Strona internetowa dla firmy SmartBud
21-07-2015     Strona internetowa dla firmy SmartBud
Dwa profile działalności firmy zdeterminowały wygląd strony www. Koncepcja graficzna została osadzona w jasnych kolorach. Tonu całemu projektowi strony internetowej nadaje odcień błękitu oraz minimalistyczne tło nawiązujące do branży budowlanej.
DevilArt pracuje również dla firm w Hiszpanii
06-07-2015     DevilArt pracuje również dla firm w Hiszpanii
Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Dlatego możemy przestawić Państwu naszą kolejną stronę internetową, którą wykonaliśmy dla firmy Financiera ze słonecznej Hiszpanii.
DevilArt działa również w Irlandii
06-07-2015     DevilArt działa również w Irlandii
W naszej branży granice, odległości czy odmienne kultury nie mają większego znaczenia. Dzięki Internetowi i wypracowanemu systemowi pracy zdalnej, tworzenie stron WWW na całym świecie nie jest dla nas większym problemem.
Strona internetowa dla firmy PGM z Gdańska
06-07-2015     Strona internetowa dla firmy PGM z Gdańska
Projekt strony internetowej dla firmy PGM z Gdańska można zaliczyć do kontynuacji współpracy z firmą Tiburón z Krakowa. Podobnie jak wszystkie strony internetowe, które zostały zaprojektowane dla firmy Tiburón, również ta odznacza się dość rozbudowaną budową.
Strona internetowa Tiburón dla firmy z Krakowa
15-06-2015     Strona internetowa Tiburón dla firmy z Krakowa
Jest to pierwsza z wielu naszych realizacji dla nowo powstającej firmy Tiburón z siedzibą w Krakowie. Przedmiotowa firmy planuje ogólnopolską ekspansję. Na chwilę obecną posiadają już, aż 3 przedstawicielstwa w całej Polsce. Okres działania to około 3 miesiące.
Responsywna strona internetowa
11-05-2015     Responsywna strona internetowa
Rok 2015 został okrzyknięty rokiem mobilnych rozwiązań i zmian, które będą wymuszały u właścicieli stron internetowych modernizacje swoich stron.
Sklep internetowy Emi Boutique Radom
24-04-2015     Sklep internetowy Emi Boutique Radom
Nasze sklepy internetowe w odróżnieniu od gotowych rozwiązań umożliwiają bardzo szybką sprzedaż produktów. Klient w przeciągu minuty jest w stanie sfinalizować swoje zakupy. Jest to bardzo istotny element sprzedaży On-Line, nierzadko pomijany w gotowych rozwiązaniach.
Mini strona www
24-04-2015     Mini strona www
Stronę w formie wizytówki firmowej należy definiować: jako nierozbudowany projekt, który zawiera minimalną liczbę informacji umożliwiającą nawiązanie kontaktu z daną firmą i określenie jej profilu działalności. Zazwyczaj nie posiadający galerii zdjęć.
Zadowolony Klient zawsze wróci
20-04-2015     Zadowolony Klient zawsze wróci
Maksyma: "zadowolony Klient zawsze wróci" jest ponadczasowa i zazwyczaj się sprawdza. Tak było również w przypadku jednego z naszych Klientów, który po otrzymaniu pierwszej strony internetowej, zamówił realizację kolejnej.
Strona internetowa Alucomposites
13-04-2015     Strona internetowa Alucomposites
Strona Alucomposites została podzielona na 6 działów, które odpowiadają profilom działalności firmy Alucomposites. Każdy z wymienionych działów posiada indywidualną galerię, która przedstawia możliwości jakie płynną z wykorzystania płyt kompozytowych.
Serwis On Line Napraw Sobie
13-04-2015     Serwis On Line Napraw Sobie
Projekt strony www zakładał możliwość zlecenia szybkiej diagnostyki sprzętu oraz jego naprawy, bez konieczności wychodzenia z domu. Strona internetowa posiada intuicyjny panel administracyjny, który umożliwia szybką aktualizację treści. Dodatkowo została wykonana optymalizacja SEO pod konkretne frazy.
Strona internetowa Wójta Oborskiego
09-04-2015     Strona internetowa Wójta Oborskiego
Wybory samorządowe już dawno za nami, więc można spokojnie przedstawić naszą kolejną stronę www, którą realizowaliśmy w listopadzie ubiegłego roku.
