profesjonalne strony www
i sklepy internetowe szyte na miarę

Etapy tworzenia strony

tworzenie stron

strony internetowe

Każdy z naszych klientów, przy pierwszym kontakcie z naszą agencją zadaje zazwyczaj to samo pytanie: "Jakie są etapy projektowania strony internetowej". Z myślą o naszych przyszłych kontrahentach postanowiliśmy przybliżyć proces tworzenia strony www.

 

Najogólniej można podzielić go na kilka etapów:

 1. określenie ogólnego zarysu witryny internetowej,
 2. wykonanie wyceny zlecenia,
 3. podpisanie umowy z klientem,
 4. ustalenie jakie materiały posiada zleceniodawca,
 5. przygotowanie projektów strony www,
 6. konsultacje z podmiotem zlecającym nam stworzenie serwisu internetowego,
 7. naniesienie odpowiednich zmian w projekcie graficznym,
 8. kodowanie witryny www,
 9. testy na serwerze,
 10. uzupełnienie właściwą treścią,
 11. oddanie do powszechnego użytku, promocja w Internecie np. pozycjonowanie.

Pierwszy etap projektowania serwisu internetowego polega na ustaleniu w porozumieniu z klientem, czego oczekuje od tej formy reklamy. Ważne jest aby witryna odzwierciedlała specyfikę branży, w której klient działa. Błędem jest tworzenie strony na wyrost. Zbędne elementy nie pomagają, a wręcz przeszkadzają w poprawnym odbiorze serwisu przez Internautów.

 

Drugi krok to przygotowanie kalkulacji cenowej oraz określenie co zawiera proponowana usługa. Dobrze przygotowana wycena zaoszczędzi stroną zbędnych dyskusji na temat co dana witryna ma zawierać. Po przedstawieniu kosztów stworzenia witryny www następuje podpisanie umowy z klientem.

 

Proponowana przez naszą firmę umowa składa się z dwóch stron. Jest bardzo klarowna i nie zawiera niekorzystnych zapisów. Sprowadza się do określenia zakresu naszych prac, ceny oraz terminu oddania gotowego serwisu internetowego.

 

Czwarty krok to przekazanie materiałów jakimi dysponuje klient. W większości przypadków zleceniodawca posiada jedynie logo swojej firmy. Nasza agencja jest wstanie stworzyć stronę internetową bez materiałów klienta. Przygotujemy je sami!

 

Kolejny i chyba najważniejszy etap projektowania to przygotowanie projektów graficznych. W tym miejscu nasza agencja przygotowuje dwie odmienne kreacje graficzne Państwa serwisu. Są one przesłana pocztą elektroniczną.

 

Szósty krok to dyskusja nad przesłanymi projektami. W tym miejscu następują konsultację z klientem, który zgłasza swoje uwagi. Są one nanoszone i tak poprawione projekty strony internetowej przesyłane do finalnej akceptacji - jest to koniec etapu siódmego.

 

Kolejny etap to kodowanie serwisu. W tym momencie projekty graficzne zostają ożywione. Następuję interakcja między elementami serwisu, pojawiają się animacje i podstrony witryny. W tym momencie pracę nad zleceniem są wykonane w 85%.

 

Każde projektowanie winno zakończyć się testami na serwerze. W tym miejscu jest sprawdzana poprawność kodu. Nasza firma testuje dany serwis pod wieloma przeglądarkami. Ma to na celu wyeliminować ewentualne błędy i niezgodności pomiędzy różnymi przeglądarkami.

 

Ostatni etap prac to uzupełnienie serwisu właściwą treścią i zdjęciami. Można to zrobić w dowolnym momencie, gdyż każda nasza strona internetowa posiada panel administracyjny - CMS.

 

W tym momencie pracę nad projektowaniem serwisu są ukończone.

 

Jak widzimy tworzenie stron internetowych jest procesem, który składa się z wielu etapów. Dobra komunikacja z klientem i szczegółowe ustalenia w każdej fazie projektowej gwarantuje sprawną współpracę i otrzymanie witryny www najwyższej jakości.

Dodano: 24-05-2012
wszystkie wpisy
Tworzymy piękne strony internetowe, które dają wymierne korzyści naszym Klientom.
Dzięki naszym stroną internetowym Twoja firma otrzymuje profesjonalną reklamę w Internecie, która przekłada się na większą liczbę klientów.
projekt strony internetowej - JFM Furniture Warszawa
portal internetowy - 4MFX
sklep internetowy - Tkaniny Dziecięce Radom
przykład strony WWW - Trans Sat Warszawa
realizacja strony internetowej - Holrys Warszawa
strona internetowa Macc Partner Warszawa
wykonanie strony WWW - Double Kick Studio Warszawa
projekt strony internetowej - 4M International
wykonanie strony internetowej - Dryten Radom
strona WWW - Montaże CNC
strona internetowa Stekro
sklep internetowy My Home
Wykonanie strony WWW - Sj Cam Poznań
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Referencje naszych klientów
Zobacz co piszą o nas nasi klienci, czy są zadowoleni ze współpracy z nami?
Firma Devilart wykonała stronę internetową dla naszej firmy. Współpraca z firma Devilart układała się bardzo dobrze. Komunikacja ze strony Devilart była bardzo szybka, precyzyjna i ...
Great Plate & Events
Firma Devilart S.C. wykonała dla nas rozbudowaną stronę internetową, która ma prezentować naszą ofertę w Internecie. Ponadto po udanej współpracy przy pierwszym zleceniu, powierzyliśmy firmie DevilArt S.C. ...
Epicenter Sp. z o.o.
zobacz wszystkie opinie
Masz pytania zadzwoń do nas: 600 395 128
Formularz Kontaktowy
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevilArt S.C. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. POKAŻ WIĘCEJ Administratorem danych osobowych jest DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, ul. Zachodnia 14K, 26-600 Radom. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
* wymagane pola
Zadzwoń, Napisz
potrzebujesz strony internetowej - napisz do nas
interesuje Cię wykonanie strony WWW - zadzwoń do nas
© DevilArt S.C. wszelkie prawa zastrzeżone, polityka prywatności.