonawcę!
Nasze umiejętności potwierdzają referencję od naszych Klientów.
Ponad 100 sztuk podpisanych skanów referencji.
tanie strony internetowe Radom, Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Westfal
Niniejszym pismem chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z współpracy z firmą Devilart S.C. w zakresie zaprojektowania strony internetowej westfal.pl.

Firmę DevilArt S.C. cechuje terminowość, profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania. Dzięki temu, współpraca z firmą DevilArt S.C. zaowocowała stworzeniem funkcjonalnej strony www, dopasowanej do potrzeb naszej kancelarii prawnej i jej profilu działalności.

Tak więc możemy zaświadczyć, że firma DevilArt S.C. jest firmą godną polecenia w zakresie tworzenia stron internetowych.
Zobacz nasze realizacje
Zobacz jak może wyglądać Twoja strona internetowa. Setki zrealizowanych projektów to gwarancja najwyższej jakości usług, które może Ci zaoferować.
wykonane strony internetowe
Szybkie linki
Oferta
Realizacje
Referencje
Kontakt
Może Cię zaciekawić
Pozycjonowanie
Aktualności
Radom
Warszawa
Kontakt z nami
DevilArt S.C.
NIP: 796 288 59 10
Tel: 600 395 128
E-mail: info@devilart.pl