Profesjonalne i tanie strony internetowe

Marketing internetowy w dobie XXI wieku nabrał całkiem nowego znaczenia, również strony internetowe. O ile kilka lat temu można było funkcjonować bez strony www, to teraz jest to niemożliwe. Każda firma, która chce osiągnąć sukces musi ją stworzyć.

Każdy klient jest inny i posiada odmienne potrzeby. Tak, więc ciężko podać koszt zaprojektowania strony internetowej.

 

Wszystkie, tworzone przez nas serwisy internetowe posiadają:

  • unikalny projekt graficzny,
  • optymalizację SEO,
  • przyjazne linki,
  • panel administracyjny CMS.

Realizowane przez naszą agencję interaktywną strony internetowe są dopasowane do branży klienta, jego potrzeb, a co najważniejsze idealnie odzwierciedlają profil jego działalności w Internecie. Tworzenie stron to dość złożony proces, który polega na ustaleniu potrzeb klienta, sprawdzeniu konkurencji. Dopiero po tych czynnościach można przystąpić do projektowania strony internetowej.

Czym różnią się nasze usługi od konkurencyjnych ofert?

  • Po pierwsze projektowane przez nas tanie strony www posiadają zawsze unikalny projekt graficzny. Nie korzystamy z ogólnodostępnych szablonów. Dlatego zamawiają u nas stronę internetową masz pewność iż twoja strona www będzie zawsze niepowtarzalna.
  • Po drugie nie korzystamy z darmowych CMSów, które są uciążliwe w obsłudze przez potencjalnego klienta. Faktem jest iż serwisy internetowe oparte na WordPressie czy Joomli są o wiele wolniejsze, a ich ładowanie w przeglądarce trwa dużej. Również zarządzanie treścią czy zdjęciami na stronie www jest bardzo utrudnione. Gotowe CMSy posiadają wszystkie możliwe funkcje, których nie można wyłączyć w panelu administracyjnym. Tanie strony internetowe, które są stworzone na bazie gotowych CMSów są bardziej podatne na automatyczne ataki. Ich kody źródłowe są ogólnie dostępne.
  • Po trzecie nasze realizacje to nie tylko ładny projekt graficzny. Już od początku tworzenia serwisu dbamy o jej funkcjonalność i przygotowujemy ją pod przyszłe pozycjonowanie w Google.
  • A co najważniejsze budowane przez nas tanie strony www są tańsze od konkurencyjnych ofert firm, które oferują usługi na podobnym poziomie graficznym i funkcjonalnym.