Panel administracyjny strony internetowej (CMS)

Każda strona internetowa potrzebuje zmian. Wie o tym każdy jej posiadacz.

Jeśli serwis internetowy posiada panel administracyjny (CMS) każda zmiana jest prosta i intuicyjna. W przypadku jego braku wszystkie modyfikacje musisz zlecać firmie, która stworzyła stronę www.

Nasza agencja interaktywna proponuje Państwu prosty w obsłudze panel CMS, który umożliwia łatwą edycję strony internetowej. Wszystkie czynności odbywają się poprzez przeglądarkę internetową. Dostęp do panelu administracyjnego zabezpieczony jest hasłem, więc tylko Ty możesz wprowadzać zmiany. Samodzielna edycja zdjęć, treści na stronie internetowej oraz dodawanie tabel nie zajmie więcej niż 10 minut. Nasza aplikacja jest zawsze dostosowana do konkretnej strony www i jej funkcjonalności - u nas nie ma ograniczeń. To Ty decydujesz o funkcjonalności panelu administracyjnego.

Najważniejsze zalety naszego CMSu:

Samodzielne uzupełnienie podstron tekstem
Prosty w obsłudze edytor przypominający Worda, w którym możesz wybierać styl, format, rodzaj, wielkość oraz kolor czcionki.

Wstawienie zdjęć w tekście
Edytor pozwala Państwu na wstawienie w dowolnym miejscu zdjęć na stronie głównej jak i na każdej postronnie. Obrazek może znajdować się na początku, w środku lub na końcu tekstu.

Linkowanie zdjęć i tekstu
Możesz podlinkować każde zdjęcie oraz tekst, które zmienia się w hiperłącze i przenosi na wskazany przez Państwa adres przypisany do tego konkretnego zdjęcia lub tekstu.

Galeria zdjęć
Dzięki niej możecie Państwo samodzielnie dodawać zdjęcia, które automatycznie są kadrowane do miniaturek, a następnie powiększają się do ustalonego rozmiaru.

Mailing
Dzięki temu modułowi możesz wysyłać wiadomości do swoich klientów.

System aktualności
Strona internetowa musi być zawsze aktualna. Dziel się wydarzeniami z Twojej firmy i umieszczaj je na swoim serwisie internetowym.

Dobrze przygotowany panel administracyjny umożliwia sprawne zarządzanie stroną www. Już nigdy nie pozostaniesz w tyle, a informacje na twojej stronie internetowej będą zawsze aktualne.