Wypożyczalnia samochodów Rosa Bus
08-04-2015     Wypożyczalnia samochodów Rosa Bus
Zawsze cieszy nas możliwość wykonania strony internetowej w Radomiu. Zwłaszcza, iż najczęściej pracujemy dla Klientów z Warszawy, Krakowa, Łodzi lub krajów Unii Europejskiej.
Cienkusz
08-04-2015     Cienkusz
Nowa strona www dla firmy Cienkusz została wykonana od podstaw, z uwzględnieniem poprzedniego projektu strony. Został zmieniony system CMS z darmowego WordPressu na nasz autorski.
Transport Chorego rozbudowę czas zacząć
07-04-2015     Transport Chorego rozbudowę czas zacząć
Duże zainteresowanie portalem zachęciło jej Właścicieli do rozbudowy. Wzorem były inne strony internetowe, które postawiły na szerszą grupę docelową. Właśnie w taki sposób powstał nowy portal Medyczny, który w założeniu ma skupiać firmy medyczne.
Kolejna realizacja strony www dla firmy z Krakowa
07-04-2015     Kolejna realizacja strony www dla firmy z Krakowa
Podczas projektowania strony www dla firmy Market Bruk został położony duży nacisk na prezentację produktu jakim jest kostka brukowa.
Dobry nastrój z GoodMood Music
07-04-2015     Dobry nastrój z GoodMood Music
Strona internetowa GoodMood Music została wykonana dla duetu muzycznego z Krakowa. Nasze wykonanie obejmowało zaprojektowanie strony www, wersji mobilnej strony, projektu wizytówki przeznaczonej do druku.
JFM wypływa za szerokie wody
09-01-2015     JFM wypływa za szerokie wody
Dwie strony internetowe dla firmy JFM Furninture, które są przeznaczone na zagraniczne rynki. Pierwsza z nich została przeznaczona na rynek Angielski. Druga natomiast jest dedykowana Klientom z Norwegii.
Humanexcellence
09-01-2015     Humanexcellence
Z końcem ubiegłego roku ujrzała światło dzienne stron Humanexcellence.pl, która została wykonana na zlecenie naszego stałego klienta z Radomia. Możemy ją zaliczyć do działu "strony www Radom", gdzie opisujemy realizację dla klientów z tego miasta.
Zdejmowanie simlocka przez Internet
17-12-2014     Zdejmowanie simlocka przez Internet
Wykonując strony internetowe nie raz się zastanawiamy, czego jeszcze nie było w Internecie. Takim przykładem jest serwis Odblokowania, który umożliwia zdalne zdejmowanie simlocków z telefonów komórkowych.
Nasze strony internetowe na Wyspach
14-11-2014     Nasze strony internetowe na Wyspach
Świadczone usługi przez naszą firmę nie mają granic. Świadczy o tym wiele naszych prac. Realizowane przez nas strony internetowe zostały docenione również przez klientów z Wielkiej Brytanii.
Ostatnio wykonane strony internetowe
10-09-2014     Ostatnio wykonane strony internetowe
Przykłady wykonanych przez naszą firmę stroną internetowych w ostatnim miesiącu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami.
Mobilne strony internetowe
08-07-2014     Mobilne strony internetowe
Mobilne strony internetowe to jeszcze nie jest standard w Polskim Internecie? Takie rozwiązania stosują duże firmy: Onet, Allegro. Nie brakuje również mobilnych stron, które zostały wykonane dla mikroprzedsiębiorstw.
Re design strony Marshall
07-07-2014     Re design strony Marshall
Re design strony Marshall, nowy wygląda, nowe funkcje. Projekt i realizacja strony internetowej w Radomiu. Ciekawe wykorzystanie biblioteki JQuery do animacja tła.
Transport Chorego
07-07-2014     Transport Chorego
Projekt Transport Chorego należy do tych realizacji, które zostają na długo w pamięci. Z jednej strony jest to bardzo dobrze zaprojektowany i zbudowany serwis internetowy. A z drugiej jest bardzo pożyteczny dla wszystkich osób chorych.
Schema.org
02-10-2013     Schema.org
Projekt schema.org to wynik współpracy pomiędzy trzema gigantami z branży IT: Google, Microsoft Yahoo. Jego celem stworzenie schematu znaczników danych strukturalnych, które są wspierane przez najważniejsze wyszukiwarki internetowe.
Stworzone strony internetowe w Radomiu
16-12-2012     Stworzone strony internetowe w Radomiu
Nasza firma tworzy strony internetowe dla firm w całej Polsce. Jednak Radom jest nam szczególnie bliski. W tym mieście wykonaliśmy nasze pierwsze strony www. Dlatego tworząc projekty dla firm z miasta Radom , wracamy sentymentem do naszych początków i pierwszych realizacji.
Tanie strony dla firm
21-08-2012     Tanie strony dla firm
Zlecenie stworzenia taniej strony www nie oznacza produktu złej jakości. Zazwyczaj jest to mniej rozbudowana wersja standardowego serwisu internetowego. Nie posiada rozbudowanych formularzy kontaktowych, bądź sytemu aktualności. Dlatego warto rozważyć tą formę reklamy. Umożliwia ona promocję firmy w sieci, a co najważniejsze jest mało kosztowna.
Panel administracyjny strony internetowej
13-06-2012     Panel administracyjny strony internetowej
Możliwość zarządzania treścią i zdjęciami na swoim serwisie internetowym to standard. Różnice pomiędzy dostępnymi CMSami sprowadzają się do ich funkcjonalności i łatwości obsługi. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które cieszą się uznaniem innych klientów.
Czy sklepy internetowe są rentowne
09-06-2012     Czy sklepy internetowe są rentowne
Rentowność sklepu internetowego zależy od wielu czynników. Pierwszym, determinującym jest jego wygląd oraz odpowiednia promocja w wyszukiwarkach internetowych. Reszta zależy od konkretnej branży i strategii firmy.
Etapy tworzenia strony
24-05-2012     Etapy tworzenia strony
Tworzenie strony internetowej to proces, który rozpoczyna się już podczas pierwszej rozmowy z klientem. Dopiero później do pracy przystępują graficy i programiści. Finalny wygląd jest efektem pracy wielu osób, jak i samego klienta który decyduje o jego ostatecznym kształcie.
Odpowiedni dobór elementów witryny
08-06-2011     Odpowiedni dobór elementów witryny
Dobranie odpowiedniej struktury strony www nie jest oczywistym zadaniem. Każda firma jest inna, więc i jej promocja w Internecie powinna być dopasowana do jej wymagań. Dlatego każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia.
Strategie pozycjonowania witryny
08-06-2011     Strategie pozycjonowania witryny
W Internecie można znaleźć wiele informacji na temat skutecznego pozycjonowania. Są to ogólniki i rady, które w wielu przypadkach przynoszą odwrotne efekty. Pozycjonowanie strony internetowej jest długotrwałym procesem, w którym nie ma drogi na skróty.
Optymalizacja witryny internetowej
07-06-2011     Optymalizacja witryny internetowej
Przed rozpoczęcie właściwych prac pozycjonerskich należy przeprowadzić audyt SEO. Polega on na sprawdzeniu czy budowa danej strony internetowej umożliwia pozycjonowanie.
Kompleksowa reklama szkoły jazdy w Radomiu
28-05-2011     Kompleksowa reklama szkoły jazdy w Radomiu
Budowa strony internetowej to zazwyczaj początek długoletniej współpracy z naszymi klientami. Zazwyczaj zajmujemy się ich kompleksową obsługą. Oferujemy im kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają im łatwe dotarcie do nowych klientów.
Projekt witryn dla firmy developerskiej Targfort
04-04-2011     Projekt witryn dla firmy developerskiej Targfort
Zadowoleni klienci wracają. Przykładem jest firma Targfort, która zajmuje się budową nowoczesnych osiedli mieszkalnych w Warszawie. Od kliku lat powierzają na projektowanie ich stron www oraz promocję w Internecie.
Oklejanie sklepu
04-04-2011     Oklejanie sklepu
W naszej ofercie znajdą Państwo również wydruki reklamowe tj.: ulotki, wizytówki, bannery reklamowe czy oklejanie sklepów. Przykładem jest realizacja dla firmy ATS Security z Radomia.
Nowy wygląd naszej witryny
29-03-2011     Nowy wygląd naszej witryny
Szybkie zmiany w branży informatycznej determinują ciągłe zmiany i podnoszenie jakości usług. Próbując nadążyć za nimi musimy ciągle modyfikować swoją ofertę, a co za tym idzie dostosowywać szatę graficzną strony www.